WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
PL

Sąd przyznał rację UOKiK: Biedronka ma zapłacić 115 mln zł kary za mylące oznaczanie cen

PL Czw Wrz 29, 2022 4:54 pm

Pomimo tych wpadek to i tak nie ma co narzekać na zagraniczne sieciówki, bo gdyby nie one to polskie sieci typu Społem lub rodzinne sklepiki osiedlowe ogoliłyby nas na cacy, a o promocjach można by wtedy zapomnieć. Tam do dopiero są ceny z kosmosu.
Awatar użytkownika
Ginekolog - amator

Re: Sąd przyznał rację UOKiK: Biedronka ma zapłacić 115 mln zł kary za mylące oznaczanie cen

Ginekolog - amator Czw Wrz 29, 2022 5:17 pm

Biedronka nie od wczoraj stosuje takie praktyki. Brawo PiS.
Awatar użytkownika
xyf

Re: Sąd przyznał rację UOKiK: Biedronka ma zapłacić 115 mln zł kary za mylące oznaczanie cen

xyf Czw Wrz 29, 2022 5:51 pm

może w końcu zapanuje ład i uczciwości przy kasie biedronki .
Awatar użytkownika
Magda

Magda Czw Wrz 29, 2022 8:41 pm

Pytanie nasuwa się tylko czy UOKiK robi kontrolę w innych sieciach handlowych? Czy tylko kontroluje Biedronki 🤔 są sieci gdzie wygląda to znacznie gorzej
Awatar użytkownika
Widz dvb-t2 hevc

Widz dvb-t2 hevc Pią Wrz 30, 2022 1:23 am

Ja miałem takie zdarzenie żadając zwrotu pieniędzy nazywając ich złdziejami i grżąc polcą po wielu kłutniach odpuścili i oddali pieniądze .
Awatar użytkownika
Greg

Greg Pią Wrz 30, 2022 2:14 am

W Biedronce totalne mylenie przeciwnika tzn. klienta. Ceny tak postawiane, że sugerują inny towar lub dopiero po paragonie widać, że promocja nie była promocją. Albo brak ceny vide sklep Biedronki w CH Targówek w Warszawie. Na moje pytanie pracownica odpowiedziała, że płynu nie ma w tej cenie. To po co wisi ta informacja o promocji? Bo proszę pana, ten płyn może się jeszcze pojawić, a pan nie musi kupować. Nie zapomnę moich słów kilka miesięcy temu: jak wam karę przysoli UOKIK, to może się opamiętacie.
Awatar użytkownika
ja22

ja22 Pią Wrz 30, 2022 2:14 am

I bardzo dobrze. Wiele razy zdarzyło mi się, że cena w Biedronce na paragonie była wyższa niż ta na półce. W sklepach ich sieci jest największy bajzel, to zawsze w tych sklepach brakuje cenówek. Możnaby to rozwiązać chociażby poprzez zainstalowanie elektronicznych cenówek. Przez tyle lat Biedronka NIC nie zrobiła z tym zarabiając na tym.
Awatar użytkownika
mnietek

mnietek Pią Wrz 30, 2022 11:37 am

"ja22" napisał(a): I bardzo dobrze. Wiele razy zdarzyło mi się, że cena w Biedronce na paragonie była wyższa niż ta na półce. W sklepach ich sieci jest największy bajzel, to zawsze w tych sklepach brakuje cenówek. Możnaby to rozwiązać chociażby poprzez zainstalowanie elektronicznych cenówek. Przez tyle lat Biedronka NIC nie zrobiła z tym zarabiając na tym.

W innych sieciach np. Carrefour są pracownicy tylko od zmian cenówek i aktualizacji promocji, inni od kasy, inni od przyjmowania i rozkładania towaru. W Biedronce jedna osoba robi to wszystko. Jak zacznie zmieniać cenówki, a zostanie wezwana na kasę to jak jest duży ruch to może stamtąd długo nie zejść i nie dokończy swojej pracy. Tak samo ten towar rozłożony w połowie i zostawiony. Biedra oszczędza na ilości personelu jak może.
Awatar użytkownika
Szary wiruje pył

Szary wiruje pył Pią Wrz 30, 2022 12:27 pm

Ale to jeszcze nic. Kiedyś pod czytnikiem sprawdziłem cenę i postanowiłem że kupię kabanosy po promocyjnej cenie. Więc już przy kasie tego nie sprawdzałem bo założyłem że cena będzie taka sama jak na czytniku. Po przyjściu do domu rzuciłem okiem na paragon i okazało się że cena kabanosów jest wyższa niż mi się wyświetliła na czytniku. Ponieważ nie miałem daleko poszedłem jeszcze raz żeby sprawdzić czy mi się nie przewidziało. Sprawdziłem jeszcze raz cenę pod czytnikiem i okazało się że nie miałem zwidów. Poprzedni paragonem pokazałem obsłudze. Na co oni że mają drobny problem informatyczny i że czytniki w sklepie pokazują inną cenę niż przy kasie. Różnicę mi oddali.
Awatar użytkownika
Anna

Anna Pią Wrz 30, 2022 8:08 pm

Biedronka , nie zdecydowanie.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości