[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - “Rzeczpospolita” rezygnuje z żółtych stron, bo oszczędza

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
nie rozumiem mediów

“Rzeczpospolita” rezygnuje z żółtych stron, bo oszczędza

nie rozumiem mediów Czw Mar 29, 2012 12:17 am

Czy ktoś mi może wytłumaczyć, dlaczego nowy redaktor naczelny postanowił pozostawić PISowski zaciąg, który tak zdołował gazetę?
Czy stoją za tym jakieś badania i analizy biznesowe?
Awatar użytkownika
habbibi

Re: “Rzeczpospolita” rezygnuje z żółtych stron, bo oszczędza

habbibi Czw Mar 29, 2012 7:06 am

leca w dól na kazdej linii....
Awatar użytkownika
Ciekawy

Ciekawy Czw Mar 29, 2012 7:20 am

Czy to koniec Rzeczpospolitej?
Awatar użytkownika
waldi

waldi Czw Mar 29, 2012 7:43 am

No to pięknie, zaczęło się "dożynanie watahy"...
Awatar użytkownika
polecam

polecam Czw Mar 29, 2012 8:01 am

Ziemkiewicz wziął się ostatnio w Rzepie za tematykę prawną i od razu się skompromitował.
Polecam blog gdzie wypunktowano jego (nie)wiedzę:
http://galopujacymajor.wordpress.com/20 ... mkiewicza/

Z taką ekipą to Rzepa długo nie pociągnie ;)
Awatar użytkownika
WRT

WRT Czw Mar 29, 2012 10:28 am

Jak się nie ma miedzi, to się na d...ie siedzi, a nie porywa na biznes i kupowanie gazet z kredytami. Koleś H to kolejne złote dziecko polskiego biznesu - poziom wiedzy, styl, wyczucie i umiejętności jak z bazaru z początku lat 90., a aspiracje jak z Wall Street. Na samym cwaniactwie i wchodzzeniu w układy daleko się już nie zajedzie, czasy się zmieniły i rynek takie kwiatki szybko zweryfikuje.
Awatar użytkownika
dumlaT

dumlaT Czw Mar 29, 2012 2:53 pm

Żółte strony, Żółte opaski na ręke, Żółte kalendarze - zółć mnie zalewa jak słucham tego synusia Tatusia i aAmusi :-(
Awatar użytkownika
archiwum tak drogie

archiwum tak drogie Czw Mar 29, 2012 3:28 pm

Że nie wiem, kto z niego korzysta. Pewnie tylko firmy, o ile w ogóle. Wydania internetowe droższe od papierowych. Albo w zbliżonej cenie. Ile razy miałem skorzystać, tyle razy rezygnowałem i korzystałem z czytelni albo - z innych równie mocnych źródeł. Po prostu się nie opłaca.
Awatar użytkownika
Jutrzen

Jutrzen Czw Mar 29, 2012 5:05 pm

waldi napisał(a):No to pięknie, zaczęło się "dożynanie watahy"...

doRZynanie
Awatar użytkownika
Krogulec

Krogulec Pią Mar 30, 2012 1:07 pm

Hajdek rulezzz...
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości