WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pavv

RMF FM z największym wzrostem słuchalności o poranku w I półroczu, Jedynka najbardziej w dół

pavv Wto Lip 31, 2018 8:32 am

Próbowałem po latach posłuchać RMF i wytrzymałem 2 dni. Nie da się. Utwory w 90% denne (jakiś rezus śpiewa LEGO, LEGO. LEGO do wyrzygania), a prowadzący mdli i nijacy co chwilę powtarzający żeby SMSa wysłać.
Awatar użytkownika
on

Re: RMF FM z największym wzrostem słuchalności o poranku w I półroczu, Jedynka najbardziej w dół

on Wto Lip 31, 2018 8:53 am

"pavv" napisał(a): Próbowałem po latach posłuchać RMF i wytrzymałem 2 dni. Nie da się. Utwory w 90% denne (jakiś rezus śpiewa LEGO, LEGO. LEGO do wyrzygania), a prowadzący mdli i nijacy co chwilę powtarzający żeby SMSa wysłać.

Nie dziwię Ci się jak się ma takiego nicka, to ciągle i wszędzie puszczasz pavvia
Awatar użytkownika
Bezguścia

Re: RMF FM z największym wzrostem słuchalności o poranku w I półroczu, Jedynka najbardziej w dół

Bezguścia Wto Lip 31, 2018 9:10 am

To pokazuje jak mało wymagający jest polski słuchacz...
Awatar użytkownika
Kri_

Kri_ Wto Lip 31, 2018 10:01 am

Jak to? Nie da się przyciągnąć swoich wyborców do trujki? Z radia przez wielkie R zostały popłuczyny. Dajcie disco polo i konkursy z milionami do zdobycia - słuchalność wzrośnie niebotycznie. " Co by tu jeszcze spieprzyć panowie?"
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Wto Lip 31, 2018 2:31 pm

Wycieli z porannej ZD3 niemal całą treść to i słuchalność spadła...
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Wto Lip 31, 2018 3:24 pm

"pavv" napisał(a): Próbowałem po latach posłuchać RMF i wytrzymałem 2 dni. Nie da się. Utwory w 90% denne (jakiś rezus śpiewa LEGO, LEGO. LEGO do wyrzygania), a prowadzący mdli i nijacy co chwilę powtarzający żeby SMSa wysłać.

Ja to słucham rmf fm tylko w weekendy. I ja słyszę ,i mam się dość powtarzania informacji o wysyłaniu sms-a. Do tego główne lecą reklamy Aflofarm typu steper , entil itp. Na początku roku od aflofarmu było spokój , a teraz to już nie da się słuchać. Jeszcze gorsze to czekanie na sport i pogoda - i to i to poczeka , najpierw 24 minut ze sponsorem programu. Nie powiem o ludziach tworzących programy , niektórych prowadzących to ja nie lubię.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Czw Sie 02, 2018 9:23 am

Rock Radio, Dwojka i Muzo takie same liczby. Ale tylko ten osioł Kurdupski nie potrafi uporządkować tego alfabetycznie. Naginaj rzeczywistość dalej.
Awatar użytkownika
Unikam...

Unikam... Czw Sie 02, 2018 11:21 am

Dużo hałasu, mało treści. Nudne słabe piosnki puszczane w tych samych wiązankach - radio samozagłuszacz dla tych, którzy nie chcą słuchać tylko chcą żeby coś stale brzęczało im nad uchem (to się chyba nazywa nerwica, czy jakoś tak...)
Awatar użytkownika
Belmondo

Belmondo Czw Sie 02, 2018 7:19 pm

Ale jak to, nikt nie chce słuchać Gójskiej w Jedynce?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości