WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pz

RMF FM z największym wzrostem słuchalności na wsi w I kwartale, A 17, Maryja i SuperNova najbardziej w dół

Pz Pią Maj 13, 2022 11:20 am

I w mieście i na wsiach ludzie odróżniają prawdę od propagandy
Awatar użytkownika
Hubert

Re: RMF FM z największym wzrostem słuchalności na wsi w I kwartale, A 17, Maryja i SuperNova najbardziej w dół

Hubert Pią Maj 13, 2022 4:07 pm

Radio SuperNova już spada od lamusa
Powinni grać tak jak taka polska eska bez disco polo
Awatar użytkownika
Cyryl

Re: RMF FM z największym wzrostem słuchalności na wsi w I kwartale, A 17, Maryja i SuperNova najbardziej w dół

Cyryl Pią Maj 13, 2022 6:34 pm

Masakra, odebrac krakusom koncesję, to się w pale nie mieści 34%, skąd te badania.
Awatar użytkownika
Arek KL

Arek KL Sob Maj 14, 2022 7:41 am

Coś mi się wydaje, że te badania są tyle warte ile zeszłoroczny śnieg..
Nie wydaje mi się, żeby aż tylu ludzi słuchało RMF, tego się po prostu nie da słuchać. Co 11 minut reklamy na potencję, muzyka, że rzygać się chce i nonstop wyślij SMS pod numer.. Ja pie**lę.. naprawdę poziom słuchacza spadł tak nisko?

Ja przeniosłem się do internetu. Bez reklam, głównie z polską muzyką.
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Sob Maj 14, 2022 4:44 pm

Nie rozumiem skąd taka popularność eremefu w kraju, w którym przez ostatnie dwie dekady PRL-u Polskie Radio nadawało wartościowe płyty W CAŁOŚCI - w audycjach takich jak "Słuchajmy razem", "Studio stereo", "Wieczór płytowy", itp. A podobno tak tęsknimy za tamtymi czasami... A gdyby tak zabrać Polakom ten cały RMF - to co? Na co by się przerzucili? Nie do wiary jak łatwo jest zmanipulować Polaków za pomocą komputera podłączonego do konsolety i faceta o głosie menela bełkoczącego coś do mikrofonu.
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Sob Maj 14, 2022 8:25 pm

Mi się śniło,że jestem już w zaswiatach,ale ciągle słyszę RMF FM.
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Sob Maj 14, 2022 8:43 pm

No to już teraz wiem dlaczego tak trudno dodzwonić się do RMFfm jak dużo rolniczek i rolników próbuje się skontaktować.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości