WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
joł

Ruszają TOPtrendy 2011, co w programie?

joł Pią Cze 03, 2011 1:07 am

nie ma
Awatar użytkownika
joł2

Re: Ruszają TOPtrendy 2011, co w programie?

joł2 Pią Cze 03, 2011 1:08 am

nie Ewy Farny i to mnie boli Ewcia najlepszą woklistką od jakiś 3 lat w Polsce
Awatar użytkownika
mateis

mateis Sob Cze 04, 2011 1:29 am

świetny koncert Brodki :) wyrobiła się dziewucha :)
Awatar użytkownika
najnowsza płyta Peji Reedukacja 2011

najnowsza płyta Peji Reedukacja 2011 Sob Cze 04, 2011 4:21 pm

najnowsza płyta Peji Reedukacja 2011 ????
To co pospolitych mediów nie rusza ???
A może to i dobrze że pospolite media dalej robią za idiotów i zakłamują faktycznie prawdę o rynku sprzedaży płyt !

Oficjalne media w Polsce były są i raczej pozostaną ZAKŁAMANYM ZLEPKIEM BEZOSOBOWYCH KINDYBAŁÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
mis

mis Nie Cze 05, 2011 11:59 am

gowno i tyle ;]
Awatar użytkownika
karokos

karokos Nie Cze 05, 2011 1:09 pm

Co roku to samo. Brodka, Wyszkoni, Piasek, Maleńczuk. Muzyka służy zabawie, wyrzucaniu z siebie negatywnych emocji, a nie ciągłemu biadoleniu i użalaniu się nad sobą, tak jak w ich przypadku. Brakuje na tym festiwalu ludzi, którzy nadaliby mu trochę ,,życia". O kim mowa ? O muzykach disco polo, ignorowanych, spychanych na bok, nielubianych. Ale tylko oni wiedzą, co zrobić, żeby poruszyć tłum. ,,Maleńczuk i spółka" wychodzą na scenę niestety tylko po to, by później odebrać zarobione pieniądze...
Awatar użytkownika
aaa

aaa Nie Cze 05, 2011 2:15 pm

ja z kolei mam negatywne wrażenia z sopockiej nocy kabaretowej. oprócz trzymających poziom: Pazury, Bałtroczyka i w mniejszym stopniu Kryszaka nic nowego nie pokazano!!! same stare wystawiane już wszędzie skecze! do tego wogóle nie rozumiem idei prezentowania na scenie tego co wygrał zabij mnie śmiechem (nawet nie kojarze jak on sie nazywa). jednym słowem DNO!!!
Awatar użytkownika
joł

joł Nie Cze 05, 2011 3:11 pm

disco polo to jedna wielka kupa raz na zawsze zdelagalizować tą wiejską muzykę sąsiad ciagle gra wstyd i siara z tej muzyki. Ewa Farna super!! znam wszystkie piosenki z jej polskich płyt szkoda że jej nie ma na TT chociaż 30 tysięcy sprzedała bo Ewakuacja jest platynowa, a co do Brodki to te dwie piosenki znam i są super i fajnie je zaśpiewała
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości