WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
cyber
 

Ruszają konsultacje w sprawie aukcji 5G. 4 rezerwacje po 450 milionów złotych

cyber Wto Gru 10, 2019 9:32 pm

Budżet nieźle zarobi na wdrożeniu 5G, a my będziemy mieć lepszy internet mobilny. Sytuacja, w której każdy wygrywa.
Awatar użytkownika
gość
 

Re: Ruszają konsultacje w sprawie aukcji 5G. 4 rezerwacje po 450 milionów złotych

gość Śro Gru 11, 2019 4:06 pm

Widać, że pieniądz ważniejszy od zdrowia wielu ludzi, a decyzje są podejmowane wbrew ich woli.
Awatar użytkownika
pawel
 

Re: Ruszają konsultacje w sprawie aukcji 5G. 4 rezerwacje po 450 milionów złotych

pawel Śro Gru 11, 2019 5:37 pm

"gość" napisał(a): Widać, że pieniądz ważniejszy od zdrowia wielu ludzi, a decyzje są podejmowane wbrew ich woli.


Na pewno nie wbrew mojej woli, powinniśmy korzystać z nowoczesnych technologii bo to jest przyszłość, a na pewno nie wystraszę się zagrożenia 5G skoro nie zostało ono udowodnione w jakikolwiek sposób.
Awatar użytkownika
mam dość
 

Re: Ruszają konsultacje w sprawie aukcji 5G. 4 rezerwacje po 450 milionów złotych

mam dość Pią Gru 13, 2019 3:39 am

Czas na zdrowy przewrót - społeczeństwa powinny pokazać, że nie chcą takiej wizji przyszłości, nie chcemy budowania między nami cyfrowego ogrodzenia, my ten mur obalić musimy zanim w pełni nas przytłoczy! #Gotówka ponad płatności bezgotówkowe, #Desmartfonizacja( wyparcie smartfonów przez zwykłe komórki sieci 2G. #Przywrócić budki telefoniczne( najlepiej w miejsce stacji rowerów miejskich, i tak ludzie korzystają z własnych rowerów chętniej niż z tych współdzielonych, a z budek telefonicznych korzystaliby na sto procent, oczywiście możliwość płatności gotówką w nich będzie) #Deinformatyzacja( tam gdzie się da przywrócić dobre, sprawdzone papierowe dokumenty, uwalniając ludzi od konieczności pamiętania haseł i loginów), #Internet głównie przewodowy - minimalizujemy rolę wi-fi w przestrzeni publicznej. #Biometrie won, #Sieć 5G i internet rzeczy - goodbye. #Jedyne social medium - życie( zdjęcia jeśli lubimy robić to róbmy aparatem a potem wywołujmy dla siebie i wybranych przyjaciół czy rodziny, filmy jeśli nagrywamy to zrzucajmy na CD - nic a nic nie będzie się błąkało w sieci - świat cyfrowy ma być nudny, nieciekawy, zimny, zaś życie ciekawe, towarzyskie, gdzie jest miejsce na szczerość, naturalność). Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce, tak dłużej być nie może, z końcem 2019 roku nieudaną dekadę 2010-2019 żegnamy, zaś rozpoczynamy lata 20-ste, Ten czuje najwięcej wolności kto nie ma czasu na smartfona i zazwyczaj nie używa social mediów lub lepiej - nie posiada ich. Czas wreszcie na reformy, które wprowadzą harmonię pomiędzy światem cyfrowym a światem realnym, bo inaczej to co niebawem nadejdzie sprawi, że jeszcze bardziej narzekać będziemy i nic już nie będzie cieszyło jak dawniej.
Awatar użytkownika
do mam dość
 

Re: Ruszają konsultacje w sprawie aukcji 5G. 4 rezerwacje po 450 milionów złotych

do mam dość Nie Gru 15, 2019 2:25 pm

Już któryś raz widzę ten sam komentarz. Weź się pogódź z tym, że świat idzie do przodu i nie ma przed tym powrotu. Nie chcesz nie korzystaj, nikt nie każe, ale daj innym wybór. Jeśli się mądrze umie korzystać z rozwoju technologicznego to w innowacji nie ma nic złego.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości