[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Rok z podatkiem od VOD. "Wpływy powyżej oczekiwań"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kolis

Rok z podatkiem od VOD. "Wpływy powyżej oczekiwań"

kolis Pon Lip 05, 2021 8:02 am

Mia łem przez kil ka mie sięcy H B O G O wyk upione by poog lądać kilka interes ują cych mnie prod ukcji ame rykań skich. Ja kim pr awem po lscy filmo wcy so bie bio rą czę ść tej ka sy? Oglą dam ame ryka ńskie, więc chcę zapł acić ame ryk anom za ich pracę. To norm alne złod ziejst wo międ zynar odowe.
Awatar użytkownika
kolis

Re: Rok z podatkiem od VOD. "Wpływy powyżej oczekiwań"

kolis Pon Lip 05, 2021 8:03 am

15 razy próbowałem to napisać. Weźcie poprawcie wasze filtry blokujące, bo blokują normalne wyrazy.
Awatar użytkownika
hieny

hieny Pon Lip 05, 2021 10:42 am

Czyli tak: "filmowcy" otrzymują pierwotne wynagrodzenie za wykonaną pracę, do tego tantiemy za każde odtworzenie "dzieła", do tego zgodnie ze słowami prezesa "w całości trafiają do nich pieniądze" z podatku od VOD, ale im jest i tak mało, bo walczą jeszcze o pieniądze z opłaty reprograficznej...
Awatar użytkownika
grzesiek

grzesiek Śro Lip 21, 2021 10:40 am

Co to za bełkot?
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości