[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - RMF FM liderem w Krakowie. RMF MAXXX awansowało na drugie miejsce

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
RadioZET

RMF FM liderem w Krakowie. RMF MAXXX awansowało na drugie miejsce

RadioZET Pon Lut 17, 2020 5:23 am

Jest ZET party jest impreza, wstawaj i tańcz. Aqua, Inna, Mr.President, Sash, Loona i wielu innych w każdą sobotę Radio ZET rozkręca domówke i towarzyszy Wam w dobrym sobotnim nastroju
Awatar użytkownika
RadioZET

Re: RMF FM liderem w Krakowie. RMF MAXXX awansowało na drugie miejsce

RadioZET Pon Lut 17, 2020 5:24 am

Michał Adamski, Mateusz Ptaszyński oraz Michał Krościel zapraszają do słuchania muzyki w Radiu ZET. Radio ZET siła muzyki
Awatar użytkownika
RadioZET

RadioZET Pon Lut 17, 2020 5:30 am

Robert Karpowicz znów od 6:00 rano budzi w Dzień dobry bardzo
Awatar użytkownika
Byniu

Byniu Pon Lut 17, 2020 7:37 am

Ja słucham tylko RMF FM które jest za TVP reklamuje sie w nim . Moje radyjko i za PiS-em kocham to radio i słucham go już blisko 20 lat i dobrze mi
Awatar użytkownika
Toom

Toom Pon Lut 17, 2020 8:17 am

W esce kraków brak poranka 6-30-7.00,wycinane sa wejscia dja z anteny 16.55,17.55,18.55 ,i w weekend wejscia dja przed pełna
Awatar użytkownika
Mw

Mw Pon Lut 17, 2020 9:03 am

Spadek Radia Krakow nie dziwi. Szzczegolnie gdy sie posluchalo ich serwis na stronie MOCAKU. 🤣 tylko pogratulowac redakcji informacji i kultury....😁
Awatar użytkownika
Patryk

Patryk Pon Lut 17, 2020 2:22 pm

"Byniu" napisał(a): Ja słucham tylko RMF FM które jest za TVP reklamuje sie w nim . Moje radyjko i za PiS-em kocham to radio i słucham go już blisko 20 lat i dobrze mi
Proszę uprzejmie, aby takich kłamstw nie pisać. RMF nigdy nie był i nie jest za PiS.
Awatar użytkownika
3cityBOY

3cityBOY Pon Lut 17, 2020 5:12 pm

Mazurek najważniejszy dziennikarz polityczny jest przeciwko PiS? No w to nie uwierzę. Jest pewnie tylko lekko stronniczy.
Awatar użytkownika
wiola

wiola Wto Mar 03, 2020 10:15 am

Bolechowskiego nie ma, a Radio Kraków nadal psują jego kolesie na kierowniczych stanowiskach. Gdzie jest rada programowa!!!! Gdzie jest rada nadzorcza!! czy nikogo nie interesuje drastyczny spadek słuchalnosći i poziomu programu??? Dukajace serwisantki, mamroczący pod nosem facet po 13tej, jąkający się muzyczny poważny, drewniany glos jazzowego. Tacy ludzie powinni być juz dawno zdjeci z anteny. Radio to nie dożywocie. Spadają ci kompetencje, spadasz i ty.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości