[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - RPO pisze do KRRiT z wątpliwościami co do rzetelności i bezstronności materiałów „Wiadomości” o NGO-sach

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pan Adam

Re: RPO pisze do KRRiT z wątpliwościami co do rzetelności i bezstronności materiałów „Wiadomości” o NGO-sach

Pan Adam Śro Lis 30, 2016 6:44 am

Chętnie podejmę dobrze płatną pracę wolontariusza.
Awatar użytkownika
Ała

Re: RPO pisze do KRRiT z wątpliwościami co do rzetelności i bezstronności materiałów „Wiadomości” o NGO-sach

Ała Śro Lis 30, 2016 8:33 am

Wątpliwości odnośnie rzetelności materiałów Wiadomości odnośnie NGO, podobnie jak minister Gliński, nie mam.

Mam wątpliwości co do stanu umysłowego Narodu. Znaczna część Polaków płaci 1% na organizację pożytku publicznego. W pracy mi mówią: zapłać 1% na rehabilitację mojego kuzyna Kacperka, którą prowadzi Stowarzyszenie (i tu numer KRS). I tak kilka osób prosi o różne dzieci.

A potem te same osoby siadają przed TV i łapią jak kaczka kluskę opowieści o złych NGO. Więc mówię takiej niuni, że nie dam na Kacperka, skoro gada, że wszystkie NGO są złe. Niunia się obraziła. No bo przecież wszystkie stowarzyszenia to złodzieje, ale to od Kacperka to nie...

Ręce opadają.
Awatar użytkownika
lop

lop Śro Lis 30, 2016 8:56 am

Nie wsxystkie NGO są złe. I proszę nie kłamać bo Wiadomości tak nie mówiły.
wskazały tylko patologie i nadzwyczajnie duże środki na wypłaty w niektórych NGO. A szum powstał bo w tych patologicznych zasiadały osoby głównie związane z poprzednim rządem.
swoją drogą życie jak w Madrycie za szkolenie z powszechnych bzdur
Awatar użytkownika
Zły

Zły Śro Lis 30, 2016 9:57 am

Co to za Rzecznik Praw Obywatelskich, który wspiera złodziejstwo. Makabra. Że tacy ludzie mają coś do powiedzenia publicznie :-(
Awatar użytkownika
PRL

PRL Śro Lis 30, 2016 9:59 am

Prosze posluchac, co dokladnie powiedzial Glinski w trakcie rozmowy. Powiedzial, ze probowal sie kontaktowac w tej sprawie z kierownictwem politycznym tvp. Kiedy sobie zdal sprawe, co powiedzial, zmieszal sie. To jest skandal. Gdzie my zyjemy? Na Bialorusi?
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Śro Lis 30, 2016 11:59 am

"Zły" napisał(a): Co to za Rzecznik Praw Obywatelskich, który wspiera złodziejstwo. Makabra. Że tacy ludzie mają coś do powiedzenia publicznie

Tak, tak... Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina... WRÓĆ ŹLE! Bo wszyscy wokół k**y i złodzieje, nie wyłączając nas!
Awatar użytkownika
fg

fg Śro Lis 30, 2016 12:19 pm

Mam wątpliwości co do rzetelności i bezstronności RPO.
Awatar użytkownika
ml

ml Śro Lis 30, 2016 1:16 pm

To nie rzecznik praw obywatelskich tylko rzecznik wszystkich tych co walą w rząd, państwo, Polskę i praworządność.
Napewno nie reprezentuje mnie i 90% społeczeństwa.
Niech idzie na etat KOD bo to jest ich rzecznik.
Z racji tego, że nie wykonuje swoic h ustawowych obowiązków powinien zostac odwołany
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Śro Lis 30, 2016 2:25 pm

"m" napisał(a): I kiedy w końcu Owsiak ujawni swoje finanse? Ile u niego idzie na wypłaty?

Jak co roku, najpóźniej do dnia 30 czerwca. Co, jak co roku, zostanie uwidocznione w postaci wpisu wzmianki o złożeniu sprawozdania finansowego.
Awatar użytkownika
anty

anty Śro Lis 30, 2016 3:31 pm

"ml" napisał(a): To nie rzecznik praw obywatelskich tylko rzecznik wszystkich tych co walą w rząd, państwo, Polskę i praworządność.
Z racji tego, że nie wykonuje swoic h ustawowych obowiązków powinien zostac odwołany

Uważasz się za reprezentanta 90% społeczeństwa a pisać po polsku nie umiesz. Nucz się najpierw ortografii. Mierzi mnie ta pislamska buta, tych którzy uważają, że państwo to Pis a wszelka krytyka pisowskiego nierządu to atak na Polskę. Ta bolszewicka mentalność fanatyków kaczyzmu z ciebie wychodzi, bo przecież najlepiej byłoby gdyby RPO bronił rządzących walących w opozycję, organizacje pozarządowe, szykanowanych pracowników mediów publicznych. Wtedy byłby taki wspaniały, całkowicie pisowski i doskonale wypełniający swoje obowiązki. Dobrze, że przynajmniej pislam nie ma mocy aby go odwołać i powołać na jego miejsce kolejnego pachołka władzy, bez zasad i moralnego kręgosłupa.
Awatar użytkownika
rt

rt Śro Lis 30, 2016 3:46 pm

"anty" napisał(a):
"ml" napisał(a): To nie rzecznik praw obywatelskich tylko rzecznik wszystkich tych co walą w rząd, państwo, Polskę i praworządność.

Uważasz się za reprezentanta 90% społeczeństwa a pisać po polsku nie umiesz. Nucz się najpierw ortografii. Mierzi mnie ta pislamska buta, tych którzy uważają, że państwo to Pis a wszelka krytyka pisowskiego nierządu to atak na Polskę. Ta bolszewicka mentalność fanatyków kaczyzmu z ciebie wychodzi, bo przecież najlepiej byłoby gdyby RPO bronił rządzących walących w opozycję, organizacje pozarządowe, szykanowanych pracowników mediów publicznych. Wtedy byłby taki wspaniały, całkowicie pisowski i doskonale wypełniający swoje obowiązki. Dobrze, że przynajmniej pislam nie ma mocy aby go odwołać i powołać na jego miejsce kolejnego pachołka władzy, bez zasad i moralnego kręgosłupa.

Żarty.
Przecież ten cały atak na rząd i bajdurzenie o jakimś łamaniu prwa, braku demokracji, pislamie itp kupy sie nie trzyma. Trzeb być pozbawionym zdrowego rozsądku aby w to wierzyć.
I nikt w to nie wierzy. Jest to tylko pałka do walenia w rząd aby samemu dorwać się do władzy.
Jedną z tych pałek jest też ten cały niewydarzony Bodnar, który nie wiem kogo reprezentuje. Bo napweni nie spłoeczeństwo.
to rzecznik opozycji walczący w pierwszym szeregu z Polakami bo nie podoba mu się wybór Polakó
Awatar użytkownika
conf

conf Śro Lis 30, 2016 5:50 pm

"Ała" napisał(a): Wątpliwości odnośnie rzetelności materiałów Wiadomości odnośnie NGO, podobnie jak minister Gliński, nie mam.

Mam wątpliwości co do stanu umysłowego Narodu. Znaczna część Polaków płaci 1% na organizację pożytku publicznego. W pracy mi mówią: zapłać 1% na rehabilitację mojego kuzyna Kacperka, którą prowadzi Stowarzyszenie (i tu numer KRS). I tak kilka osób prosi o różne dzieci.

A potem te same osoby siadają przed TV i łapią jak kaczka kluskę opowieści o złych NGO. Więc mówię takiej niuni, że nie dam na Kacperka, skoro gada, że wszystkie NGO są złe. Niunia się obraziła. No bo przecież wszystkie stowarzyszenia to złodzieje, ale to od Kacperka to nie...

Ręce opadają.

jestem za- 2% z pitu na organizacje i ŻADNEGO finansowania z budżetu , zobaczymy jak szybko pani glińska i kataryna wyjdą na ulicę by z kodomitami protestować przeciwko takiej usatwie:)
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Śro Lis 30, 2016 6:09 pm

"rt" napisał(a):

Żarty.
Przecież ten cały atak na rząd i bajdurzenie o jakimś łamaniu prwa, braku demokracji, pislamie itp kupy sie nie trzyma. Trzeb być pozbawionym zdrowego rozsądku aby w to wierzyć.

I nikt w to nie wierzy.

Masz swoją opinię, stąd uważasz, że nikt nie uważa inaczej.

A żeby poznać, jakie są ludzkie poglądy trzeba podchodzić do nich bez założenia a priori, że "nikt w to nie wierzy".

Jednym ze sposobów, jest odwołanie się do opinii wyrażonych przez innych ludzi kolejnych różnoaspektowych, rozrzuconych w czasie sondażach.

Na przykład:

- 63% badanych przez Ibris dla "Rzeczypospolitej" (III br.) uznało, że demokracja jest zagrożona.

- sondaż z połowy sierpnia dla "Rzeczpospolitej" wykazywał, że 2 na 3 Polaków uważało, że TK ma rację w sporze z rządem.

- dzisiejszy sondaż dla RMF 45% Polaków uważa, że rządy PiS przyniosą wyłącznie złe (18%) lub więcej złych niż dobrych skutków w przyszłości (27%). Tylko 27 proc. Polaków spodziewa się, że skutki działań obecnego rządu będą wyłącznie dobre (zaledwie 8%) lub przeważająco dobre (19%).
W przypadku osób z wyższym wykształceniem pesymizm w stosunku do działań rządu wskazuje 59%, optymizm 21%.

Poparcie dla PiS utrzymuje się od roku na stałym poziomie 29-39%. Efekt wzrostu poparcia dla zwycięskiej partii nie nastąpił (w analogicznych okresach bonusów powyborczych rządy AWS, SLD, a zwłaszcza PO, notowały znaczne wzrosty poparcia - nawet w okolice 60%).

Zalecałbym więc stonowanie samozachwytu.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Śro Lis 30, 2016 6:21 pm

"conf" napisał(a): jestem za- 2% z pitu na organizacje i ŻADNEGO finansowania z budżetu , zobaczymy jak szybko pani glińska i kataryna wyjdą na ulicę by z kodomitami protestować przeciwko takiej usatwie:)

Dlaczego chcesz zniszczyć "Caritas"? jednym z największych beneficjentów finansowania z budżetu są jadłodajnie dla ubogich.
Problemem "Caritas" nie jest brak wsparcia osób fizycznych, lecz to, że dają one bardzo niskie kwoty ("na ofiarę" - dobroczynność małych kwot). Dlatego korzysta ze wsparcia rządowego, samorządowego i z UE.
Co Państwu Polskiemu się opłaca - rząd jest naprawdę kiepskim kucharzem;)

Przy przekazywaniu 2% z PiT właściwie tylko WOŚP, który przeważającą większość środków pozyskuje ze zbiórki z 1%, wyszedłby na plus.
Całkowitej kasacji uległyby fundacje zajmujące się szkoleniami (co nie byłoby aż tak wielką szkodą), ale niestety, bardzo oberwałoby się hospicjom i stałej pomocy ubogim.

Podsumowując: Masz ciekawy pomysł, który ma spore zalety, ale także przytłaczająco duże wady.
Tak to jest, że w złożonym świecie, parafrazując Wałęsę, "plusy dodatnie" miewają "plusy ujemne".
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Śro Lis 30, 2016 6:23 pm

Errata: (w tekście wyżej brak "i") " WOŚP, który przeważającą większość środków pozyskuje ze zbiórki i z 1%"
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości