WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Dziadek Czejarek

Rusza 42. edycja „Lata z Radiem”

Dziadek Czejarek Pią Cze 21, 2013 12:41 pm

Przecież Czejarka - fachowca z kukuruźnika, nie da rady słuchać. Nie możecie dać jakiegoś młodego, z werwą i pomysłami. Czejarek nadaje się do muzeum banału.
Awatar użytkownika
arek

Re: Rusza 42. edycja „Lata z Radiem”

arek Pią Cze 21, 2013 3:48 pm

ją ciągle od wielu lat jestem w szoku że radio robi taka denna audycje. same spady. kim jest dziś doda czy pzn rynkowski. widać że lato z radiem zatrudnia bezrobotnych celsbrytow bo gwiazdami to większość z nich była 40 lattemu... do tego przeciętni prowadzący, przewidywalne puenty, wysilanie sie na humor, słabe to oc lat niestety
Awatar użytkownika
viktor

viktor Nie Cze 23, 2013 9:26 am

przewalone jak lato z radiem...
Awatar użytkownika
wojtek

wojtek Sob Lip 13, 2013 12:41 am

tego czejarka to mogli by już odesłać na emeryture .nie mogę patrzeć w tv na te jego twarz żeby nie napisac słowa na r. A swoją drogą to lato z radiem jest najgłupszą audycją w polskim abonamentowym radiu, kojazy mi się z czasami dzieciństwa gdy zaraz po zakończeniu roku szkolnego zostawałem przymusowo wysyłany do rodziny mojej mamy na wiochę gdzie musiałem siedzieć miesiąc minimum. Dlatego teraz jako dorosły (42 l) pracując jako kierowca TIR-a będąc za granicą usłyszę w polskim radiu audycję lato z radiem a w szczególności zapowiedz w języku obcym po rosyjsku to wolę słuchac najgorszego zagranicznego bełkotu niż to raio.
Awatar użytkownika
Bolec

Bolec Śro Lip 31, 2013 3:12 pm

Lato z radiem to bardzo dobra impreza. :)
pewnie nigdy nie byłeś na żadnej imprezie LATA Z RADIEM i gadasz głupoty, że to jakieś badziewie. ludzie jednak tam sie bawią bardzo dobrze.
a 40 lat temu to na wsi pewnie jeszcze nie miałeś tv ani radia zeby słyszec o takim czymś...,
Proponuje abys sie wybrał na tą impreze a póżniej oceniał

pozdrawiam :D
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości