[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Rywale polskich piłkarzy na mundialu w Rosji mało atrakcyjni marketingowo, ich głównym atutem egzotyka (opinie)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Krasawica

Rywale polskich piłkarzy na mundialu w Rosji mało atrakcyjni marketingowo, ich głównym atutem egzotyka (opinie)

Krasawica Pon Gru 04, 2017 2:02 pm

Co to za bzdury są ?! Telewizyjne iuro sprzedaży już powinno walić do wszystkich japońskich firm w Polsce (auta, elektronika, inne), do firm kawowych (Kolumbia, przy czym łatwo tu o wtopę z powodu drugiego skojarzenia z roślinką z Kolumbii, ale da się to łatwo obejść) oraz do LOT-u i dwóch-trzech dużych firm turystycznych (Senegal).

Do tego biuro promocji przy ambasadzie Japonii może coś wysupłać.

Publiczność będzie w granicach 3 - 3,5 miliona widzów na każdym meczu; co najmniej 3 miliony, a jak się zrobi gorąco, to trzeci mecz będzie miał pod pięć milionów widzów.

Ktoś z ww. państwa uważa, że to jest sytuacja marketingowo nieatrakcyjna ???
Bzdury, czyste bzdury.
Ratunku.
Awatar użytkownika
na piłce zjadłem zęby

Re: Rywale polskich piłkarzy na mundialu w Rosji mało atrakcyjni marketingowo, ich głównym atutem egzotyka (opinie)

na piłce zjadłem zęby Pon Gru 04, 2017 3:48 pm

Wczoraj zrobiłem generalną analize i nie dodaje mi się żebyśmy wygrali z Kolumbią i Senegalem minimalna nadzieja tkwi w geniuszu Lewandowskiego i to tyle, kłopoty sprawi nawet Japonia, Kolumbia i Senegal są poza zasięgiem z małym marginesem na niespodzianke dzieki właśnie Lewemu.
Awatar użytkownika
Waidmanns

Re: Rywale polskich piłkarzy na mundialu w Rosji mało atrakcyjni marketingowo, ich głównym atutem egzotyka (opinie)

Waidmanns Pon Gru 04, 2017 4:28 pm

Na Mundialu 2018 bede kibicowal Niemcom,gdyz Norwegia z ktorej pochodze nie awansowala.Niemcy znalezli sie w grupie F.Teoretycznie jest to latwa grupa,ale jestem zdania,ze nie mozna lekcewazyc zadnego z rywali.Chcialbym,aby z grupy oprocz Niemcow wyszla Szwecja.Pozdrawiam goraco reprezentacje Niemiec!
Awatar użytkownika
na piłce zjadłem zęby

na piłce zjadłem zęby Pon Gru 04, 2017 5:08 pm

"Waidmanns" napisał(a): Na Mundialu 2018 bede kibicowal Niemcom,gdyz Norwegia z ktorej pochodze nie awansowala.Niemcy znalezli sie w grupie F.Teoretycznie jest to latwa grupa,ale jestem zdania,ze nie mozna lekcewazyc zadnego z rywali.Chcialbym,aby z grupy oprocz Niemcow wyszla Szwecja.Pozdrawiam goraco reprezentacje Niemiec!

Niemcy patrząc na drabinke to mają co najmniej półfinał jak w banku
Awatar użytkownika
Waidmanns

Waidmanns Pon Gru 04, 2017 6:13 pm

Ja tez tak mysle.Co najmniej polfinal.Niemcy to bardzo dobra reprezentacja,nigdy sie nie poddaja i zawsze walcza do konca.Bardzo podziwiam niemieckich pilkarzy i ich styl gry.
Awatar użytkownika
romwaw

romwaw Śro Cze 13, 2018 11:40 am

Wygrana z Litwą rzeczywiście Polskie Orły? Wszędzie Nawałka,Nawałka,Lewandowski,Błaszczykowski. Ostatnio tylko Glik i Glik nie ma lepszego.Więcej pokory. Polegną już ze Senegalem.Jak głośno wylatują tak cicho wrócą i to bardzo szybko.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości