[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Rusza TVP Dokument. "Nie szukamy taniej sensacji, nie chcemy się z nikogo naśmiewać"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
zc

Rusza TVP Dokument. "Nie szukamy taniej sensacji, nie chcemy się z nikogo naśmiewać"

zc Czw Lis 19, 2020 11:46 am

I Kultura w HD na satelicie nareszcie; szkoda tylko, że zakodowana (po słynnym ,,wyłączamy anteny' w 2007)
Awatar użytkownika
Marcin

Re: Rusza TVP Dokument. "Nie szukamy taniej sensacji, nie chcemy się z nikogo naśmiewać"

Marcin Czw Lis 19, 2020 1:02 pm

Fajnie.
Będzie kolejny kanał, na którym będzie można obejrzeć dokument polityczny o teraźniejszej władzy pod tytulem: Ranczo...
Awatar użytkownika
Napewnoniemarcin

Re: Rusza TVP Dokument. "Nie szukamy taniej sensacji, nie chcemy się z nikogo naśmiewać"

Napewnoniemarcin Czw Lis 19, 2020 3:20 pm

Już się jakiś malkontent znalazł, co wszystko do polityki musi sprowadzić xD sam jesteś "Ranczo".
Awatar użytkownika
ert

ert Czw Lis 19, 2020 5:36 pm

To będzie jazda !
Awatar użytkownika
Noico

Noico Czw Lis 19, 2020 6:17 pm

Trochę na teraz bez sensu, ani nie ma w kablówce ani w aplikacji mobilnej ani na Smart TV, cxyli dla mnie nigdzie.A Chętnie bym fajne dokumenty z BBC zobaczył.
Awatar użytkownika
norwis

norwis Czw Lis 19, 2020 6:38 pm

Jestem fanem dokumentu i już się cieszę że będę mógł oglądać ten kanał, nie mam na to za wiele czasu ale na dobry dokument czas musi się znaleźć :)
Awatar użytkownika
Karola

Karola Czw Lis 19, 2020 9:13 pm

Taki kanał będzie z pewnością bardzo ciekawy. Mnie to cieszy że będzie mozna na platformie TVP właśnie obejrzec, zapowiada się całkiem ciekawie.
Awatar użytkownika
Hector Cross

Hector Cross Czw Lis 19, 2020 9:27 pm

Ten kanał powinien od początku być w dvbt
Awatar użytkownika
Vincent R.

Vincent R. Czw Lis 19, 2020 9:51 pm

"Hector Cross" napisał(a): Ten kanał powinien od początku być w dvbt

Przecież jest. Tyle, że póki co na MUX 5 w DVBT-2. A zasięg tego MUX-a jest niewielki. Ale już dostali 40 nowych pozwoleń na jego uruchomienie w większej części kraju.
Awatar użytkownika
Małgosia

Małgosia Czw Lis 19, 2020 10:26 pm

Im więcej takich kanałów tym lepiej. Dzieki programom ,które będa na tym kanale emitowane ,mozna sie dowiedziec różnych ciekawych rzeczy i to jest fajne .
Awatar użytkownika
tłumacz

tłumacz Czw Lis 19, 2020 11:55 pm

Czyli: Nie szukamy oglądalności.
Awatar użytkownika
pilka

pilka Pią Lis 20, 2020 12:54 am

Bardzo dobry pomysł i myślę, że początek udany . Takiego kanału brakowało w tvp, z tego co widzę będą puszczać naprawdę wartościowe programy. Chyba każdy znajdzie coś dla siebie odpowiedniego tu.
Awatar użytkownika
karol

karol Pią Lis 20, 2020 1:20 am

Fajna sprawa z tym nowym kanałem, tym bardziej, że może już nastał u mnie taki wiek, ale cenię znacznie bardziej dokumenty niż filmy akcji ;)
Awatar użytkownika
Al Green

Al Green Pią Lis 20, 2020 3:44 am

Jednym jest wprowadzać dokumenty o religii... Jednak prezentowanie objawień św Faustyny jako faktu na ramach "dokumentu" jest nie na miejscu.

Ale miejmy nadzieję że sytuacja się poprawi. I że nie będzie to kolejny kanał promujący rację kulturę i przekonania partii rządzącej.

Trzeba dać szansę nowemu kanałowi więc szerokiego i nie zaszumionego pasma!
Awatar użytkownika
Kiszczak

Kiszczak Pią Lis 20, 2020 5:33 am

Ja bym chciał dokument o życiu Zenka zobaczyć
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości