WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
see

Rusza kwartalnik „Holistic News” z reportażami z całego świata

see Pią Mar 22, 2019 9:52 am

kolejne pismo dla zaspokojenia swoich ambicji, szkoda kasy i czasu
Awatar użytkownika
Marek

Re: Rusza kwartalnik „Holistic News” z reportażami z całego świata

Marek Pią Mar 22, 2019 9:58 am

"see" napisał(a): kolejne pismo dla zaspokojenia swoich ambicji, szkoda kasy i czasu

Trochę prawda, bo większości Polaków wystarczy Zenek Martyniuk w TV i już mają zaspokojone swoje ambicje. A potem wychodzi taki Morawiecki, opowiada kompletne bzdury a Polacy łykają to jak pelikany bo nie rozumieją co się wokół nich dzieje i jak funkcjonuje świat. Więc jeżeli ktoś chce wydawać takie pismo to może jest nadzieja, że kiedyś zatrzyma się postępujące zidiocenie tego kraju.
Awatar użytkownika
Były pracownik pana Dz.

Były pracownik pana Dz. Pią Mar 22, 2019 11:12 am

Naprawdę - szczyt hipokryzji. Niech pan Michał Dz. zacznie naprawę świata od swoich firm i zmiany sposobu traktowania pracowników, który jest tragiczny. A teraz na dodatek lansuje się jako "lewicowy wydawca". Ręce opadają. Portal Holistic jest klapą, więc myślą, że kwartalnik na papierze im pomoże?? Kto to wymyślił?
Awatar użytkownika
Bibi

Bibi Pią Mar 22, 2019 3:04 pm

"Holistic" ? To jakieś nowe pismo o medycynie naturalnej czy ziołolecznictwie?
Awatar użytkownika
Jan

Jan Pią Mar 22, 2019 3:48 pm

Do "Marka": gdybyś choć raz w życiu posłuchał M.DZ. to wiedziałbys,ze nie jest to gościu od "powstrzymywania zidiocenia" kogokolwiek.
Awatar użytkownika
Olo

Olo Sob Mar 23, 2019 1:03 pm

Pełna zgoda z "Byłym pracownikiem..." . Tez miałem nieprzyjemność współpracować przy projekcie pana M.Dz. i tak żałośnie XIXwiecznego zarządzania i bezwzględnie instrumentalnego podejścia do ludzi w mediach nie widziałem. To pismo i portal robi już chyba czwarta czy piąta ekipa , ciekaw jestem jak długo wytrzymają ?
Awatar użytkownika
Tomm

Tomm Nie Mar 24, 2019 12:02 am

Fajna konkurencja dla Pisma które jest dla mnie za bardzo wzorowane na New Yorkerze i za bardzo oderwane od spraw ziemskich
Awatar użytkownika
Franio

Franio Nie Mar 24, 2019 8:21 am

Niestety, ale bardzo trudno zaistnieć teraz na rynku mediów. Nie jest dla mnie jasny profil tego pisma, jego przekaz, pomieszanie różnych wątków. Chce być "liberalne i nowoczesne", ale jest wtórne w tym małpowaniu innych. Takie Discovery i gonienie za GW w jednym z tego wychodzi. Poza tym to wrażenie "gdzieś to już czytałem" i wbrew tytułowi to nie są żadne "newsy". Tym bardziej w kwartalniku. Kontrowersji raczej nie będzie, bo to mogłoby zaszkodzić innym biznesom tego dziwnego faceta, co daje kasę na to pismo. Wydawanie drukiem tego, co parę miesięcy temu pojawiło się w internecie chyba za bardzo nie ma sensu też. Coś nie tak z dystrybucją, bo wbrew powyższym zapowiedziom w Empiku tego nie ma. Też się zgadzam, że to w ramach hobby ten ktoś finansuje (dz.). Niech lepiej Holistic zrobi reportaż o nim (dz.) i o tym jak się skandalicznie, chamsko po prostu zachowuje, co robi, jak mówi w relacjach z podwładnymi, itp. całościowo. To byłby hit! To się nadaje do prasy! Dziennikarze Holistic - temat Wam ucieka! A macie temat blisko Was.
Awatar użytkownika
Tsyl

Tsyl Pią Kwi 12, 2019 2:18 pm

Zdecydowanie jestem na "Tak" , kupiłam i przeczytałam od deski do deski, szata graficzna bez zarzutu, czekam na kolejny numer
Awatar użytkownika
Eva

Eva Śro Kwi 24, 2019 2:18 pm

Pismo i portal jest raczej slabe i nudne. Slaby dobry prowadzacych projekt. Szans na rynkowe przetrwanie nie ma. Chyba ze ktos chce to sponsorowac bez żadnego zwrotu
Awatar użytkownika
Józefina

Józefina Pią Kwi 26, 2019 8:44 pm

bez pomysłu, bez spójnego wizerunku, takie wtórne, generalnie "lewackie", ale i w tym "lewactwie" naśladowcze, i piszą o "wszystkim" - w tym na tematy popularno-naukowe, LGBT, biednych dzieciach z Afryki, i jakieś "newsy" typu pożar Notre-Dame, ale ma się wrażenie, że ktoś już to wcześniej i lepiej opisał; najlepszy przykład naśladowania to wywiad ze St. Gomułka (w tym samym czasie, trochę wcześniej wywiad z nim był w polskim Newsweeku). Last but not least - od prawie 2 miesięcy na portalu nie są w stanie stworzyć treści w zakładce "o nas" (info o redakcji itd.). Właścicielem tego też jest dziwny gościu- niejaki Michał Dz. - współwłaściciel m.in. firm Murapol i Cavatina, słynie z mobbingu i traktowania pracowników jak śmieci. Wiec pewnie i tym tworem też tak zarządza.
Awatar użytkownika
Luk

Luk Sob Cze 15, 2019 5:07 pm

Ilość hejtu pod adresem nowego pisma przeraża, wiem że ta branżą jest w Polsce płatna słabo ale komentujący sprawiają wrażenie desperatów.. Nie interesuje mnie właściciel jako czytelnika spoza branży tylko co dostaje za 14zl a jest całkiem nieźle, nie ma skrętów politycznych i pseudo intelektualnych wycieczek ala GW. Dowiedziałem się czegoś o tematach które normalnie mnie nie zajmują ale są ciekawe jak czemu nie lecimy na Marsa i czym zastępowana jest tradycyjna religia. Kolory pisma trochę smutne, szata graficzna ani minimalistyczna ani nowoczesna. Ogólnie 4ka z nadzieją że będzie lepiej.
Awatar użytkownika
krasnal

krasnal Nie Cze 16, 2019 4:40 pm

groch z kapustą w treści i tematach , niech nikt nie nazywa krytyki hejtem, bo to przegięcie- to już krytyka zakazana? poza tym mnie specjalnie nie interesuje pismo czy portal, na którym lansuje się wypowiedzi zwolennika kazirodztwa czyli p. Hartmanna . jak się jest poważnym portalem, to się zamieszcza na portalu info o redakcji; a nawet tego już nie mają , bo mieli taką zakładkę "o nas" - zlikwidowali. mnie jednak bardzo interesuje to , kim jest właściciel pisma , bo osobiście nie jest dla mnie wiarygodny gościu , który jest podły wobec swoich pracowników, a w swoim pisemku lansuje się na szlachetnego człowieka renesansu i autorytet moralny, schiza jakaś, a poza tym to ja hipokryzji i zakłamania nie cierpię. a jak zechcę się czegoś dowiedzieć popularno-naukowego, to zawsze jest Discovery , a marnej kopii Wyborczej czy naTemat mi nie trzeba .
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości