WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Grzegorz Wandałowicz

Sąd: dzielenie się hasłem dostępu do Netflix i HBO GO to przestępstwo

Grzegorz Wandałowicz Wto Lip 12, 2016 11:01 pm

I dobrze sąd stwierdził. Kontent premium musi być maksymalnie zabezpieczony i nie może być tak, że ktoś, kto nie zapłacił za oglądanie kontentu, może ten kontent oglądać, bo znajomy dał hasło. Trzeba z tym coś robić, tolerowanie tego to droga donikąd...
Awatar użytkownika
j

Re: Sąd: dzielenie się hasłem dostępu do Netflix i HBO GO to przestępstwo

j Wto Lip 12, 2016 11:20 pm

Naucz się człowieku co po polsku oznacza kontent zanim kolejny raz postanowisz tego słowa użyć. Wielki praworządny się znalazł. Pewnie jeszcze byś kumpla podkablował.
Awatar użytkownika
wh

wh Wto Lip 12, 2016 11:47 pm

W Polsce to nie ma się czym nawet za bardzo dzielić. Ostatnie sensowne filmy Netflix dodał dobre trzy miesiące temu. Od tamtej pory cisza.
Awatar użytkownika
Grzegorz Wandałowicz

Grzegorz Wandałowicz Śro Lip 13, 2016 8:13 am

"j" napisał(a): Naucz się człowieku co po polsku oznacza kontent zanim kolejny raz postanowisz tego słowa użyć. Wielki praworządny się znalazł. Pewnie jeszcze byś kumpla podkablował.

Dobrze wiem, co oznacza kontent we współczesnym języku polskim! Słowo to jest bardzo powszechne w środowisku medialnym. Nawet w artykułach na tym portalu pojawia się dość często, patrz: http://www.wirtualnemedia.pl/wyniki/query:kontent

Nie musisz mnie uczyć szacunku do języka polskiego, bo ten szacunek mam!
Awatar użytkownika
Toth

Toth Śro Lip 13, 2016 1:08 pm

A inny sędzia będzie miał odmienne zdanie ;) Poza tym wiemy jak duży czy wielki wpływ na prawo w USA mają korporacje.
Kolejna kwestia jak ma się baza byłej firmy i tworzenie konkurencji i zarabianie na tym do oglądania filmów jako klient. Dwie nieporównywalne kwestie.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości