[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Robert Lewandowski zakończył współpracę z marką Coca-Cola

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
jak

Robert Lewandowski zakończył współpracę z marką Coca-Cola

jak Śro Sty 10, 2018 9:23 am

Jego zona na każdym kroku promuje zdrowy styl życia, a media wypisują czym go karmi, a on dla pieniędzy reklamował Coca Colę, której nie pije. Hipokryzja level max.
Awatar użytkownika
buahahaha

Re: Robert Lewandowski zakończył współpracę z marką Coca-Cola

buahahaha Śro Sty 10, 2018 10:08 am

Anulka mu zakazała?
Awatar użytkownika
Z

Z Śro Sty 10, 2018 10:12 am

Czyli wygasla mu po prostu umowa. Z niczego nie zrezygnowal. Jakby odmowil udzialu w trakcie kontraktu to moznaby bylo mowic ze zrezygnowal. W tej sytuacji to nawet nie wiadomo kto nie chcial przedluzyc kontraktu albo moze za malo placil.
Awatar użytkownika
Klemens

Klemens Śro Sty 10, 2018 10:54 am

dobra odpuszczam, biję się w pierś że brałem udział w rozpętywaniu nagonki na RL9 za promowanie tej trucizny ale jak się dowiedziałem ze to było zobowiązanie z 2010 to trochę zmiękłem troche mi nawet żal Roberta bo to sympatyczny człowiek i solidny piłkarz, oby już nie popełniał więcej takich błędów, H&Shoulders, Gilette to też marki nieetycznych globalnych koncernów, a oshee to już troche lepiej bo nasza rodzima firma, trochę się skompromitowała akcją z bilboardem "Oshee i walcz" na Wawelu zaraz po pogrzebie Prezydenta, wykorzystując jeszcze bardziej perfidną kampanię pt: "zimny LECH w puszce" nie istniejącego już na szczęście koncernu SABMiller(obecnie markę posiadają Japończycy więc na zdrówko), Panie Robercie życzę sukcesów sportowych i niech Pan pamięta o Polsce, promować takie marki żeby Polak kupował od Polaka polskie produkty, ma Pan wpływ na losy swiata, powodzenia na mundialu
Awatar użytkownika
aZaliż

aZaliż Śro Sty 10, 2018 3:38 pm

To jeszcze niech zrezygnuje z reklamowania hułałeja, wszak nie od dziś wiadomo, że nie używa.
Awatar użytkownika
sektor x

sektor x Czw Sty 11, 2018 12:19 am

Lewy się wypromował w Coca Cola Cup, zawdzięcza dużo tej firmie.Wiem że hleje CC Zero na potęge.
Mity o zdrowotności Tymbarka już dawno minęły.........
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości