[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - RMF FM liderem słuchalności w nocy, Eska wyprzedziła Radio ZET

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
cuda panie, cuda

RMF FM liderem słuchalności w nocy, Eska wyprzedziła Radio ZET

cuda panie, cuda Sob Maj 26, 2018 10:19 am

Czyli stacja ogólnopolska przegrała ze stacją sieciową? Co Wy tam w zet wyprawiacie? NIe wypada kopać leżącego, ale sami się prosicie. Pasmo niby mało ważne, ale zawsze coś.
To co będzie następne, może poranek lepszy w Esce....
Awatar użytkownika
Jacek P.

Re: RMF FM liderem słuchalności w nocy, Eska wyprzedziła Radio ZET

Jacek P. Sob Maj 26, 2018 11:38 am

"cuda panie, cuda" napisał(a): Czyli stacja ogólnopolska przegrała ze stacją sieciową? Co Wy tam w zet wyprawiacie? NIe wypada kopać leżącego, ale sami się prosicie. Pasmo niby mało ważne, ale zawsze coś.

Po prostu nie grają piosenek pokroju "Na melanżu", "Suczki", nie drą się do mikrofonu, że właśnie jest bibka w Śpiewowicach i niech Tralalińscy wbijają na jednego, a najlepiej na trzy, a w ogóle to córka Tralalińskich może wygrać jutro od rana bon na 350 złotych i kupić sobie białe kozaczki.
Śmieszny jesteś trollu.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Sob Maj 26, 2018 2:40 pm

Publiczne szczekaczki pisowskie już na poziomie tematycznych stacji nadających z pojedynczych nadajników. Tuba partyjna PR1 niemal połowę słuchalności w rok utraciła. Ehhh... Neobolszewicy to jednak zdolni towarzysze są!
Awatar użytkownika
michael112

michael112 Sob Maj 26, 2018 4:06 pm

A co takiego nadaje PR Jedynka w nocy, że tak im się pogorszyło?
Z mojego doświadczenia wydaje mi się, że stacje komercyjne w nocy nadają w kółko polską muzykę żeby wyrobić co się da do limitu ustawowego. Taka Zetka na przykład słynie też z wałkowania 60 odcinków sensacji XX wieku na okrągło przez 20 lat. Z kolei RMF puszcza podobno jakieś długie wiadomości o 3 nad ranem.
Trudno mi uwierzyć, żeby Jedynka trzymała niższy poziom.
Awatar użytkownika
Patrick

Patrick Sob Maj 26, 2018 4:07 pm

"cuda panie, cuda" napisał(a): Czyli stacja ogólnopolska przegrała ze stacją sieciową? Co Wy tam w zet wyprawiacie? NIe wypada kopać leżącego, ale sami się prosicie. Pasmo niby mało ważne, ale zawsze coś.

A ja się zastanawiam, po co w ogóle badać słuchalność radia w nocy. Bez sensu.
Awatar użytkownika
maario97

maario97 Pon Maj 28, 2018 9:25 am

"michael112" napisał(a): A co takiego nadaje PR Jedynka w nocy, że tak im się pogorszyło?
Z mojego doświadczenia wydaje mi się, że stacje komercyjne w nocy nadają w kółko polską muzykę żeby wyrobić co się da do limitu ustawowego. Taka Zetka na przykład słynie też z wałkowania 60 odcinków sensacji XX wieku na okrągło przez 20 lat. Z kolei RMF puszcza podobno jakieś długie wiadomości o 3 nad ranem.
Trudno mi uwierzyć, żeby Jedynka trzymała niższy poziom.

Zależy w RMF do wiadomości o 1 często dorzucają poranną rozmowę polityczną dlatego trwają prawie 20 minut ale o 3 czasami zdarza się tak samo, lubię program RMFki bo od 23 do 2 rano jest program, który pokazuje sytuację informacyjną w Polsce i na świecie
Awatar użytkownika
Obiektywny

Obiektywny Pon Maj 28, 2018 3:35 pm

Tak w dzień jak i w nocy RMF FM jest bezkonkurencyjny. Mnogość audycji, zabawni prowadzący i przedewszystkim Fakty czynią tę stację wyjątkową na tle innych. W nocy zachęcam do słuchania w szczególności miłośników Polskiej muzyki.
Awatar użytkownika
gaga

gaga Wto Maj 29, 2018 5:48 pm

Chcemy jankesa w zetce!!!!!!!!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości