[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - RMF FM liderem w Krakowie. Radio ZET wyprzedziło TOK FM i Trójkę

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
zyx

RMF FM liderem w Krakowie. Radio ZET wyprzedziło TOK FM i Trójkę

zyx Wto Lut 27, 2018 11:20 pm

PiS-iory mogą urządzić akcję #StopMonopolizacjiRMFu
Awatar użytkownika
Maciek23

Re: RMF FM liderem w Krakowie. Radio ZET wyprzedziło TOK FM i Trójkę

Maciek23 Wto Lut 27, 2018 11:22 pm

Dziwne że Radiofonia 100,5 MHz tak nie może się wybić? Niezła muzyka, dobry zasięg i jakość dźwięku a przede wszystkim fajni i sympatyczni prowadzący. Ciekawe dlaczego w badaniach nadal tak słabo wychodzą?
Awatar użytkownika
dudi

dudi Śro Lut 28, 2018 12:13 am

Jeszcze więcej Klubów Gazety Polskiej i jeszcze więcej bredzenia polityków obsługiwanych przez panów z Radia Kraków. 2% zjazd słuchalności - no gratki boys. I częściej pisków mikrofonów, stuków i ciszy zamiast gadki. plus pomyłek. pełna narodowa profeska
Awatar użytkownika
.i.

.i. Śro Lut 28, 2018 12:24 am

Jak widać eremefizacja narodowa nie zadziałała. armia niebiesko-żółtych nie poprawiła słuchalności, a może uratowała przed dnem...kto to wie? słuchanie wpadek mikrofonowych ludków z Radia Krk to niezapomniana uciecha :-) Może trzeba było zostać publicznym medium zamiast narodowym?Może ktoś zmierzy stężenie polityków na godz. programu w radiu Kraków? dla mnie-zabójcza.
Awatar użytkownika
Tom

Tom Śro Lut 28, 2018 12:58 am

W esce kraków brak poranka miedzy 6;30 a 7;00 oraz wyłaczane sa wejscia dja z anteny 16.55,17.55,18.55 i kuchnie alberta
Awatar użytkownika
Naczelnik gminy

Naczelnik gminy Śro Lut 28, 2018 1:52 am

Wiadomosci w Radiu Krakow niestrawne. Tylko pan z porannej zmiany trzyma poziom, reszta jak syntezatory mowy. Slabe glosy, RK w swobodnym locie na dno.
Awatar użytkownika
Ano

Ano Śro Lut 28, 2018 9:27 am

Radio Krakow to nudne rozmowy z politykami,ktorzy nie wiedza ze nadmiar szkodzi. Po prostu ludzie przestają sluchac kolejnych przekazow dnia. A panom od obslugi polecam styl Piaseckiego albo Hankego. Dla nich nieosiągalny chyba. I coz ze rozglosnia zdobyta skoro nie sluchana?
Awatar użytkownika
Słucham Meloradia

Słucham Meloradia Śro Lut 28, 2018 10:53 am

Gdy wracam do domu włączam sobie meloradio i się relaksuje. to mój wybór. każdy może swojego dokonać. przy okazji moja stacja ruszyła w górę ze wskaźnikiem słuchalności. Myślę ze za rok będzie conajmniej 2%. Przy okazji słowo o RMF-ie dużo osób je wybiera ale jej piosenki co 3 godziny te same wylansowane hity nie trafiają w moje gusta. po całym dniu pracy chce odpocząć od tego zgiełku. mój wybór to Meloradio
Awatar użytkownika
x

x Śro Lut 28, 2018 10:58 am

Piękny - tak jak w przypadku Gdańska - zjazd Trójki...
Awatar użytkownika
Jędrek

Jędrek Śro Lut 28, 2018 3:19 pm

"Maciek23" napisał(a): Dziwne że Radiofonia 100,5 MHz tak nie może się wybić? Niezła muzyka, dobry zasięg i jakość dźwięku a przede wszystkim fajni i sympatyczni prowadzący. Ciekawe dlaczego w badaniach nadal tak słabo wychodzą?

Słucham regularnie od paru miesięcy, przyjemna, różnorodna muzyka, stosunkowo mało reklam i polityki. Ale wśród znajomych mało kto kojarzy. Może przydałaby się większa promocja?
Awatar użytkownika
Mario

Mario Śro Lut 28, 2018 4:05 pm

Co do Radiofonii to rzeczywiście świetna muzyka i mało reklam. Gdzieś czytałem że problemem w rozwoju są "starzy gospodarze" tej stacji którzy doprowadzili ją do rujny. Teraz mszczą się na nowej ekipie śląc różnego rodzaju donosy do KRRiTV co utrudnia im rozwój. No cóż szkoda że osoby które rozwaliły radio mszczą się na następcach :(((
Awatar użytkownika
Kiero

Kiero Śro Lut 28, 2018 6:48 pm

W Krakowie nie chcą słuchać Metzoradia? ;-)
Awatar użytkownika
thexxx

thexxx Czw Mar 01, 2018 12:09 am

Radiofonia to przede wszystkim muzyka i (mnie) to cieszy. Spora zmiana pod względem muzycznym na przestrzeni kilkunastu miesięcy, na ogromny plus. Co jak co, ale osoba, która się tym zajmuje zna się na rzeczy. Różnorodne granie, premiery płyt, informacje koncertowe, nowości - wszystko naprawdę rzetelnie zebrane. Mają dwa, naprawdę mocne/dobre radiowe głosy: chłopak z poranka oraz prowadzący środową, wieczorną audycję. Ale ciężko się z wami nie zgodzić, przydałaby się im większa promocja, bo potencjał jest :)
Awatar użytkownika
Pufa

Pufa Czw Mar 01, 2018 12:52 pm

@thexxx, zgadzam się z Tobą. Radiofonia jest dobrą stacją. Muzykę rzeczywiście wybiera ktoś z dużą wiedzą muzyczną i dobrym smakiem. Prezenterzy też niczego sobie. Ogólnie słucha się tego radia z przyjemnością. Rzeczywiście przydała by się większa promocja, jakieś akcje żeby ludzie dowiedzieli się, że ta stacja istnieje.
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Pią Mar 02, 2018 1:05 pm

Macie rację. Chyba jedną z części reklamy możemy być my sami. To był 2017. Usiadłaś naprzeciwko mnie w tramwaju, dalszy opis zbedny. Przesiadłem się obok Ciebie. Miałaś założone słuchawki i piękny zaręczynowy pierścionek... Ignorowałaś mnie całe 15,5 minuty. Gdy wysiadałaś Twoje słuchawki zaczepiły się o mój płaszcz. A ja zamiast zapytać jak masz na imię to zapytałem czego słuchasz. Powiedziałaś że Radiofoniii, nawet na mnie nie patrząc. Gdy już miałaś wysiadać, odwróciłaś się i z najpiękniejszym uśmiechem i najmilszymi brązowymi oczami na świecie dodałaś że też powinieniem i to jak najszybciej. Chwilę potem był Bilet PZ. Nie będę Cię szukać bo na pewno sobie tego nie życzysz, chociaż to wszystko co chciałbym zrobić. Wracając do tematu to słucham Radiofonii codziennie. Z ogromnym sentymentem, ale też dlatego że jest to poprostu świetne radio. Polecajcie nieznajomym i znajomym. Pozdro
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości