WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tsj

„Rzeczpospolita” zamieściła reklamę chwalacą przywódcę Chin. Chrabota: to nie oznacza, że podoba mi się autorytarny system

Tsj Pią Gru 28, 2018 5:31 am

To prawda, zwyczajnie to oznacza, że dziennikarze są niczym Panie do wynajęcia - wystawiasz kasę i wszystko da się zamieścić, nawet tekst o zbrodniarzu. Czekam na jakiś ładny tekścik o Hitlerze w Wyborczej, w końcu niemiecki kapitał. Dziwić się, że w badaniach zaufanie do tego zawodu spada na łeb na szyję.
Awatar użytkownika
Al

Re: „Rzeczpospolita” zamieściła reklamę chwalacą przywódcę Chin. Chrabota: to nie oznacza, że podoba mi się autorytarny system

Al Pią Gru 28, 2018 8:47 am

Dziennik Rzeczpospolita po zawładnięciu go za czasów Tuska przez Hajdarowicza stracił wiarygodność. Jeśli Wyborcza zniknie z rynku, Rzeczpospolita będzie kolejna ...
Awatar użytkownika
PiS da

Re: „Rzeczpospolita” zamieściła reklamę chwalacą przywódcę Chin. Chrabota: to nie oznacza, że podoba mi się autorytarny system

PiS da Pią Gru 28, 2018 9:42 am

"Al" napisał(a): Dziennik Rzeczpospolita po zawładnięciu go za czasów Tuska przez Hajdarowicza stracił wiarygodność. Jeśli Wyborcza zniknie z rynku, Rzeczpospolita będzie kolejna ...

Haha, za to za Lisickiego był oazą wiarygodności i .. Reklama: żenada.
Awatar użytkownika
kontra

kontra Pią Gru 28, 2018 9:42 am

"Al" napisał(a): Dziennik Rzeczpospolita po zawładnięciu go za czasów Tuska przez Hajdarowicza stracił wiarygodność. Jeśli Wyborcza zniknie z rynku, Rzeczpospolita będzie kolejna ...

... słaby ten twój trolling. Hajdarowicz kupił ten tytuł w przeciwieństwie do niejakiego Lisickiego, który za rządu Kaczyńskiego został naczelnym i w następstwie z rzepy odeszło lub musiało odejść wielu dziennikarzy pracujących tam od lat.
Awatar użytkownika
PiS da

PiS da Pią Gru 28, 2018 9:44 am

"Tsj" napisał(a): To prawda, zwyczajnie to oznacza, że dziennikarze są niczym Panie do wynajęcia - wystawiasz kasę i wszystko da się zamieścić, nawet tekst o zbrodniarzu. Czekam na jakiś ładny tekścik o Hitlerze w Wyborczej, w końcu niemiecki kapitał. Dziwić się, że w badaniach zaufanie do tego zawodu spada na łeb na szyję.

Ładnych tekścików o dyktatorach (zwłaszcza jednym, takim niedużym) szukaj w GP, Sieci i Do Rzeczy.
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Pią Gru 28, 2018 9:45 am

W przeciwieństwie do całej masy innych przypadków tym razem oznaczyli to jako reklamę, więc nie rozumiem o co tyle szumu... Przy trotylu urlop nie był przeszkodą do zwolnień, więc słabe tłumaczenie 🤔
Awatar użytkownika
mona

mona Pią Gru 28, 2018 11:53 am

Nie zdziwię jak następne będę reklamy chwalące Kim Dzing Una i Baszara Al-Asada. W końcu trzeba zarobić na niezłe pensje kilkudziesięciu redaktorów tej gazety. A dziennikarze na śmieciówkach stamtąd zwiewają jak mogą.
Awatar użytkownika
Franek Majeranek

Franek Majeranek Pią Gru 28, 2018 1:55 pm

Drukowałem, ale się nie cieszyłem.*

* nie dotyczy wpływów na konto
Awatar użytkownika
Wojtek

Wojtek Pią Gru 28, 2018 1:56 pm

Co w tym dziwnego. W lokalnej prasie wydawanej dla Polaków w języku polskim, ceny np. za wyjście dziennikarza na obchody rocznicy działalności powiatowego stowarzyszenia, ze zdjęciami, opisem uroczystości, oraz krótką wypowiedzią prezesa to powiedzmy 500 do 100 zł. Tu chodzi tylko o zwykła suchą relację, bez jakiegoś wychwalania. Tego się nie oznacza jako "materiał partnera".

Tylko do wypadków jeżdżą za darmo.
Awatar użytkownika
Cret

Cret Pią Gru 28, 2018 2:09 pm

"Tsj" napisał(a): To prawda, zwyczajnie to oznacza, że dziennikarze są niczym Panie do wynajęcia - wystawiasz kasę i wszystko da się zamieścić, nawet tekst o zbrodniarzu. Czekam na jakiś ładny tekścik o Hitlerze w Wyborczej, w końcu niemiecki kapitał. Dziwić się, że w badaniach zaufanie do tego zawodu spada na łeb na szyję.

Skąd info o niemieckim kapitale w "GW"?
Awatar użytkownika
dla kasy wszystko

dla kasy wszystko Pią Gru 28, 2018 5:15 pm

chciwy Jarek
Awatar użytkownika
Arturro

Arturro Sob Gru 29, 2018 4:07 am

Jeśli przyjąć model myślenia w którym wydawca/redaktor naczelny/dyrektor odpowiada za zamieszczone odpłatnie reklamy, w tym ich zgodność z rzeczywistością, to już dawno należałoby zamknąć wszystkie stacje telewizyjne i gazety, że o portalach nie wspomnę.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości