WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Dla kolegi pytam

Sąd jesienią zajmie się sprawą Jakuba Żulczyka. Pisarz oskarżony o znieważenie prezydenta

Dla kolegi pytam Pon Sie 09, 2021 3:43 pm

Będą go sądzić za ujawnienie tajemnicy państwowej?
Awatar użytkownika
Ja

Re: Sąd jesienią zajmie się sprawą Jakuba Żulczyka. Pisarz oskarżony o znieważenie prezydenta

Ja Pon Sie 09, 2021 3:57 pm

To żadna tajemnica.
Awatar użytkownika
czyżyk

Re: Sąd jesienią zajmie się sprawą Jakuba Żulczyka. Pisarz oskarżony o znieważenie prezydenta

czyżyk Pon Sie 09, 2021 4:44 pm

znieważył Prezydenta RP czy pana Andrzeja Sebastiana D.?
Awatar użytkownika
buahaha

buahaha Pon Sie 09, 2021 5:07 pm

to nie żaden pisarz tylko zwykły żul, który na niczym się nie zna, nic w życiu ciekawego nie zrobił, a wygaduje i wypisuje bzdury pod publiczkę, żeby lewactwo jego pierduty kupowało
Awatar użytkownika
hihihih

hihihih Pon Sie 09, 2021 5:27 pm

"buahaha" napisał(a): to nie żaden pisarz tylko zwykły żul, który na niczym się nie zna, nic w życiu ciekawego nie zrobił, a wygaduje i wypisuje bzdury pod publiczkę, żeby lewactwo jego pierduty kupowało

Ja wiem, że wy to czytacie tylko etykiety z proszku na sraczu, ale szanuję te zacięcie krytyka literackiego :D :D :D
Awatar użytkownika
Jasne że tak

Jasne że tak Pon Sie 09, 2021 6:27 pm

Ja też wolę Sumlińskiego. To taka literatura ze świata w pigułce. Ale podobno spis treści to już sam zawsze pisze.
Awatar użytkownika
Jutrzen

Jutrzen Pon Sie 09, 2021 6:30 pm

Mam nadzieję, że powołają biegłych z zakresu psychiatrii i psychologii, którzy wykażą, że Żulczyk po prostu stwierdził obiektywną prawdę.
Awatar użytkownika
Maciek

Maciek Pon Sie 09, 2021 6:51 pm

Toż to zwyczajny żul, skro nie szanuje Prezydenta Polski wybranego przez Polaków.
Awatar użytkownika
Słusznie prawisz

Słusznie prawisz Pon Sie 09, 2021 7:04 pm

"Maciek" napisał(a): Toż to zwyczajny żul, skro nie szanuje Prezydenta Polski wybranego przez Polaków.

Słusznie. Ja sobie nie wyobrażam, żeby w mediach związanych z PiS-e, ktoś nazwał Prezydenta RP "Komoruskim", a Premiera "Hyżym Rujem".
Awatar użytkownika
Bing

Bing Pon Sie 09, 2021 10:49 pm

Za karę będzie dmuchał Dudzie kraba w przyszłe wakacje.
Awatar użytkownika

Karma Wto Sie 10, 2021 10:07 am

Dlaczego dopiero jesienią a nie teraz?
Awatar użytkownika
AS

AS Wto Sie 10, 2021 10:08 am

Czyli będzie ciąg dalszy tej farsy, zresztą ze szkodą dla powagi urzędu
Awatar użytkownika
Satorii

Satorii Wto Sie 10, 2021 3:07 pm

Raz facet miał rację.
Awatar użytkownika
Janek

Janek Wto Sie 10, 2021 8:30 pm

Jak nazwać kogoś kto zachowuje się jak debil? Proszę o propozycje, bo nie wiem czy nie zostanę pozwany.
Awatar użytkownika
Szkoda

Szkoda Sob Sie 14, 2021 5:57 am

Czemu dopiero jesienią a nie teraz?
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości