WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Rafał
 

RMF FM najchętniej słuchane o poranku. Radio ZET wyprzedziło Jedynkę

Rafał Pią Lip 01, 2016 7:24 am

Jestem zdziwiony tym wzrostem słuchalności, czy tylko mi przeszkadza głos i wypowiedzi Kałamagi, może znajdzie się ktoś jeszcze? 😀
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny
 

Re: RMF FM najchętniej słuchane o poranku. Radio ZET wyprzedziło Jedynkę

Maciej konserwatywny Pią Lip 01, 2016 8:20 am

Uważam, że dla Polskiego Radia słupki słuchalności w ogóle nie powinny mieć jakiegokolwiek znaczenia. Polskie Radio jest od pełnienia misji, a nie od rywalizacji z RMF FM i ZET.

Jedynka spadła na trzecie miejsce? Trudno się mówi. Najważniejsze, że Jedynka od początku tego roku znowu prezentuje dużo wyższy poziom merytoryczny od RMF i ZET i tylko to się liczy. :) A słuchalność nie jest istotna.
Awatar użytkownika
maario97
 

Re: RMF FM najchętniej słuchane o poranku. Radio ZET wyprzedziło Jedynkę

maario97 Pią Lip 01, 2016 8:38 am

"Rafał " napisał(a): Jestem zdziwiony tym wzrostem słuchalności, czy tylko mi przeszkadza głos i wypowiedzi Kałamagi, może znajdzie się ktoś jeszcze? 😀
ćwierci Polski się podoba :D Ja tam wolę głos Florkiewicza i Kołodziejskiej w ZET :)
Awatar użytkownika
KKK
 

Re: RMF FM najchętniej słuchane o poranku. Radio ZET wyprzedziło Jedynkę

KKK Pią Lip 01, 2016 8:57 am

Z tych dwóch poranków jednak lepiej wypada RMF. Osobiście przestałem słuchać Zet rano po odejściu "trójcy". Obecnie poranki w Zetce okropnie nudne przwidywalne. Jak to jest RMF potrafi nie zmieniać latami prowadzących poranki i mają słuchalność, co więcej według tabeli dalej rośnie. Zetka jak zwykle słabe. Najważniejsze że Pan Majewski oraz Pan Nosel się dobrze bawią.
Awatar użytkownika
ani grosza
 

Re: RMF FM najchętniej słuchane o poranku. Radio ZET wyprzedziło Jedynkę

ani grosza Pią Lip 01, 2016 10:18 am

"Maciej konserwatywny" napisał(a): Uważam, że dla Polskiego Radia słupki słuchalności w ogóle nie powinny mieć jakiegokolwiek znaczenia. Polskie Radio jest od pełnienia misji, a nie od rywalizacji z RMF FM i ZET.

Jedynka spadła na trzecie miejsce? Trudno się mówi. Najważniejsze, że Jedynka od początku tego roku znowu prezentuje dużo wyższy poziom merytoryczny od RMF i ZET i tylko to się liczy. A słuchalność nie jest istotna.

Jeżeli słuchalność nie jest istotna , to można media publiczne zlikwidować - bo słuchalność jest nieistotna.
I po drugie nie ma żadnej misji i nigdy nie było , nie ma żadnych mediów publicznych, narodowych - to jest kit do uszczelniania okien. Są tylko media państwowe, które istnieją wyłącznie dla lepszego samopoczucia władzy, w zasadzie nie ma żadnego innego uzasadnienia ich istnienia i gdyby je po prostu wyłączyć to po prostu świat by się nie zawalił. I po trzecie- ktoś kto nie płaci żadnych rachunków, bo trudno nazwać płaceniem jak ktoś ma zapłacenie dostaje kasę i żyje na koszt społeczeństwa po pierwsze - nie oszczędza i składa wnioski o nowe kanały, a regulator państwowy z tego samego teamu nie mówi nie. Nie ma żadnej misji, a media państwowe należy ograniczyć do minimum - TVP powinna mieć jeden multipleks i żadnego miejsca więcej (niech sobie robi na nim co chce), a PR powinno mieć 2 sloty na FM i 2 sloty na AM, tak jak było kiedyś, a reszta paszoł. Za chwilę znowu będzie standardowe wołanie - dajcie - ale króliki w kapeluszu nadal się mnożą.
Awatar użytkownika
mnmn
 

Re: RMF FM najchętniej słuchane o poranku. Radio ZET wyprzedziło Jedynkę

mnmn Pią Lip 01, 2016 6:13 pm

"KKK" napisał(a): Z tych dwóch poranków jednak lepiej wypada RMF. Osobiście przestałem słuchać Zet rano po odejściu "trójcy". Obecnie poranki w Zetce okropnie nudne przwidywalne. Jak to jest RMF potrafi nie zmieniać latami prowadzących poranki i mają słuchalność, co więcej według tabeli dalej rośnie. Zetka jak zwykle słabe. Najważniejsze że Pan Majewski oraz Pan Nosel się dobrze bawią.


Wręcz przeciwnie, zmienia jeszcze bardziej - jeszcze niedawno poranki RMF FM prowadzili m. in. Marcin Ziobro (został zwolniony z RMF w listopadzie), Witold Lazar (przeszedł do ZET) oraz Robert Karpowicz (obecnie prowadzi inne pasmo). Obecnie został tylko Skowron i Olbratowski. Doszedł natomiast Kałamaga, którego nie potrafię słuchać nawet przez kilka sekund (i te jego rozmowy z prowadzącymi fakty, kompletnie nie pasujące do powagi serwisu), dlatego słucham poranka w ZET-ce.
Awatar użytkownika
Łukasz
 

Re: RMF FM najchętniej słuchane o poranku. Radio ZET wyprzedziło Jedynkę

Łukasz Sob Lip 02, 2016 12:48 pm

A ja tam lubię sygnały dnia, tylko w piątki wolę jazzowy poranek Dwójki. Swoją drogą nowa popołudniówka w Jedynce jest super!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości