[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Roman Dziewoński w niedzielne popołudnia w Trójce zamiast „Siesty” Marcina Kydryńskiego

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
olo

Re: Roman Dziewoński w niedzielne popołudnia w Trójce zamiast „Siesty” Marcina Kydryńskiego

olo Pią Cze 12, 2020 9:27 am

Tylko żeby ten sepleniący już nie wracał
Awatar użytkownika
Anka

Re: Roman Dziewoński w niedzielne popołudnia w Trójce zamiast „Siesty” Marcina Kydryńskiego

Anka Pią Cze 12, 2020 11:13 am

Kiedy przeprosiny dla Marka Niedźwieckiego?
Awatar użytkownika
empe

empe Pią Cze 12, 2020 11:40 am

Pojawiał się m.in. w nocy z soboty na niedzielę w Trójce pod księżycem tuż po śp. Tomaszu Beksińskim.
Awatar użytkownika
narg

narg Pią Cze 12, 2020 12:35 pm

Świetnie. Nudnego paniczyka Kydryńskiego bełkoczącego bez sensu w niedziele po 15 zastąpi radiowiec z krwi i kości, z dobrym radiowym głosem. Ja tam nie jestem miłośnikiem jazzu, swingu, soulu itp. ale już zmiana prowadzącego bardzo korzystna. Kydryńskiego nie dało się ostatnio już słuchać, podobnie jak Waglewskich, zjadali własny ogon.Jeżeli ubocznym wynikiem tej awantury z listą będzie zamiana gorszych dziennikarzy na lepszych to warto było.
Awatar użytkownika
Tostaky

Tostaky Pią Cze 12, 2020 1:17 pm

Romek? Znaczy się będzie przynudzał
Awatar użytkownika
nikus

nikus Pią Cze 12, 2020 1:25 pm

"Anka" napisał(a): Kiedy przeprosiny dla Marka Niedźwieckiego?

Kup mu orła z czekolady
Awatar użytkownika
3cityBOY

3cityBOY Pią Cze 12, 2020 1:27 pm

Pamiętam jak świetnie komentował i żegnał się z nim po audycjach Tomasza Beksińskiego. To było dwóch świetnych, najlepszych radiowców. W trójce nie było lepszych. A Dziewoński bardziej mi pasowałby w wieczór lub noc, ale i tak ten wybór jest mega dobry. Życzę powodzenia panu Romkowi. To jeden z nielicznych prawdziwych poetów radia których mamy.
Awatar użytkownika
Krasawica

Krasawica Pią Cze 12, 2020 1:43 pm

Coraz młodszy ten program trzeci.
Radio junior.
Brakuje już tylko Matysiaków w Jezioranach.
Awatar użytkownika
Pan Kazimierz z Warszawy

Pan Kazimierz z Warszawy Pią Cze 12, 2020 3:04 pm

Ja jeszcze też słyszałem, że mają wrócić Rogowiecki i Brzozowicz. Co się na muzyce znają.
Awatar użytkownika
Kazik

Kazik Pią Cze 12, 2020 3:42 pm

"Pan Kazimierz z Warszawy" napisał(a): Ja jeszcze też słyszałem, że mają wrócić Rogowiecki i Brzozowicz. Co się na muzyce znają.

Rogowiecki już jest od kilku miesięcy.
Awatar użytkownika
Roks

Roks Pią Cze 12, 2020 4:06 pm

Wreszcie jakiś sensowny człowiek, bez tych mlaskaczy i plastusiów.
Awatar użytkownika
rowernik trójkofan

rowernik trójkofan Pią Cze 12, 2020 4:50 pm

Zapamiętałem tego pana, a to znaczy że ma osobowość radiową. Musicale nie odpowiadają mi, ale swing i starszy jazz są wiecznym osiągnięciem XX wieku, za 500 lat będzie się wspominać XX wiek nieodłącznie z tą muzyką. Osobiście lubię jazz nowoczesny, właśnie kupiłem jazz-rockowy album Milesa Davisa "Big fun"- ale jeśli ktoś jak red.Dziewoński kocha swoją muzykę, może przekazać mi cząstķę tej miłości nawet jeśli dotyczy musicali. Tak rozkochiwał ludzi dalekich od opery śp.red.B. Kaczyński.
Awatar użytkownika
ziuuuu

ziuuuu Pią Cze 12, 2020 4:53 pm

Odmłodzenie postępuje.
Awatar użytkownika
Maniok

Maniok Pią Cze 12, 2020 4:54 pm

Roman z domu Dziewoński za Kydryńskiego? Nie poniżajcie tego urodzonego szamana eteru. Moim zdaniem już od dziś powinien samodzielnie prowadzić Listę Przebojów. I koniecznie samodzielnie, niech ktoś młody odświeży to zramolałe zestawienie. Dziękujemy Panie Kapitanie Kubo za ten młodzieńczy powiem na antenie :) Warto było czekać!
Awatar użytkownika
rowernik

rowernik Pią Cze 12, 2020 5:00 pm

Panie Kazimierzu z W-wy, gdyby przyszedł Brzozowicz, to byłoby ciekawe napięcie w eterze, gdyż krytykował on zdominowanie gustów słuchaczy przez gust P.Kaczkowskiego (Brzozowicz stale pisze w Do Rzeczy). No, był sens w tej krytyce, gdyż tysiące Polaków nie polubiły wielu zachodnich wykonawców, słynnych na Zachodzie, gdyż ci muzycy zostali zaniedbani przez króla eteru, Kaczkowskiego. Np.gdy miano w Polsce zorganizować koncerty D.Bowie, nie było dość chętnych. A na listach wszechczasów w 1.dziesiątce są raczej pełne patosu długie utwory rockowe.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości