[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - RMF FM zwiększyło przewagę nad Radiem Zet, Trójka straciła 60 proc. słuchaczy (dane z I kwartału)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
WIT

RMF FM zwiększyło przewagę nad Radiem Zet, Trójka straciła 60 proc. słuchaczy (dane z I kwartału)

WIT Pon Kwi 12, 2021 3:47 pm

Słuchalność "Trujki" chyba się stabilizuje i myślę, że w najbliższym czasie już będzie się wahać w okolicach 2 %. Duży wzrost PR24.
Awatar użytkownika
...

Re: RMF FM zwiększyło przewagę nad Radiem Zet, Trójka straciła 60 proc. słuchaczy (dane z I kwartału)

... Pon Kwi 12, 2021 4:01 pm

W przedziale 0-2% komentowanie wzrostów i spadków nie ma większego sensu. Jezeli cała słuchalnosc mieści się w granicach błędu statystycznego, o różnicy rzędu 20% decydują pojedyncze ankiety.
Awatar użytkownika
dyrektor narkiewicz-jodko

Re: RMF FM zwiększyło przewagę nad Radiem Zet, Trójka straciła 60 proc. słuchaczy (dane z I kwartału)

dyrektor narkiewicz-jodko Pon Kwi 12, 2021 4:04 pm

hahaha.... do przewidzenia. W II kwartale strata 60% z tego co zostało.
Awatar użytkownika
Bartos

Bartos Pon Kwi 12, 2021 4:09 pm

1% jest już na wyciągnieci ręki wystarczy aby Andzia P. i Gosia Ł. utrzymały swój poziom a w Trzech gramach Redbadach zawitał ktoś z ulubieńców TVP i będzie git. :*
Awatar użytkownika
uuu

uuu Pon Kwi 12, 2021 4:11 pm

kiedy wyleci dyrekcja i rmn? o ile spadly finanse, reklamy? kto za to zaplaci?
Awatar użytkownika
Brylant

Brylant Pon Kwi 12, 2021 4:32 pm

Nie dziwię się że Zetka zamiast piąć się do góry to przewaga RmF-u nad nim wzrasta z miesiąca na miesiąc w końcu słuchacze Trójki zaczeli słuchać radia z Kopca. . Od momentu jak Trójka zaczęła lecieć na łeb na szyje to nic nie zrobili. Zamiast popracować nad informacjami. W tym radiu powinny one być co 15 minut o poranku i po godzinie 15. Powinni też popracować nad wejściami. Nie powinny one wyglądać tak samo każde. No i muzyka ta sama dzień po dniu.
Awatar użytkownika
X

X Pon Kwi 12, 2021 5:03 pm

Tak jak wiele razy tu muwiłam: to było chwilowe przyczajenie się do wyskoku w stronę wykształconego i zamorzniejszego odbiorcy. Historyczne odbicie już się dokonało, w co niedowiarki nie mogły uwieżyć.
Awatar użytkownika
Michał

Michał Pon Kwi 12, 2021 5:18 pm

Być może oznacza to stabilizację notowań dla PR3, moze nawet będzie wzrastać, kto wie, zaczęli puszczać więcej popu, za Laskowskiego na krótko to też pomogło, na chwilę obecną fakty są takie, że przy ostatnim badaniu na 1000 zapytanych osób 19 wskazało na Trójkę, a obecnie 21, równie dobrze za miesiąc może być 25 albo 15, 5 lat temu to było 100, a rok temu 57... chyba najbardziej zadowoleni będą słuchacze polskiego radia, jeżeli już nie będzie spadać. Dla mnie Trójka przestała istnieć, słucham teraz 357 i jestem zadowolony, ale nie mam nic przeciwko tym, którzy słuchają teraz PR3, zawsze to jednak poziom wyżej niż rmf i eska
Awatar użytkownika
Mn

Mn Pon Kwi 12, 2021 5:46 pm

Za Laskowskiego puszczanie popu mogło pomóc, ale to był zupełnie inny rynek. Dzisiaj radia tracą słuchaczy (w liczbach bezwzględnych, niekoniecznie procentowo) na rzecz platform streamingowych. Lekka playlista bez gadania dzisiaj już do radia nie przyciągnie, więc jeżeli na Malczewskiego mają taki pomysł na pr3, to, cóż, nie jest to dobry plan.
Awatar użytkownika
Radio of my life

Radio of my life Pon Kwi 12, 2021 6:26 pm

Co się dzieje z radiem Zet. Co to radio musi zrobić żeby odbudowywać słuchalność.
Awatar użytkownika
Anatol

Anatol Pon Kwi 12, 2021 6:44 pm

No, czyli rośnie o ponad 10% - z 1,9 do 2,1. Choć wyniki dla mnie bez znaczenia, ważne że muzyka w Trójce jest OK.
Awatar użytkownika
cgf

cgf Pon Kwi 12, 2021 7:28 pm

Po zsumowaniu anten Polskie Radio na pewnym trzecim miejscu :)
Awatar użytkownika
G35

G35 Pon Kwi 12, 2021 8:15 pm

Do Mn
Streming nie zastopi Radia bo tam nie ma wiadomosci co godzine wiem testowałem przez pare miesiecy streming i wróciłem z powrotem do sluchania Radia ale w mojej okolicy jest brak zasiegu radia zet może to dlatego traca słuchaczy bo RMF MA BARDZO dobry zasieg
Awatar użytkownika
tomek

tomek Pon Kwi 12, 2021 8:50 pm

Żeby Zetka miała taka słaba słuchalność, przecież ten rmf to jest tragedia polskiego eteru, ludzie co Wy słuchacie,o ile te badania są prawdziwe.
Awatar użytkownika
Zawer

Zawer Pon Kwi 12, 2021 9:13 pm

Czytam i czytam o ciągłym spadku Trójki. Jakby tak wierzyć takim rankom, to by Trójka już miała -120% słuchaczy. Bzdura.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 64 gości