WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Norbert

RMF FM liderem w godzinach porannych. Jedynka najbardziej w dół

Norbert Czw Sty 06, 2022 3:27 am

Polskie Radio nie ma szans, jest zacofane i zwyczajnie obciachowe, 90% słuchaczy czy to Jedynki czy Trójki to doktrynalnie związani z częstotliwością, albo z zeznaniem dla ankieterów, tych stacji, jednej i drugiej już nie ma, nadają bardziej dla realizacji założeń programowych niż dla słuchaczy, kosztują łącznie ok 1 miliarda - naprawdę ! Dramat, za co ? To kpina z ludzi
Awatar użytkownika
Kolo

Re: RMF FM liderem w godzinach porannych. Jedynka najbardziej w dół

Kolo Czw Sty 06, 2022 9:24 am

Uwielbiam poczucie humoru Przemka Skowrona o poranku. Wstawaj szkoda dnia to audycja pobudzająco rozweselająca. Bóle mięśni brzucha od śmiechu gwarantowane. RMF miażdży konkurencje o poranku. Później wcale nie jest gorzej. Byle do piątku i Daniel Dyk to must have powszedniego przedpołudnia. RMF to przede wszystkim rozmaite audycje. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Muzyka to już wyższy poziom. RMF najlepsza muzyka i wszystko jasne.
Awatar użytkownika
qba

qba Czw Sty 06, 2022 9:48 am

Internetowe RMF24 jest świetne. Dobra muzyka, brak reklam poza jedną na początku. Przyjemnie się słucha w pracy. Natomiast fenomenu RMFFM nie rozumiem. To była fajna stacja w latach 90tych.Teraz dramat.
Awatar użytkownika
Utb

Utb Czw Sty 06, 2022 10:21 am

Najgorsl są Ci prezenterzy, którzy na siłę chcą być śmieszni... Powiedzą dwa zdania i dalej muzyczka z komputera. To jest porażka
Awatar użytkownika
8 *

8 * Czw Sty 06, 2022 12:31 pm

Uwielbiam poczucie humoru Przemka Skowrona o poranku. Wstawaj szkoda dnia to audycja pobudzająco rozweselająca. Bóle mięśni brzucha od śmiechu gwarantowane. RMF miażdży konkurencje o poranku. Później wcale nie jest gorzej. Byle do piątku i Daniel Dyk to must have powszedniego przedpołudnia. RMF to przede wszystkim rozmaite audycje. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Muzyka to już wyższy poziom. RMF najlepsza muzyka i wszystko jasne.

Naprawdę? Cóż tylko dobry PSYCHIATRA
Awatar użytkownika
słuszną linię ma nasza władza

słuszną linię ma nasza władza Czw Sty 06, 2022 1:20 pm

Nie dziwne , że Jedynka w dół , od rana bełkot wychwalający PiS i wylewanie fekalii na opozycję , dyspozycyjny dyrektor na usługach władzy dba o linię partii rządzącej i trzepie ogromną kasę.
Awatar użytkownika
RalphLauren&TommyHilfigher

RalphLauren&TommyHilfigher Czw Sty 06, 2022 8:59 pm

Brawo supernowa! Brawo boguś zapoconiec! brawo brudny paluszku i podnóżku wisznio.
Awatar użytkownika
tomek

tomek Czw Sty 06, 2022 11:56 pm

Pic na wodę, to jakaś masakra to radio, taką ma słuchalność co za brednie
Awatar użytkownika
Jutub

Jutub Pią Sty 07, 2022 10:00 am

Od dziecka codziennie słuchałem Sygnałów Dnia. Teraz niestety nie słucham już tak często jak kiedyś - z bardzo prostego powodu. Nie mogę słuchać tego tępego podlizywania się władzy w Rozmowach Dnia. A jak słyszę taką panią jak pani Gójska to krew mnie zalewa. Ja rozumiem, że ktoś ma wadę wymowy, ale do prawdy pakować się do radia i to publicznego? To zhańbienie tej anteny!
Awatar użytkownika
Kolo

Kolo Pią Sty 07, 2022 4:23 pm

Był taki moment, że słuchałem rano Eski, bo muza dawała kopa. Tylko prowadzący mnie wkurzało, potem był RMF, ale nie jestem w stanie znieść tego Kałamagi i tego, że nie potrafi sklecić zdania bez jednego błędu. Teraz słucham Zetki, muzycznie słabo, bo dużo smutów, jak na poranek, za to prowadzący bardzo dają radę.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości