WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zbigniew Brzeziński

Sąd Najwyższy: gazety internetowe trzeba rejestrować tak samo jak papierowe

Zbigniew Brzeziński Czw Gru 16, 2010 8:57 am

Czyli jak mam prasę bez serwisu informacyjnego to nie mam prasy :-) Genialne! No to czas na nowelizacje prawa prasowego - to się dopiero będzie działo...
Awatar użytkownika
alonso

Re: Sąd Najwyższy: gazety internetowe trzeba rejestrować tak samo jak papierowe

alonso Czw Gru 16, 2010 2:16 pm

Wynika z tego, że każdy wydawca internetowy, który na swojej witrynie ma jakieś informacje, powinien tę witrynę zarejestrować jako tytuł prasowy. Jeżeli tego nie zrobi, to dla jego dobra zostanie przykładnie ukarany. Wszystko po to, by skutecznie chronić jego prawa. Albo ja zwariowałem, albo najwyższa pora wyemigrować. Daję ogłoszenie: "zamienię M4 w Warszawie na śpiwór w Nowym Jorku. Pilne!" Mam już dosyć tego całego PO-PISu.
Awatar użytkownika
jajanek

jajanek Czw Gru 16, 2010 6:56 pm

Proszę nie siać paniki! Wiadomo, że nieczytelne prawo jest po to, żeby ukarać kogoś wtedy, kiedy trzeba go ukarać, a nie tak oda razu wszystkich za wszystko, po co. I tej funkcji regulatywnej polskiego prawa nic naruszyć nie ma... prawa!
Awatar użytkownika
intervojager

intervojager Czw Gru 16, 2010 7:24 pm

O cholera, prowadząc swoje blogi stałem się nagle wydawcą prasowym-na MG są hiperłącza do plików video hostowanych przez Youtube.........
Ten wyrok zagraża wolności słowa w internecie z uwagi na to iż blogerzy bendą zmuszeni do rejestracji działalności gospodarczej i sadowej, mimo iż za prowadzenie blogów przy wykorzystaniu serwisów blogowych i portali społecznościowych nie przynosi finansowych kożyści ich autorom. Głosujmy więc w nadchodzących wyborach wszyscy na nieuków z PO-cyrki bendą jeszcze większe. Po raz kolejny powtarzam:lewicowe poglądy sa nie zgodne ze zdrowym rozsądkiem i logiką.
Awatar użytkownika
yogi

yogi Czw Gru 16, 2010 8:16 pm

intervojager - jeśli na blogu robisz tyle błędów ile ich zrobiłeś we wpisie, to powinni zabronić tobie pisania po Polsku!
Awatar użytkownika
intervojager

intervojager Czw Gru 16, 2010 10:27 pm

Zabronią, zabronią, niech tylko UE ocenzuruje nam internet. Ale nie z powodu mojej ortografii, ale braku politycznej poprawności.
Awatar użytkownika
user654

user654 Pią Gru 17, 2010 10:23 am

a próbował ktoś rejestrować gazetę internetową? w niektórych sądach nawet nie wiedzą o co chodzi i odsyłają do innych :D
Awatar użytkownika
eduardo gonzales

eduardo gonzales Pią Gru 17, 2010 1:00 pm

Ach jak oni o nas dbają - a im bardziej kochają tym nam bardziej dowalają. Miłość państwa do nas stale rośnie - wyższe podatki o tym świadczą.
Tylko dla czego ja nie mogę przylać żonie z miłości?
Awatar użytkownika
Bogusław vipbob@wp.pl

Bogusław vipbob@wp.pl Nie Gru 19, 2010 5:09 pm

To że w tzw. wymiarze sprawiedliwości jest wtórny analfabetyzm to nic nowego,
Oni mają problemy czytania z zrozumieniem nawet konstytucji.
Te bezprawne działanie tzw. Sądu najwyższego spokojnie można zaskarżyć do TK
Konstytucja RP Artykuł 54
1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.
Niech ci w togach pokażą gdzie jest tu mowa o gazetach, nikt nie ma prawa zabronić mi pisać.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 4 gości