WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
red-aktor

Roman Kurkiewicz w „Radiu dla Ciebie” z audycją „Pod tytułami”

red-aktor Śro Paź 05, 2011 7:00 am

Strzał w dzisiątkę!
Awatar użytkownika
czarzasty

Re: Roman Kurkiewicz w „Radiu dla Ciebie” z audycją „Pod tytułami”

czarzasty Śro Paź 05, 2011 7:14 am

A kiedy w moim radiu (RDC = Radio Dla Czarzastego) audycja "Włodek Wychodek"?
Awatar użytkownika
ekspert

ekspert Śro Paź 05, 2011 8:02 am

żenujące
Awatar użytkownika
Piotr I.

Piotr I. Śro Paź 05, 2011 8:40 am

Cześć Roman... fajnie że wreszcie wracasz do mediów, gdzie Cie widać... może coś o bilardzie zaczniesz opowiadać... przecież znasz się na tym w Polsce najlepiej :) poozdr
Awatar użytkownika
rozbrat

rozbrat Śro Paź 05, 2011 9:13 am

Już od 8 października nowa ramówka w RDC. Poranek poprowadzi Grzegorz Napieralski, Audycję ekonomiczną Łukasz Naczas (http://www.rp.pl/artykul/365403,714728.html), o literaturze Joanna Senyszyn.
Ekspertem we wszystkich audycjach będą Włodzimierz Czarzasty i Mariusz Łapiński.

Al to dopiero po wyborach ;-) Wtedy SLD będzie miało dużo czasu poza polityką ;-)
Awatar użytkownika
bolo

bolo Śro Paź 05, 2011 9:14 am

Musi być facet super dobry skoro tyle miejsc pracy zaliczył.Pamiętam go z TOK FM gdzie m.in. wypocił program "kurkiewy".Od tamtego czasu nie słucham TOK-u.Z tym facetem RDC napewno nie zwiększy słuchalności.Poza tym facet ma głos zupełnie nie emisyjny.
Awatar użytkownika
radio i fil

radio i fil Śro Paź 05, 2011 10:25 am

Ja lubię słuchać RDC i bardzo mi się podoba brak reklam. Natomiast zapraszanie Włodka do studia jakiegokolwiek radia jest karygodne, niewybaczalne, żenujące. To postać, która powinna przez dziennikarzy, zwłaszcza radiowych, zostać skazana na polityczny niebyt za swoje aktywności i nadużycia stanowiska z czasów KRRiTV. Poznałem tego osobnika i zrobił na mnie jak najgorsze wrażenie, tfu!
Awatar użytkownika
speedstick

speedstick Śro Paź 05, 2011 11:33 am

A co to ma wspólnego z misją radia publicznego? Skoro to rozgłośnia regionalna to czemu w region nie inwestują tylko nazwiska warszawskie? Podobno RDC likwiduje redakcje terenowe. Wiecie coś na ten temat?
Awatar użytkownika
agr

agr Śro Paź 05, 2011 11:46 am

To radio stacza się na dno, nie da się tego słuchać.
Awatar użytkownika
uśmiałem się

uśmiałem się Śro Paź 05, 2011 12:49 pm

radio i fil napisał(a):Ja lubię słuchać RDC i bardzo mi się podoba brak reklam.

Nie bój się mój drogi. Nie zawiedziesz się. Jak widać robią tam wszystko, żeby Cię zadowolić. Mają od tego wybitnych specjalistów. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
rychu

rychu Śro Paź 05, 2011 12:55 pm

red-aktor napisał(a):Strzał w dzisiątkę!

Tak, w obie stopy na raz. Dla słabszych (z radyja) - przeciętna stopa ma pięć palców, dwie około dziesięciu. :wink:
Awatar użytkownika
mol ksiazkowy

mol ksiazkowy Śro Paź 05, 2011 4:54 pm

Ciekawe, kiedy zaczna powtarzac jego audycje jak w tok fm, bo wielkiemu-romanowi-kurkiewiczowi-ktory-ma-o-sobie-wielkie-mniemanie nie bedzie sie chcialo przyjsc do studia i kiedy go zwolnia? pracowalam w toku, wiec wiem, co pisze. Z kurkiewiczow opowiadajacych o ksiazkach sto razy lepszy jest juliusz. nie dosyc, ze nie zadziera nosa, to jeszcze wiecej czyta
Awatar użytkownika
kornik

kornik Czw Paź 06, 2011 9:54 am

to ten sam co go wy.......... z TOK-a bo do roboty nie przyszedl
Awatar użytkownika
GrzeTom

GrzeTom Czw Paź 06, 2011 6:54 pm

Z TOK FM wyleciał a prowadził tez "pod tytułem" - ale program był OK
Awatar użytkownika
Qb-a z Przasnysza

Qb-a z Przasnysza Czw Paź 06, 2011 11:25 pm

ale rozpie....to fajne radyjko:( Pan Wroński byla Pani Nowicka ... gdzie Top40 ???? gdzie czarna lista Bobroskiego ???? nawet moj dziadek swietej pamieci sluchal Pana Jaroslawa Rosinskiego w niedziele i listy wysylal do programu nawet kiedys goscili u nas w miescie !Pan Robert kierowca Pan Pawel od mikrofonow i Pani Jola Panasewicz dzienikarka i Marian od koszulek a teraz to apokalipsa !!!! rospierducha gosc czyta tvn RdC i Kolor koles mowi o korkach a potem Jazzie - fatalnie !!! kto teraz tym radiem trzesie ???? tomaszeskiego juz chyba nie ma borysiuki chyba gdzie indziej to kto???
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości