[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Sąd: Kamil Dąbrowa bezprawnie zwolniony z Polskiego Radia, dostanie odszkodowanie

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
!

Sąd: Kamil Dąbrowa bezprawnie zwolniony z Polskiego Radia, dostanie odszkodowanie

! Pią Cze 24, 2016 12:59 pm

W tym okropnym dniu, głupi ludzie marnują jeden ze swoich najpiękniejszych, zapominając o dwudziestowiecznych rzeziach, jedna miła wiadomość!
Awatar użytkownika
!!

Re: Sąd: Kamil Dąbrowa bezprawnie zwolniony z Polskiego Radia, dostanie odszkodowanie

!! Pią Cze 24, 2016 1:00 pm

"!" napisał(a): W tym okropnym dniu, głupi ludzie marnują jeden ze swoich najpiękniejszych projektów, zapominając o dwudziestowiecznych rzeziach, jedna miła wiadomość!
Awatar użytkownika
girodiwojtek

Re: Sąd: Kamil Dąbrowa bezprawnie zwolniony z Polskiego Radia, dostanie odszkodowanie

girodiwojtek Pią Cze 24, 2016 1:36 pm

No widac, że w sądzie rejonowym dla miasta stolecznego warszawy nie wszyscy sędziowe zależą od Parti i o nazwie Prawo i Sprawiedliwosc, na szczęście
Awatar użytkownika
qq

qq Pią Cze 24, 2016 1:40 pm

Sądy w Polsce, zdaniem ludzi, już dawno przestały wydawać wyroki zgodnie ze sprawiedliwością i literą prawa. Wyroki to wypadkowa interesów politycznych. Moje wrażenie graniczące z pewnością jest takie, że wyrok ten wpisuje się w upolitycznienie sądów które za głównego wroga obrały sobie walkę z rządem i uczciwymi Polakami
Awatar użytkownika
sołtys

sołtys Pią Cze 24, 2016 1:57 pm

To jest początek lawiny. Takich spraw radio i telewizja przegrają jeszcze wiele, bo wbrew komunikatom rzeczników zwolniono (a nie odeszli za porozumieniem stron) wiele osób...
Awatar użytkownika
Naród z KODem

Naród z KODem Pią Cze 24, 2016 1:58 pm

Gratulację!!!
A to dopiero początek odszkodowań od dobrej zmiany.
Awatar użytkownika
asfaw

asfaw Pią Cze 24, 2016 2:10 pm

Bogu dzięki, że przynajmniej sądy nie poddały się jeszcze "dobrej zmianie".
Awatar użytkownika
Popiol2015

Popiol2015 Pią Cze 24, 2016 4:07 pm

Ja uważam, że go zwolnili zgodnie z prawem. Przecież nie wolno grać hymnów, bo to niezgodne z etyką dziennikarską.
Rafał Porzeziński jest znacznie lepszy od Dąbrowy, ponieważ potrafi być wrażliwy na innego człowieka.
Porzeziński miał wczoraj 43.urodziny.
Awatar użytkownika
sławek matczak

sławek matczak Pią Cze 24, 2016 7:00 pm

Też wygrałem odszkodowanie od Leasing Team wprawdzie złożyli apelację, ale odsetki rosną - gratuluję...a nauka dla innych- nie pękać, nie wchodzić w układy , nie odchodzić z goryczą a z pogardą i podniesioną głową...brawo
Awatar użytkownika
Koł

Koł Pią Cze 24, 2016 7:11 pm

Nie wiem, czy prawnie czy bezprawnie. Ale akcja z hymnem oznacza, ze kolega Dąbrowa jest w moich oczach skreślony raz na zawsze. Zachował sie tak jakby swój tyłek podtarl flaga biało- czerwona. Poniżej wszelkiego poziomu
Awatar użytkownika
ani grosza

ani grosza Pią Cze 24, 2016 8:49 pm

"Koł" napisał(a): Nie wiem, czy prawnie czy bezprawnie. Ale akcja z hymnem oznacza, ze kolega Dąbrowa jest w moich oczach skreślony raz na zawsze. Zachował sie tak jakby swój tyłek podtarl flaga biało- czerwona. Poniżej wszelkiego poziomu

A jak na partyjnej konwencji odgrywają hymn to jest w porządku. Jesteś przewrażliwiony bo właśnie tam podciera się d..ę i flagą i hymnem - niezależnie kto i jaka opcja to robi.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pią Cze 24, 2016 9:38 pm

Ja czekam rok na wyznaczenie terminu rozprawy przez ten sad a ten pajac ma już wyrok ......... O co chodzi w tym kraju
Awatar użytkownika
Heynow

Heynow Pią Cze 24, 2016 11:40 pm

Za zwolnienie Jakubowskiego, Dobrzyńskiego, komercjalizację anteny itd. - mam nadzieję, że ten człowiek nigdy nie pojawi się w Polskim Radiu. Niech się spełnia w mediach komercyjnych.
Awatar użytkownika
lulu

lulu Sob Cze 25, 2016 7:00 pm

Sąd potraktował Dąbrowę jako ofiarę hymnu, głupoty kolesia jeszcze nie rozpoznawał.
Awatar użytkownika
Klasycy Rocka

Klasycy Rocka Sob Cze 25, 2016 8:12 pm

Skowroński też został niesłusznie zwolniony z Trójki, ale o tym salony milczą. Założył własne radio internetowe. Dąbrowa też niech próbuje - niech udowodni, że potrafi coś stworzyć, a nie tylko "reformować". Czas rządów tego człowieka w Jedynce to porażka. Nie twierdzę, że teraz będzie lepiej, ale to był jeden z najgorszych szefów Jedynki i oby już tam nigdy więcej nie wrócił. Niech orze w Agorze....
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości