[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Ryszard Pieńkowski: chcę kupić od RASP resztę udziałów Infor Biznes, „Dziennik Gazeta Prawna” musi być apolityczny

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
prawnik

Ryszard Pieńkowski: chcę kupić od RASP resztę udziałów Infor Biznes, „Dziennik Gazeta Prawna” musi być apolityczny

prawnik Pią Wrz 01, 2017 6:31 am

Gazeta Prawna przede wszystkim musi trzymać poziom.
Bez takiego robienia sobie kpin z czytelnika, jak wczoraj. Tytuł artykułu: "W sądach masowo giną akta". Treść: Odtwarzać trzeba było tysiąc z 16 milionów spraw, ale nie nie dlatego, że zginęły, tylko zostały po kilkunastu latach leżenia w archiwum, zgodnie z prawem, zmielone po zakończeniu czasu archiwizacji. A fundusz inwestycyjny złożył po nieznośnym czasie wniosek o tytuł wykonawczy.
Jak się daje treść artykułu zupełnie inną niż krzykliwy tytuł, to się czytelnika robi w balona.
Awatar użytkownika
Jarek

Re: Ryszard Pieńkowski: chcę kupić od RASP resztę udziałów Infor Biznes, „Dziennik Gazeta Prawna” musi być apolityczny

Jarek Pią Wrz 01, 2017 7:36 am

Przecież ta gazeta nie jest apolityczna, ona jest mocno antypisowska
Awatar użytkownika
ała

Re: Ryszard Pieńkowski: chcę kupić od RASP resztę udziałów Infor Biznes, „Dziennik Gazeta Prawna” musi być apolityczny

ała Pią Wrz 01, 2017 8:43 am

"Jarek" napisał(a): Przecież ta gazeta nie jest apolityczna, ona jest mocno antypisowska

Jak ją czytam, to wydaje mi się, że wręcz przeciwnie...
Awatar użytkownika
Max

Max Pią Wrz 01, 2017 9:48 am

Czytam regularnie i dla mnie jest neutralna - jedyna taka obecnie na rynku. Oczywiście dla zaślepionych pisowców i peowców będzie antypisowska / antypeowska. Ale to już problem tych ograniczonych ludzików
Awatar użytkownika
tekla

tekla Pią Wrz 01, 2017 2:13 pm

neutralny jest też "Wprost" - jak ktoś nie wierzy, wystarczy sprawdzić.
Awatar użytkownika
gość

gość Pią Wrz 01, 2017 4:36 pm

Ten stary lew ryczy o planach właścielskich raz na jakiś czas. Nic nowego
Awatar użytkownika
Kolo

Kolo Pon Wrz 04, 2017 4:15 pm

@prawnik Ej, kolego. Tekst jest bez zarzutu. Przynajmniej w gazecie. Zacytowałeś tytuł z internetu, a nie z gazety. A internet to wiadomo...
Awatar użytkownika
Tomek i Grześ

Tomek i Grześ Pon Wrz 04, 2017 5:43 pm

póki co trzymanie równego dystansu nie wychodzi, ale życzę sukcesów; na pewno DGP bliżej do owej równości niż np. gazecie Michnika czy GPC
Awatar użytkownika
Aga

Aga Pon Wrz 04, 2017 9:56 pm

W poprzednich latach z tym równym dystansem bywało różnie, ale ostatnimi czasy rzeczywiście jest w porządku. Co jest tym cenniejsze, że czasy trudne, a balans większy niż wtedy, kiedy było o to łatwiej.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości