WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rexmadler

Rusza kampania „Jesteś sprawcą, jesteś ofiarą” (wideo)

rexmadler Czw Wrz 02, 2010 8:51 pm

strach w reklamach społecznych nigdy się nie sprawdził.
wszyscy o tym wiedzą tylko nie Generalna Dyrekcja.
pozdrawiam
ps. Zróbcie badania po kampanii i opublikujcie je w inernecie
Awatar użytkownika
Winien jest i nic sobie z tego nie robi!!

Re: Rusza kampania „Jesteś sprawcą, jesteś ofiarą” (wideo)

Winien jest i nic sobie z tego nie robi!! Pią Wrz 03, 2010 10:40 am

Znaczny procent wypadków spowodowany jest TRAGICZNYM stanem dróg!!!!!
Ich jakość, koleiny, wyrwy, wklęsłości tworzące niebezpieczne kałuże nie zależą od kierowców. To one w dużym stopniu GENERUJĄ wypadki, NISZCZĄ zawieszenia samochodów powodując ich złe funkcjonowanie, w dużym stopniu są pośrednim, bądź bezpośrewdnim POWODEM śmierci użytkowników dróg.

W krajach podobnych naszemu zmodernizowano infrastrukturę drogową i w miejsce starej powstała nowa. U nie ma nowej, bo w miejscu starej nomenklatury powstała......... stara.
Owszem, będą drogi, ale koszt przejazdu 500km będzie równy MIESIĘCZNEJ winiecie w zdekomunizowanych krajach.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pią Wrz 03, 2010 10:42 am

Winien jest i nic sobie z tego nie robi!! napisał(a):Znaczny procent wypadków spowodowany jest TRAGICZNYM stanem dróg!!!!!
Ich jakość, koleiny, wyrwy, wklęsłości tworzące niebezpieczne kałuże nie zależą od kierowców. To one w dużym stopniu GENERUJĄ wypadki, NISZCZĄ zawieszenia samochodów powodując ich złe funkcjonowanie, w dużym stopniu są pośrednim, bądź bezpośrewdnim POWODEM śmierci użytkowników dróg.

W krajach podobnych naszemu zmodernizowano infrastrukturę drogową i w miejsce starej powstała nowa. U NAS nie ma nowej, bo w miejscu starej nomenklatury powstała................. stara.
Owszem, będą drogi, ale koszt przejazdu 500km będzie równy MIESIĘCZNEJ winiecie w zdekomunizowanych krajach.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Pablo30

Pablo30 Nie Wrz 05, 2010 3:08 pm

Zgadzam się w pełni do tego dochodzi kretyńskie oznakowanie bądź jego brak. I wiecie co usłyszycie na sali sądowej gdy będziecie sądzeni za spowodowanie wypadku i poruszycie tą kwestię? Otóż usłyszycie od pani z Zarządu Dróg Miejskich, że to Polska i tu tak jest, albo,że nie są w stanie sprawdzić wszytskich znaków na ulicach. Nawet jeśli ta ulica to pseudo obowodnica Warszawy. (trasa Toruńska). Muszę pozbawić Was złudzeń Sąd nie bierze pod uwagę takich rzeczy. Sprawa jest poprostu przemilczana, bo łatwiej się skoncentrować na tym, że kierowca był młody (czyt. nieodpowiedzialny idiota). Wszysko inne nie ma znaczenia, biegli ustalą Ci w opinii kąt padania słońca o 21.34 7 czerwca 2002 na lewy górny fragment przedniej szyby, a na pytanie czy tu powinien być znak oznaczający koniec pasa ruchu powiedzą, że nie lezy to w ich kompetencji. Wszytsko co napisałem jest oparte na właśnych doświadczeniach. Nie jestem ofiarą - jestem sprawcą, popełniłem błąd i muszę ponieść konsekwecję, ale boli mnie to, że niechlujstwo urzędasów uchodzi im na sucho w takich przypadkach. Górę biorą streotypy.
Awatar użytkownika
joaska

joaska Pon Lis 01, 2010 12:24 am

taka kampania nic nie da!!!skąd to wiem?bo sama zabiłam człowieka w wypadku i mimo że 6 lat juz minęło to ja dopiero z roku na rok zdaje sobie coraz większą z tego sprawę,gdy mam juz rodzine i własne dzieci...6 lat temu takiej akcji nawet bym pewnie nie zauważyła...
Awatar użytkownika
moni

moni Nie Gru 19, 2010 11:53 am

Nie zgadzam sie z tobą rexmadler~! Drufi raz ogladalam ta reklame i nadal jestem pod wrazeniem, świetna robota~!Strasznie dziala na podswiadomosc, łezka kreci sie w oku a na plecach ma sie dreszcze.Swietny dzwiek atmosfera,anonimowij sprawcy, poczucie tajemniczosci, odczuwa sie wspolczucie dla sprawcy i niechec identyfikowania sie z nim.Caly dzien w przerwie miedzy filmami leca jakies bzdety pierdoly o proszkach do prania..a tu nagle wlacza sie ta reklama i w pokoiju zapanowywuje cisza i chwila refleksji.Reklama-mistrzostwo~!
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości