[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Rupert Murdoch chce podziału Google'a. To ma złamać reklamowy monopol koncernu

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Arturro

Rupert Murdoch chce podziału Google'a. To ma złamać reklamowy monopol koncernu

Arturro Śro Mar 13, 2019 2:02 pm

A ja żądam, by Murdoch musiał podzielić swój majątek między wszystkich Polaków.
To by zdecydowanie zapobiegło monopolowi głupoty Murdocha w Europie.
Awatar użytkownika
AW

Re: Rupert Murdoch chce podziału Google'a. To ma złamać reklamowy monopol koncernu

AW Czw Mar 21, 2019 12:39 pm

@Arturro: Chcesz żebyśmy płacili najdroższe podatki na świecie???

Ja chcę żeby spółka reklamowa Googlea nazywała się AdNext. Nazwa taka bardzo nowoczesna.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości