[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Rusza pracowniczy plan kapitałowy. Pierwsze składki na emerytury Polaków wpłyną na konta w listopadzie

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
js

Rusza pracowniczy plan kapitałowy. Pierwsze składki na emerytury Polaków wpłyną na konta w listopadzie

js Sob Mar 02, 2019 10:27 am

Następna dojarka
Awatar użytkownika
Kaczor Donald

Re: Rusza pracowniczy plan kapitałowy. Pierwsze składki na emerytury Polaków wpłyną na konta w listopadzie

Kaczor Donald Sob Mar 02, 2019 4:33 pm

Wcześniej też miało być wspaniale. Wszyscy wiedzą jak to się skończyło.
Awatar użytkownika
Arturro

Re: Rusza pracowniczy plan kapitałowy. Pierwsze składki na emerytury Polaków wpłyną na konta w listopadzie

Arturro Nie Mar 03, 2019 2:00 am

Zapłać składkę na ppk z OPODATKOWANEJ pensji.
Przy próbie wypłaty, OPODATKUJEMY Cię ponownie.

Oczywiście, jeśli doczekasz wypłaty, bo przecież po drodze możemy zmienić prawo i zabrać wszystko co odłożysz.
Awatar użytkownika
nisia

nisia Pon Mar 04, 2019 12:32 pm

Ważne, żeby w ogóle ten program ruszył bo z tego co mi się wydaje i co znam moich znajomych to nikt nie ma jakiś swoich oszczędności, takie które by im zapewniły odpowiednio godziwe życie na emeryturze. A tak to chociaż będzie można odkładać kasę ale na nasze prywatne konto w ppk. I z tego co u mnie mówią (a ludzie się naprawdę znają) to jest to do tej pory jedyny program, gdzie możesz odkładać i być pewnym, że kasa tylko Twoja będzie
Awatar użytkownika
katarzyna

katarzyna Pon Mar 04, 2019 12:39 pm

"js" napisał(a): Następna dojarka

tu chodzi tylko i wyłącznie o to, by na stare lata mieć jakąś emeryturę. Oczywiście można podpisać wniosek i się wycofać z uczestnictwa, ale ja wolę pozostać. Kasa nawet jeśli nie mi, to mojej rodzinie się przyda bo jest ona dziedziczona
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość