WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
YKK

Sąd każe "Gazecie Wyborczej" zamieścić sprostowanie kolejnego artykułu o Danielu Obajtku

YKK Czw Lis 04, 2021 7:25 am

Słusznie prawi pcimski baron. W Wolsce nigdy nie postawiono mu żadnych zarzutów. Za to "babcia Kasia" ma ich całą kolekcję. I czego tu nie rozumiecie?
Awatar użytkownika
Babcia Mówi

Re: Sąd każe "Gazecie Wyborczej" zamieścić sprostowanie kolejnego artykułu o Danielu Obajtku

Babcia Mówi Czw Lis 04, 2021 9:01 am

Aktualnie najważniejsze pytania po wyroku to te czy sędzia jest z nominacji neoKRS lub czy aktualnie stara się o awans...
Awatar użytkownika
w

Re: Sąd każe "Gazecie Wyborczej" zamieścić sprostowanie kolejnego artykułu o Danielu Obajtku

w Czw Lis 04, 2021 10:33 am

"YKK" napisał(a): Słusznie prawi pcimski baron. W Wolsce nigdy nie postawiono mu żadnych zarzutów. Za to "babcia Kasia" ma ich całą kolekcję. I czego tu nie rozumiecie?

A co tu rozumieć? Kłamstwo należy sprostować, uliczną bandytkę skazać za łamanie prawa.
Awatar użytkownika
Wolne media

Wolne media Czw Lis 04, 2021 10:43 am

Czyli że co wyborcza kłamała i potwierdził to sąd przecież to jest niemożliwe.
Awatar użytkownika
Media

Media Czw Lis 04, 2021 11:32 am

"Wolne media " napisał(a): Czyli że co wyborcza kłamała i potwierdził to sąd przecież to jest niemożliwe.

Sąd nie potwierdził, że GW kłamała analfabeto pisowski. Tylko to, że pcimski baron ma prawo zamieścić swoje sprostowania do artykułu o jego wyczynach.
Awatar użytkownika
4U

4U Czw Lis 04, 2021 3:41 pm

Złapią cię za rękę - mów że nie Twoja ręka. Mam nadzieję że gwiazda Pcimia pójdzie kiedyś siedzieć. Pytanie czy go nie ułaskawi jakis kumpel.
Awatar użytkownika
Ten Sam Wojtek 1

Ten Sam Wojtek 1 Czw Lis 04, 2021 5:29 pm

Przepraszam, czy ten obszerny cytat pochodzi rzeczywiście od prawnika, wpisanego na listę adwokatów, bo chyba teksty pomieszały się przy kopiowaniu? To raczej od jakiegoś nastolatka, w ramach szkolnych wygłupów, wysłany przypadkowo do redakcji.
Awatar użytkownika
Prawdaja

Prawdaja Czw Lis 04, 2021 6:18 pm

Ludzie, czemu wy nie możecie przyjąć do wiadomości, że Wyborcza to jedyna prawda. Najprawdziwsza prawda. I jedyna słuszna prawda. Te sugestie, że Wyborcza może manipulować, przeinaczać, niedopowiadać- bolą mnie od tego oczy. A że sąd każe zamieszczać jakieś sprostowania to jest po prostu skandal. No skandal. A kto myśli inaczej to niech wie, że faszysta :D :D
:D :D :D
Awatar użytkownika
Ron

Ron Czw Lis 04, 2021 6:39 pm

Wyborcza i tak lepsza niż papier toaletowy. Sprawdziłem
Awatar użytkownika
wyrok

wyrok Czw Lis 04, 2021 7:26 pm

Wyborcza i TVN wydaje wyroki i nie zawraca sobie głowy sądami.
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Pią Lis 05, 2021 2:08 am

"Media" napisał(a):
"Wolne media " napisał(a): Czyli że co wyborcza kłamała i potwierdził to sąd przecież to jest niemożliwe.

Sąd nie potwierdził, że GW kłamała analfabeto pisowski. Tylko to, że pcimski baron ma prawo zamieścić swoje sprostowania do artykułu o jego wyczynach.

Sąd stwierdził, że: "same dowody przedłożone przez pozwanego wskazują, że Daniel Obajtek nie został oskarżony o współdziałanie z grupą przestępczą"
Czego nie zrozumiałeś analfabeto bezprzymiotnikowy?
Awatar użytkownika
Aniela

Aniela Pią Lis 05, 2021 10:34 am

Hmm...no jakos mnie ta cala sytuacja nie dziwi, przeciez GW piszac te wszystkie bzdury musiala sie liczyc z tym, ze prawda w koncu wyjdzie na jaw i bedzie trzeba poniesc konsekwencje..
Awatar użytkownika
noidobrze

noidobrze Pią Lis 05, 2021 11:26 am

Ciekawe.. ja bym z checia przeczytał takie sprostowanie , niech napiszą nareszcie cos zgodnego z prawda
Awatar użytkownika
plaster

plaster Pią Lis 05, 2021 8:20 pm

Jakby pracownicy wyborczej zajmowali się rzetelnym dziennikarstwem to żadnego sprostowania by nie trzeba było. Gazeta zeszła na psy. Dobrze Obajtek robi, że pilnuje swojego interesu
Awatar użytkownika
Misiek

Misiek Sob Lis 06, 2021 11:17 am

Ciekaw jestem czy wyborcza powstrzyma się od swoich żałosnych artykułów, bo ja coś czuję, że oni nie odpuszczają, nawet teraz.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości