WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Virtu

RMF FM z największym wzrostem słuchalności o poranku, Jedynka najbardziej w dół

Virtu Śro Gru 26, 2018 3:07 am

Na szczęście propaganda traci
Awatar użytkownika
Kimba

Re: RMF FM z największym wzrostem słuchalności o poranku, Jedynka najbardziej w dół

Kimba Śro Gru 26, 2018 9:29 am

Brawo RMF. Jestescie bezkonkurencyjni. Wlasnie tak sie robi radio. Najlepsza muzyka, przezabawni prowadzacy, duzo ciekawych audycji.
Awatar użytkownika
Jan

Re: RMF FM z największym wzrostem słuchalności o poranku, Jedynka najbardziej w dół

Jan Śro Gru 26, 2018 10:05 am

Ciekawe gdzie wyladuje Zetka po przejeciu przez Karnowskich?
Awatar użytkownika
Babel

Babel Śro Gru 26, 2018 10:22 am

Czy kogoś, kto miał okazję posłuchać w jJedynce o poranku pani redaktor Gójskiej-Hejke, dziwi ten spadek? Bełkocze, sepleni i gada 3po3. Atakuje gości z pozycji jedynie słusznej partii i nie ma nawet kszty kultury. Taka Wanda Wasilewska dobrej zmiany.
Awatar użytkownika
SłuchaczInnejStacji

SłuchaczInnejStacji Śro Gru 26, 2018 10:37 am

"Kimba" napisał(a): Brawo RMF. Jestescie bezkonkurencyjni. Wlasnie tak sie robi radio. Najlepsza muzyka, przezabawni prowadzacy, duzo ciekawych audycji.

Kto co lubi, ale o gustach jak najbardziej się dyskutuje. Jednak ja wolę kiedy w radiu idą ciekawe audycje w których prowadzący oraz goście mają coś więcej do powiedzenia niż banialuki o niczym, nieśmieszne żarty i prośby o SMSy przeplatane reklamami. Najlepsza muzyka, owszem, pod warunkiem że jej jakość określa się tym że jest grane praktycznie to samo. Dla mnie RMF to taki fast food wśród stacji radiowych - szybko, nijako, niezobowiązująco. Jak dla mnie w tym kraju bezkonkurencyjna jest Dwójka.
Awatar użytkownika
mon

mon Śro Gru 26, 2018 11:33 am

"Jan" napisał(a): Ciekawe gdzie wyladuje Zetka po przejeciu przez Karnowskich?
pewnie skończy jak jedynka, propaganda pisowsko-religijna przez 24h/dobę a szkoda bo muzycznie się trochę poprawiła. Co do audycji to wszystkie stacje mają mało do zaoferowania.
Awatar użytkownika
dooeoee

dooeoee Śro Gru 26, 2018 11:34 am

"Kimba" napisał(a): Brawo RMF. Jestescie bezkonkurencyjni. Wlasnie tak sie robi radio. Najlepsza muzyka, przezabawni prowadzacy, duzo ciekawych audycji.

Idź się schowaj w bunkrze razem ze swoim eremerfererem. TYLKO Radio ZET oferuje najlepszą muzykę, tylko tam są najlepsi prowadzący i najciekawsze audycje. Radio ZET - siła muzyki i pierwsze źródło informacji.
Awatar użytkownika
swordfish

swordfish Śro Gru 26, 2018 1:41 pm

Wywiady Mazurka o 8:00 to najlepszy punkt poranka RMFu. Dobrze, że go wzięli od Karnowskich.
Awatar użytkownika
Seba

Seba Śro Gru 26, 2018 6:54 pm

Czlowiek wlacza Polskie Radio i rzyga od polityki
Czlowiek wlacza RMF i rzyga od reklam upławow przy śniadaniu.
Jak zyć kurde jak żyć.
Awatar użytkownika
Żuraw

Żuraw Śro Gru 26, 2018 7:07 pm

Zet rano poniżej 12%?!?
Brawo!!!
Endriu - wstydu nie masz?!?
Ass(śp.) + MC Daszek - czapki z głów!
Siostry Karnowskie będą miały prościej.
Co za amatorka!
Awatar użytkownika
Voxal

Voxal Śro Gru 26, 2018 8:09 pm

"SłuchaczInnejStacji" napisał(a):

Kto co lubi, ale o gustach jak najbardziej się dyskutuje. Jednak ja wolę kiedy w radiu idą ciekawe audycje w których prowadzący oraz goście mają coś więcej do powiedzenia niż banialuki o niczym, nieśmieszne żarty i prośby o SMSy przeplatane reklamami. Najlepsza muzyka, owszem, pod warunkiem że jej jakość określa się tym że jest grane praktycznie to samo. Dla mnie RMF to taki fast food wśród stacji radiowych - szybko, nijako, niezobowiązująco. Jak dla mnie w tym kraju bezkonkurencyjna jest Dwójka.

Jeśli z kolei lubi się w kółko słuchać propagandy to tak, Dwójka jest bezkonkurencyjna ;)
Awatar użytkownika
Maras

Maras Śro Gru 26, 2018 9:10 pm

Z Lubecka o poranku, to i tak cud ze tym dwóm sie udało tyle utrzymać
Awatar użytkownika
Bomen

Bomen Pią Gru 28, 2018 12:02 am

Radio dla "inteligentów" na pierwszym miejscu. W czasach, gdy 30% absolwentów wyższych uczelni nie czyta w ciągu roku żadnej książki to ten wynik mnie nie dziwi.
Rano słucham Trójki i jestem dumny, że jestem w tych sześciu procentach.
Wbrew temu co nadaje lewactwo - mamy demokrację i każdy może wybrać stację według swego przygotowania intelektualnego.
Awatar użytkownika
Tosia

Tosia Pią Gru 28, 2018 4:46 pm

Szanowny Pan Bomen, to jak długo Trójki słucha? Ja byłam z tą stacją ponad 30 lat. We dnie i często w nocy. To co w chwili obecnej serwują w Trujce, właśnie mojej inteligencji najbardziej uwłacza. Męczyłabym się pozostając w tych 6 %. Uszanowanie.
Awatar użytkownika
warszawiak

warszawiak Sob Gru 29, 2018 7:28 am

Jeśli słucham radia to tylko Dwójki. Jest najlepsza. I muzyka i słowo. Nie jakieś tam umpa umpa dla sprzedawczyń.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości