[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - RMF FM na czele rynku radiowego w Częstochowie. Radio ZET i Twoja Polska Stacja uzupełniają podium

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Toom

RMF FM na czele rynku radiowego w Częstochowie. Radio ZET i Twoja Polska Stacja uzupełniają podium

Toom Śro Mar 03, 2021 10:27 pm

eska kraków wycina z anteny wejscia dja 15.55,16.55,17.55,wejscia dja przed pełna w weekendy,impreske 20-21 niedziela
Awatar użytkownika
Maciey

Re: RMF FM na czele rynku radiowego w Częstochowie. Radio ZET i Twoja Polska Stacja uzupełniają podium

Maciey Śro Mar 03, 2021 10:50 pm

Dlaczego badania pomijają Radio Fiat, najlepsze radio w Częstochowie jedyne regionalne radio ?
Awatar użytkownika
Fiacik

Re: RMF FM na czele rynku radiowego w Częstochowie. Radio ZET i Twoja Polska Stacja uzupełniają podium

Fiacik Czw Mar 04, 2021 10:17 am

Mnie też dziwi brak Radia Fiat. Nawet Jasna Góra się zakwalifikowała w badaniu i to nawet z niezłym wynikiem jak na taki program a nie ma Fiata który jest o wiele bardziej uniwersalny ? Dziwne to. Ludzie wolą słuchać szafy grającej disco polo niż dobrego lokalnego radia. Smutne ale co zrobić. Ja tam słucham Fiata i wiem że trochę ludzi ich słucha. Przydało by się żeby na 94.7 zwiększyli moc nadajnika bo wystarczy wyjechać z Częstochowy i zaczyna szumieć.
Awatar użytkownika
majkk

majkk Czw Mar 04, 2021 3:32 pm

"Fiacik" napisał(a): Mnie też dziwi brak Radia Fiat. Nawet Jasna Góra się zakwalifikowała w badaniu i to nawet z niezłym wynikiem jak na taki program a nie ma Fiata który jest o wiele bardziej uniwersalny ? Dziwne to. Ludzie wolą słuchać szafy grającej disco polo niż dobrego lokalnego radia. Smutne ale co zrobić. Ja tam słucham Fiata i wiem że trochę ludzi ich słucha. Przydało by się żeby na 94.7 zwiększyli moc nadajnika bo wystarczy wyjechać z Częstochowy i zaczyna szumieć.

lokalne ale religijne i to pewnie dlatego.
Awatar użytkownika
Ksenomorf

Ksenomorf Pią Mar 05, 2021 10:06 am

Dlaczego w badaniach nie ma Radia Fiat? Bardzo dobra muzyka jest w tym radia, bez okropnego disco polo, którego nadmiar jest w Twojej Polskiej Stacji i Jurze. Polecam wszystkim częstochowianom właśnie słuchać Fiata, a nie Jury!
Awatar użytkownika
Artur. Ansjon

Artur. Ansjon Pią Mar 05, 2021 12:24 pm

Każdy ma prawo do swojej oceny. Ja z przyjaciółmi których mam wielu jesteśmy z ZETKA i Chilli Zet. To stacja dla inteligentnych. Mieszkam przy bocznej ulicu 60 tys miasta i zawsze idąc do pracy przechodzę obok Masarni gdzie słychać rabanie kości i wentylator wyrzuca na zewnątrz zapach pasztetówki. Przez uchylone okno wydostaje się muzyka i ciągle RmfFm. I z pasztetówka kojarzy. Mnie się ta stacja. Radio Zet to wspaniała muzyka i załoga. Gratulacje szefowi że ZETKA jest od lat The Best..
Awatar użytkownika
Wilkołak

Wilkołak Wto Kwi 20, 2021 3:33 pm

Do użytkownika Maciey: Nie tylko Radio Fiat jest radiem lokalnym. Także Twoja Polska Stacja i Jura są rozglosniami typowo regionalnymi.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 56 gości