[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - RMF FM nowym liderem we Wrocławiu - Trójka, Złote Przeboje i Jedynka w dół

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Yogidługonogi

RMF FM nowym liderem we Wrocławiu - Trójka, Złote Przeboje i Jedynka w dół

Yogidługonogi Czw Lip 25, 2013 1:29 pm

Ojejej, Trójka znowu w dół. Słuchałem właśnie tego w samochodzie. Wytrzymałem 5 minut opowieści prezentera o "niesamowitej atmosferze", "wielkich wzruszeniach", "niezapomnianych wspomnieniach" które są związane z dzisiejszym koncertem Depeche Mode. Potem mnie zemdliło i musiałem przełączyć.
Awatar użytkownika
3ka

Re: RMF FM nowym liderem we Wrocławiu - Trójka, Złote Przeboje i Jedynka w dół

3ka Pią Lip 26, 2013 3:43 pm

Trójka konsekwentnie w dół. To chyba misterny plan stania się niszową hipsterstacją. Proponuję jeszcze więcej takiego undergroundu jak: Robin Thickie, Bruno Mars, Lana Del Rey itp. Tym bardziej, że nie za darmo, a redaktorów gotowych do grania tego typu muzy nie brakuje, bo etat jest etat, a kredyty same się nie spłacą. Nic tylko grać aż ostatni krytycy poczynań dyrekcji i szefa muzycznego pójdą w cholerę i przestaną marudzić. Wtedy zostaną już tylko ci, którzy będą wam dziękować za przeboje z promocji. Tych kilka procent bezrefleksyjnych konsumentów wystarczy wam, by istnieć i ślizgać się na marce wypracowanej przez lata.
Yogi, przypuszczam, że masz na myśli promotora mientkiego grania. On już tak ma, że lubi słuchać samego siebie i egzaltować się swoim głosem. Poza tym jest promocja, jest dyżurny konferansjer. Już dziś kolejna audycja i pewnie bez Myslovitz się nie obejdzie. Chyba, że Kumka Olik wydali nową płytę. Gra jeszcze Bowiego? Na bank pobił rekord w zarzynaniu płyty. Nawet jego fumfela nie grała tak tyle razy Lany Del Rey.
Awatar użytkownika
pan tofel

pan tofel Pią Lip 26, 2013 6:06 pm

@ 3ka
Ten o którym napisał Yogi, to nie był Stelmach tylko Baron. Próbowałem tego słuchać, ale w końcu nie wytrzymałem. Reszta, to szczera prawda. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
PZA

PZA Pią Lip 26, 2013 11:01 pm

Czy czasami dwukrotny spadek MAXXXa we Wrocławiu jest spowodowany tym, że z mocą 0,1 kW jest odbierany tylko w niektórych rejonach Wrocławia?
Awatar użytkownika
asdw kocham RMF FM, a EUROkloZET zlikwidować bo tylko sprawia wymioty!!

asdw kocham RMF FM, a EUROkloZET zlikwidować bo tylko sprawia wymioty!! Pią Lip 26, 2013 11:12 pm

Wrocławianie wiedzą najlepiej jak wygląda prawdziwe radio. TYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYLLLLKKOOOOOOOOOOOOOOOOO RMF FMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!!!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości