WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
sin

RMF FM z największym wzrostem słuchalności wśród kadry zarządzającej. Radio ZET wyprzedziło Trojkę

sin Pią Lis 24, 2017 8:31 am

Z czego wynika podawanie jednym razem dynamiki w procentach, a innym - w punktach?
Awatar użytkownika
Prok

Re: RMF FM z największym wzrostem słuchalności wśród kadry zarządzającej. Radio ZET wyprzedziło Trojkę

Prok Pią Lis 24, 2017 9:53 am

Ja tam wolę Trójkę. Mimo wszystkich zawieruch, i tak jest lepsza od komercji Zetkowo-RMFowej. Trójka poszerza horyzonty muzyczne, a RMF i Zet zawężają. Trójka jest radiem dla świadomych słuchaczy, a RMF i Zet to radia do brzęczenia w biurze, dla tych którym jest wszystko jedno, co im będzie brzęczało, byleby to było "lekkie łatwe i przyjemne". Trójka to muzyka z wyższej półki, prezenterzy z klasą. Jest kogo i czego słuchać. Wielu ludzi z Trójki ostatnio odeszło, bo źle się tam czuło, ale źle się czuli głównie ci, którzy byli uwielbieńcami Magdy "orze może" Jethon i pokazywali się z nią na tych wszystkich Możełach, galach urodzinowych itd. Prezenterzy, którzy trzymają się z dala od polityki i robią swoje (patrz listę wyżej wymienionych) nie mają w Trójce problemów. Piotr Metz, Piotr Stelmach, Piotr Baron, Agnieszka Szydłowska, Waglewscy, Jan Chojnacki, Jerzy Kordowicz, Dariusz Bugalski, Dariusz Rosiak, Mariusz Owczarek, Hirek Wrona, Marcin Kydryński i wielu innych - oni w Trójce są i będą, bo robią swoje i do nieswoich spraw się nie mieszają.

Trójka - i usłyszysz więcej! Nic dodać, nic ująć.
Awatar użytkownika
do sin

Re: RMF FM z największym wzrostem słuchalności wśród kadry zarządzającej. Radio ZET wyprzedziło Trojkę

do sin Pią Lis 24, 2017 4:02 pm

"sin" napisał(a): Z czego wynika podawanie jednym razem dynamiki w procentach, a innym - w punktach?

bo do jednych danych lepsze są pkt. proc. (np. wyniki radiowe) a dla innych procenty (np. finanse)
Awatar użytkownika
lulu

lulu Pią Lis 24, 2017 6:56 pm

Tragedia. Ludzie którzy szczycą się że są elitą słuchają takiego syfu. Nierzadko mają wypasiony sprzęt audio za wiele tysięcy. Pytam się po co? Dla szpanu zapewne.
Awatar użytkownika
Moje imię/nick

Moje imię/nick Nie Lis 26, 2017 3:02 pm

Nie za dobra referencja to dla "kadry zarządzającej". Widać teraz kto nami "zarządza"...
Awatar użytkownika
frant

frant Nie Lis 26, 2017 8:14 pm

"Prok" napisał(a): Ja tam wolę Trójkę. Mimo wszystkich zawieruch, i tak jest lepsza od komercji Zetkowo-RMFowej. Trójka poszerza horyzonty muzyczne, a RMF i Zet zawężają. Trójka jest radiem dla świadomych słuchaczy, a RMF i Zet to radia do brzęczenia w biurze, dla tych którym jest wszystko jedno, co im będzie brzęczało, byleby to było "lekkie łatwe i przyjemne". Trójka to muzyka z wyższej półki, prezenterzy z klasą. Jest kogo i czego słuchać. Wielu ludzi z Trójki ostatnio odeszło, bo źle się tam czuło, ale źle się czuli głównie ci, którzy byli uwielbieńcami Magdy "orze może" Jethon i pokazywali się z nią na tych wszystkich Możełach, galach urodzinowych itd. Prezenterzy, którzy trzymają się z dala od polityki i robią swoje (patrz listę wyżej wymienionych) nie mają w Trójce problemów. Piotr Metz, Piotr Stelmach, Piotr Baron, Agnieszka Szydłowska, Waglewscy, Jan Chojnacki, Jerzy Kordowicz, Dariusz Bugalski, Dariusz Rosiak, Mariusz Owczarek, Hirek Wrona, Marcin Kydryński i wielu innych - oni w Trójce są i będą, bo robią swoje i do nieswoich spraw się nie mieszają.

Trójka - i usłyszysz więcej! Nic dodać, nic ująć.

Trójka to nie tylko muzyka.
Publicystyka i informacja poleciały na pysk.
Fachowców zastąpili partyjni propagandziści.
Awatar użytkownika
zuza5

zuza5 Wto Lis 28, 2017 11:06 am

"Moje imię/nick" napisał(a): Nie za dobra referencja to dla "kadry zarządzającej". Widać teraz kto nami "zarządza"...
Czy ja dobrze przeczytałam: Słuchalność wśród kadry zarządzającej, w grupie wiekowej 15-75 lat??. To są chyba same,, JANUSZE BIZNESU' , z małych miast i wsi, gdzie RMF ma największe,,wzięcie'. No cóż, jaki suweren takie kadry zarządzające.
Awatar użytkownika
roberto

roberto Wto Lis 28, 2017 9:41 pm

a jak to jest, że od połowy znów są stacje, które mają ok 6%??? Ktoś tu sieci umieścił na końcu? Why?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości