[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Rok z pracą zdalną. Powrotu do biur nie ma, pracodawcy pomagają w przygotowaniu "home office"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Podsumowanie

Rok z pracą zdalną. Powrotu do biur nie ma, pracodawcy pomagają w przygotowaniu "home office"

Podsumowanie Pon Maj 10, 2021 10:13 am

Praca zdalna przeszkadza zapewne w 80% zarządzającym, zrządzanym znacznie mniej, czemu tak jest? To proste! Każdy wie „ o co chodzi”.
Awatar użytkownika
Nick

Re: Rok z pracą zdalną. Powrotu do biur nie ma, pracodawcy pomagają w przygotowaniu "home office"

Nick Pon Maj 10, 2021 10:14 am

Nic dziwnego, wystarczy policzyć sobie, ile pracodawca zaoszczędza na prądzie czy głupim papierze toaletowym. Skończyły się też wymuszane lanczyki z klientami, gdzie rachunek często opiewał na kilka stów. Lanczyków nie ma, a robota i tak zrobiona - wniosek prosty. Jak ktoś siedzi w domy z trójką dzieci to wyjście do biura może być dla niego zbawieniem, ale reszta nie powinna być do tego zmuszana, jeśli nie widzi takiej potrzeby.
Awatar użytkownika
Damian

Re: Rok z pracą zdalną. Powrotu do biur nie ma, pracodawcy pomagają w przygotowaniu "home office"

Damian Pon Maj 10, 2021 10:16 am

Proponują pracę hybrydowa bo nadal mają tendencję do "trzymania bata", tylko zdalna praca to zbyt duża swoboda. Zdalnie i ponoszą mniejsze m.in koszty prądu.
Awatar użytkownika
o la Ła

o la Ła Pon Maj 10, 2021 4:55 pm

To coś pięknego. Hulaj dusza piekła nie ma. Odbębnić tylko poranna odprawę a później filmiki książki nawet makijażu nie robię, a gdyby tak.......... nie było tych głupich kamer to bym pracowała z Toskanii lub Katalonii a tak muszę z domu bo by wszyscy pekli z zazdrości i zawisci i tylko kłopoty by były. Niech żyje home office !
Awatar użytkownika
Normals

Normals Pon Maj 10, 2021 5:36 pm

Z pracodawcy na pracownika przechodzi kosztowna przestrzeń na stanowisko pracy, prąd, woda, ścieki, ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja, sieć teleinformatyczna, śmiecie, parking, remonty, utrzymanie i konserwacja wind, sprzątanie klatek schodowych - to wszystko teraz będzie spoczywało na pracowniku/wspólnocie mieszkaniowej/spółdzielni itp. Budynki mieszkalne stały się biurowcami z rozmaitymi tego mniej lub bardziej przewidywalnymi konsekwencjami.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pon Maj 10, 2021 7:25 pm

Wrócić do biura i to natychmiast. Powrót do pracy stacjonarnej.
Awatar użytkownika
XXX

XXX Wto Maj 11, 2021 7:36 am

W Polsat Media nie ma pracy hybrydowej tym bardziej 100% zdalnej . Firma ma system zarzadzania z lat 90 !!! Prezes wyznaje zasadę z czasów komunizmu Zaufanie dobre a kontrola jeszcze lepsza !! Żenada !!!
Panie Prezesie posłuchaj pracowników daj szanse !!!
Awatar użytkownika
zygmunt

zygmunt Wto Maj 11, 2021 9:44 am

"Podsumowanie" napisał(a): Praca zdalna przeszkadza zapewne w 80% zarządzającym, zrządzanym znacznie mniej, czemu tak jest? To proste! Każdy wie „ o co chodzi”.

W Polsat Media nie ma pracy hybrydowej tym bardziej 100% zdalnej . Firma ma system zarzadzania z lat 90 !!! Prezes wyznaje zasadę z czasów komunizmu Zaufanie dobre a kontrola jeszcze lepsza !! Żenada !!!
Panie Prezesie posłuchaj pracowników daj szanse !!!
Awatar użytkownika
Mała

Mała Wto Maj 11, 2021 7:56 pm

Nie wiem gdzie wy pracujecie, ale u mnie w firmie z branży farmaceutycznej (!) zgodę na home office dostaje się wtedy, gdy trafi się kwarantanna. Od początku pandemii home office był ciężką łaską i problemem,
Awatar użytkownika
Ell

Ell Śro Maj 12, 2021 11:56 pm

Trochę wstyd, że w portalu branżowym nazwy agencji z uporem są powtarzane w błędnej wersji ..
Awatar użytkownika
Patka

Patka Czw Maj 20, 2021 11:16 am

My jeszcze nie wracamy, także cały czas pracuje z domu, co mi odpowiada. Mogę dłużej pospać, włączyć irobota. Jak mąz wraca z pracy to zawsze obiad jest na stole. A wcześniej mąż zawsze był przede mną w domu.
Awatar użytkownika
miszelzzar

miszelzzar Sob Cze 12, 2021 11:33 pm

"Gość X" napisał(a): Wrócić do biura i to natychmiast. Powrót do pracy stacjonarnej.
To wracaj, nich każdy ma wybór. U mnie efektywność jest największa ,gdy nikt mnie nie rozprasza, mam swój sprzet i biurko ustawione gdzie chcę i jak chcę, nikt do mnie nie wpada "tylko po cos". Do tego oszczędzam czas na dojazdach, nie musze się super szykowac na każde spotkanie.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości