[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Rusza Apple TV+. Rok darmowego oglądania dla użytkowników nowych iPhone’ów

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Gondor

Rusza Apple TV+. Rok darmowego oglądania dla użytkowników nowych iPhone’ów

Gondor Pią Lis 01, 2019 4:20 pm

W IPLA już się denerwują
Awatar użytkownika
Normalny Facet

Re: Rusza Apple TV+. Rok darmowego oglądania dla użytkowników nowych iPhone’ów

Normalny Facet Pią Lis 01, 2019 10:55 pm

Dla miłośników amerykańskich produktów audiovizualnych.
Awatar użytkownika
a

a Sob Lis 02, 2019 10:41 am

"Normalny Facet" napisał(a): Dla miłośników amerykańskich produktów audiovizualnych.

szal!!!!!! nowości nie da się oglądać, a starocia zna się na pamięć...
Awatar użytkownika
Lajla

Lajla Sob Lis 02, 2019 6:29 pm

"Gondor" napisał(a): W IPLA już się denerwują

W Ipli jak w Ipli, ale w Playerze już mają obstrukcję.
Awatar użytkownika
Hihi

Hihi Sob Lis 02, 2019 7:45 pm

U mnie na przeglądarce Firefox (Windows 10) film odtwarza się 15 min. i stop, czarny ekran, trzeba restartować stronę, ustawiać język,wznawiać oglądanie - na 15 minut.
No fajne te Apple TV+.
Awatar użytkownika
JJ

JJ Nie Lis 03, 2019 7:07 pm

Zarejestrowałam, dostałam potwierdzenie mailem na 7 dni próbnych. Następnie 18 razy próbowałam uruchomić jakikolwiek film: albo czarny ekran, albo content niedostępny. Po 5 godzinach tej zabawy zrezygnowałam z subskrypcji ale nadal nie mam potwierdzenia, bo cały czas przy moim koncie (są widoczne wszystkie dane! ) pojawia się "error". Własnie dlatego nie mam niczego firmy Apple, utwierdziłam się w słuszności moich wyborów w ostatnich latach.
Awatar użytkownika
olo

olo Sob Gru 21, 2019 10:10 pm

ni i co z tą promocją?
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości