WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
tooom

RMF FM liderem słuchalności w Warszawie w I półroczu

tooom Wto Lip 20, 2021 10:52 pm

eska kraków wycina z anteny wejscia dja 15.55,16.55,17.55,9.02,eska summer city w weekendy
Awatar użytkownika
Zac

Re: RMF FM liderem słuchalności w Warszawie w I półroczu

Zac Wto Lip 20, 2021 10:53 pm

tokfm 10%? Warszawa to jednak zagłębie lemingów i postkomuny
Awatar użytkownika
komuszy

komuszy Wto Lip 20, 2021 11:24 pm

Wybitna prezes Polskiego Radia Agnieszka Czabańska po wprowadzeniu chcących ale niezdolnych dziennikarzy kodymowsko-ciechańskich doprowadzilła Trujkę i Jedynkę do poziomu znacznego uposledzenia umysłowego słuchaczy.
Awatar użytkownika
kik

kik Śro Lip 21, 2021 7:35 am

Jedyne pocieszenie w tych wynikach - cyfryzacja radia ruszyła pełną parą. Brawo. Wreszcie ludzie wiedzą, że tradycyjne radio to przeszłość. Najlepsze radio cyfrowe (internetowe).
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Śro Lip 21, 2021 10:05 am

Zdziwiony jestem, ponieważ Warszawa nie tolerowała RMF FM ze względu na to, że te radio pochodzi z Krakowa. Nie wiem co się dzieje z Radiem ZET, ale sądząc po wyniki to chyba najgorszy wynik w tym mieście i w przyszłości tron przejmie TOK FM.
Awatar użytkownika
Ania

Ania Śro Lip 21, 2021 10:27 am

"Sebastian" napisał(a): Zdziwiony jestem, ponieważ Warszawa nie tolerowała RMF FM ze względu na to, że te radio pochodzi z Krakowa. Nie wiem co się dzieje z Radiem ZET, ale sądząc po wyniki to chyba najgorszy wynik w tym mieście i w przyszłości tron przejmie TOK FM.

Dawno chyba zetki nie włączyłeś. To jest tragedia i dziaderstwo dla zgredów - radio dla starych ludzi. Rmf ma nieco młodszych odbiorów i taki też vibe, którego lamusy z zetki nigdy nie skumają. A czy radio jest nadawane z Krakowa czy z Katowic, nie ma znaczenia w Warszawie, gdzie umówmy się jest duży % słoików. Zetka jest drętwa i może dlatego taki wynik.
Awatar użytkownika
Leszek

Leszek Śro Lip 21, 2021 11:34 am

"Ania" napisał(a):
"Sebastian" napisał(a): Zdziwiony jestem, ponieważ Warszawa nie tolerowała RMF FM ze względu na to, że te radio pochodzi z Krakowa. Nie wiem co się dzieje z Radiem ZET, ale sądząc po wyniki to chyba najgorszy wynik w tym mieście i w przyszłości tron przejmie TOK FM.

Dawno chyba zetki nie włączyłeś. To jest tragedia i dziaderstwo dla zgredów - radio dla starych ludzi. Rmf ma nieco młodszych odbiorów i taki też vibe, którego lamusy z zetki nigdy nie skumają. A czy radio jest nadawane z Krakowa czy z Katowic, nie ma znaczenia w Warszawie, gdzie umówmy się jest duży % słoików. Zetka jest drętwa i może dlatego taki wynik.

Co to znaczy drętwa? Nie zatrudniła kabareciarzy? Dlatego?
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Śro Lip 21, 2021 1:01 pm

Do użytkownika Ania : wyobraź sobie, że słucham także Radia ZET. Nawet i Eskę słucham. A czy Zetką jest drętwa czy nie drętwa to już nie twój problem, tylko całego zarządu, bo to ich decyzje i ich wybory, a słuchacz powinien się przyzwyczaić. RMF FM rozumiem, że podąża za zmianami, ale już kwestia gustu (natomiast Katowice zostawmy w spokoju, a poza tym co mają do tego Katowice skoro słuchalność jest rekordowo miażdżąca)
Awatar użytkownika
Ja wk

Ja wk Śro Lip 21, 2021 1:22 pm

Ania była w Eurozecie na stażu, ale ją wywalili, głosiła mądrosci na korytarzu. Ani zostały komenty na ....
Awatar użytkownika
Ebro

Ebro Śro Lip 21, 2021 5:28 pm

Programy (Anteny) Polskiego Radia dramatycznie nisko.
Awatar użytkownika
.

. Śro Lip 21, 2021 8:06 pm

Tylko 0,6 % różnicy między Trójka a Kampusem - brawo tak trzymać :)
Awatar użytkownika
.

. Śro Lip 21, 2021 8:06 pm

Tylko 0,6 % różnicy między Trójka a Kampusem - brawo tak trzymać :)
Awatar użytkownika
Agnieszka K.

Agnieszka K. Czw Lip 22, 2021 12:00 am

NIsko bo większość słuchaczy przeniosła się do Bangladeszu.

"Ebro" napisał(a): Programy (Anteny) Polskiego Radia dramatycznie nisko.
Awatar użytkownika
Mirek

Mirek Czw Lip 22, 2021 7:19 am

Kolor niżej niż Kampus.
Awatar użytkownika
Bruce

Bruce Pią Lip 23, 2021 1:42 am

PR3 wyraźnie odrabia straty, już przeskoczył Muzo, Wnet czy Kampus. Myślę, że w następnym badaniu bez problemu wejdzie do TOP25.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości