WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
aluśka

„Rodzinka.pl” z mniejszą widownią. 12,2 mln zł z reklam

aluśka Wto Cze 09, 2015 6:13 am

jeżeli chodzi o serial Rodzinka PL to po prostu chała myślę,że w żadnej polskiej biednej rodzinie nie ma tak głupich i beznadziejnych rodziców,jestem ciekawa czy p.Kożuchowska pozwoli swojemu synowi tak dewastować mieszkanie i tak się zachowywać wobec swoich rodziców jak w/w serialu.To jest po prostu same dno gratuluje reżyserowi tego serialu.
Awatar użytkownika
Adam023

Re: „Rodzinka.pl” z mniejszą widownią. 12,2 mln zł z reklam

Adam023 Wto Cze 09, 2015 7:06 am

Przecież wiadomo, że to wszystko jest pokazane w krzywym zwierciadle. Trzeba mieć dystans do tego co pokazują (obecnie wszędzie).
Awatar użytkownika
TT

TT Wto Cze 09, 2015 9:03 am

Dosyć poprostu już tego międolenia.
Żarcików a la homo i gendero fanów.
Panu Karolakowi zresztą też mówimy nie !
Tego serialu już się nie da oglądać z dziećmi. Cały czas tylko jakieś seksistowskie podteksty.
Awatar użytkownika
tom

tom Wto Cze 09, 2015 9:45 am

Serial się przejadł przez nachalne reklamy Orange.
Awatar użytkownika
marta

marta Wto Cze 09, 2015 11:37 am

a ja odkrylam ten serial dopiero w tej serii. jest super smieszny. wszyscy mowia, ze poprzednie sezony byly lepsze, ze teraz wcale nie jest smeszny, ale ja zawsze czekalam na piatek i nowe odcinki. mam nadzieje, ze postanie kolejny sezon, a poprzednie chcetni bym obejrzala. moze są na dvd. musze poszperac w sieci.
Awatar użytkownika
GOSC

GOSC Wto Cze 09, 2015 8:24 pm

Szósty sezon to trochę porażka, bardzo mało śmiesznych sytuacji. Do tego masakrycznie ubierana jest kożuchowska, w porównaniu z poprzednimi sezonami teraz wygląda śmiesznie. Brzydkie swetry i bluzy, jakieś bluzki w dziwne wzory, brzydkie kolory, zamiast odwrócić strojem uwagę od jakiś mankamentów wyglądu to wszystko jest uwydatniane. Wcześniej był to styl z klasą i nowoczesny
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości