WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
XDDDDDDDDD

„Rodzinny galimatias” - pilot nowego reality TTV na licencji „Dam i wieśniaczek”

XDDDDDDDDD Pią Gru 21, 2018 3:47 pm

XDDDDDDDDDDDDDDDD
Awatar użytkownika
El

Re: „Rodzinny galimatias” - pilot nowego reality TTV na licencji „Dam i wieśniaczek”

El Śro Gru 26, 2018 5:57 pm

Kolejny program promujący patologie
Awatar użytkownika
Swir32

Re: „Rodzinny galimatias” - pilot nowego reality TTV na licencji „Dam i wieśniaczek”

Swir32 Śro Gru 26, 2018 6:29 pm

Witam serdecznie oglądałem jestem w szoku tymi nowobogackim dupkami totalna porażka zachowaniem wypowiedzi zresztą szkoda słów . dzieciom od małego wpajane co to nie ja dzieci małe a takie mniemanie co będzie jak dorosną czy znajdą odpowiedniego kandydata na męża chwalipięta z kolekcji sukienka za 20 tysięcy gosposia a tu doznałem szoku tylko 1500 zł hahaha co będzie jak nie będzie kasy jak sponsor zachoruje i będzie musiała iść do pracy a to co najlepsze zawieźli ludzi wartościowych do schroniska a tatuś milioner chwalił się ile to za pieska nie dał czemu nie wzięli w takim wypadku że schroniska raczej witam czemu bo to PRESTIŻOW i BOGATA rodzinka i by nie wypadało ale na biednej rodzinie curce na uczuciach zagrali a szkoda słów miejmy nadzieję że ludzie będą czuć do nich pogardę tak ja ja to tacy bogaci czy prostaki którzy chcieli się pokazać w TTV
Awatar użytkownika
bbb

bbb Czw Gru 27, 2018 12:10 am

przesadzony obraz wsi w ktorej mieszkam, wzieli maksymalne kontrasty, rodzina zadna patologia, tacy sa Polacy, gosciu stolarz, radnym zostal , pani pracuje w markecie, dziadek tez jakis dochod ma, bez przesady, a pani z krakowa z sukienka za 20 tys czy 50 parami butow bez przesady, w Krakowie tez wiesniakow znajdziesz. 1500 za zegarek , jakby bylo 15 tys. ... dajcie spokoj
Awatar użytkownika
Qunntine

Qunntine Czw Gru 27, 2018 11:53 am

Po obejrzeniu odcinka jestem w szoku pod względem realizacji.... Skoro wybrano do programu rodzinę z miasta 4 osobowa i rodzinę ze wsi 6 osobowa to dlaczego w momencie zamiany jedną z córek zostaje w domu.... Nie chodzi mi już o dziadka ale o jeszcze jedną córkę która nie miała szansy poznać "lepszego życia" wogole nie wyjaśniono dlaczego ona zostaje w domu i na jakiej podstawie czy to było losowanie... Moim zdaniem zachowanie od strony produkcji nie wporzadku... Tak samo jak kwota budżetu 1500zl na zakupy po czym facet zostaje przyparty do muru do zakupu tylko prezentu dla żony a co z pozostałymi członkami rodziny oni już nie zasługują na nic? Przecież rodzina z miasta szczyciła się wspólnymi zakupami czy oni też obkupuja tylko matkę? Totalnie nie przemysłane i co to za kwota 1500zl powinni dostać na łepka wstyd i hańba!!! Poza tym do programu wybrano rodzinę ze wsi która bardzo dobrze daje sobie życiowo radę.... A powinny zostać pokazane totalne kontrasty prawdziwego wiejsckiego zycia
Awatar użytkownika
Zombi

Zombi Czw Gru 27, 2018 2:49 pm

Chwila chwila przeciez pan jacek pochodzi z gdowa i tam sie wychowal
Awatar użytkownika
Romek

Romek Czw Gru 27, 2018 11:11 pm

Ustawka, ciekawe ile płacą za takie udawanie? Rodzina marzyła, żeby zobaczyć życie w wielkim mieście - Kraków - litości, rzut beretem i nigdy Krakowa nie widzieli. Ile trzeba zapłacić aby ktoś obnażył prywatne życie? Wieś 400 mieszkańców? Chyba producent coś pomylił, bo obecnie mieszka tam ok. 2500 mieszkańców. Zakłamany obraz. Plus jeden, dzieci tych z Krakowa zobaczyły namiastkę wsi i się im podobało - miały frajdę i na pewno były to jedne z lepszych "wakacji" dla nich :)
Awatar użytkownika
Swir32

Swir32 Czw Gru 27, 2018 11:27 pm

Widać że to bladyna tylko jej cycki w głowie napompowane wary sztuczna pupa botoks i wiele innych części jej wymieniono do biednych ludzi czuje lalka barbi pogardę zero odruchów ludzkich nieraz karma wraca cechuje ich próżność brak szacunku do biednych ludzi trochę pokory BARBI mam nadzieję że twoje dzieci kiedyś ci to wynagrodzą a Jacek z całą rodziną tak tszymaj pokazaliście się z super strony brawo
Awatar użytkownika
xxx

xxx Pią Gru 28, 2018 12:18 pm

"Swir32" napisał(a): Widać że to bladyna tylko jej cycki w głowie napompowane wary sztuczna pupa botoks i wiele innych części jej wymieniono do biednych ludzi czuje lalka barbi pogardę zero odruchów ludzkich nieraz karma wraca cechuje ich próżność brak szacunku do biednych ludzi trochę pokory BARBI mam nadzieję że twoje dzieci kiedyś ci to wynagrodzą a Jacek z całą rodziną tak tszymaj pokazaliście się z super strony brawo

Ty chyba nigdy biednych ludzi nie widziałeś...
Awatar użytkownika
Pilot

Pilot Sob Gru 29, 2018 12:34 pm

Aby pisać komentarze należy na początek zrozumieć o co chodzi w reality show i jak je odbierać... Szacunek należy się tak jednej jak i drugiej rodzinie za odwagę. Chcieli przeżyć coś innego i przeżyli. Te wszystkie komentarze pokazują zawiść, zazdrość i często głupotę i naiwność ludzi a szczególnie z okolic Nowego Sącza... Co was to obchodzi ile ktoś za to dostał....??? Czy naprawdę aż tyle osób jest tak naiwnych i nie rozumie że ten program w większości jest wyreżyserowany??? To tak jakbym miał wierzyć że Grabowski z Kiepskich jest faktycznie jełopem... Opamiętania troszeczkę... Dla obu rodzin składam gratulacje.
Awatar użytkownika
aaaaa

aaaaa Sob Sty 05, 2019 12:17 pm

na Sądeczyznie nie ma wieśniaków
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 11 gości