[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Ruszyły zdjęcia do „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”. Kinowa premiera w styczniu 2021

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Ja_2020

Ruszyły zdjęcia do „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”. Kinowa premiera w styczniu 2021

Ja_2020 Sob Lip 18, 2020 8:19 am

Mimo, że trzecia część mocno obniżyła loty to zobaczę kolejną ze względu na sentyment do dwóch pierwszych które uwielbiam i widziałem już chyba setki razy.
Awatar użytkownika
Nie róbcie tego

Re: Ruszyły zdjęcia do „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”. Kinowa premiera w styczniu 2021

Nie róbcie tego Nie Lip 19, 2020 9:28 pm

Nieeeeeeee!
Awatar użytkownika
Mocarny Orzeł

Re: Ruszyły zdjęcia do „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”. Kinowa premiera w styczniu 2021

Mocarny Orzeł Pon Lip 20, 2020 10:38 pm

Ja może obejrzę, ale chyba jak będzie w internecie.
Awatar użytkownika
Khkh

Khkh Wto Lip 21, 2020 9:31 pm

Nieee
Awatar użytkownika
dh

dh Czw Sie 06, 2020 10:02 am

"Ja_2020" napisał(a): Mimo, że trzecia część mocno obniżyła loty to zobaczę kolejną ze względu na sentyment do dwóch pierwszych które uwielbiam i widziałem już chyba setki razy.

Na to liczą producenci.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości