WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Polska i postkomunisci

Sąd rozpatrzy odwołanie RPO ws. zgody na kupno Polska Press. Jest termin rozprawy przez Orlen

Polska i postkomunisci Czw Maj 05, 2022 1:26 pm

Bedzie blokada, bo obecny RPO tez gra o przyszlosc, piec lat mija jak z bicza strzelil w 2025? A chetka na wojaze europejskie jest. Zablokuja wiec, pracownicy PP ktorzy dostali etaty, naciesza sie nimi raptem poltora roku. Taki los :/
Awatar użytkownika
Fred

Re: Sąd rozpatrzy odwołanie RPO ws. zgody na kupno Polska Press. Jest termin rozprawy

Fred Czw Maj 05, 2022 5:35 pm

Tyle złego się w naszym kraju dzieje, a Rzecznik tylko sprawy polityczne. Nie mamy szczęścia do rzeczników.
Awatar użytkownika
Hhj

Re: Sąd rozpatrzy odwołanie RPO ws. zgody na kupno Polska Press. Jest termin rozprawy

Hhj Czw Maj 05, 2022 7:44 pm

Jednak trzeba przyznać ze tytuły polska press nie są przeideologizowanw i pracować można. No jest problem tylko z jednostkami
Awatar użytkownika
Pietras

Pietras Czw Maj 05, 2022 9:25 pm

Nie ma podatków, nie ma sądów, nie ma polityków, nie ma idiotów, jest tylko normalność, oko za oko ząb za ząb, jak w Biblii. Jestem za tym i oczywiście za pomaganiem biednym, niepełnym i wiadomo, ofiarom impotenta putina i nie tylko, bo ...
Awatar użytkownika
@Pietras

@Pietras Czw Maj 05, 2022 10:59 pm

Jesteś przełomocowym prostakiem, wiec czego od Ciebie wymagać, ale jednak pomge Ci. 1. Oko za oko to nie Biblia, a prawo Hammurabiego. 2. Putin ma przynajmniej dwie córki.

Pomagaj, pomagaj ...klienteli sklepu. Co by nie pomyślała zamawiać przez Internet, czy w Łodzi. Każdym gruzem dojada, a i bilet kolejowy 12 zlotych.

Co Ty na to?
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Pią Maj 06, 2022 12:07 am

Kasa zapłacona, transakcja dawno zakończona, zmiany potwierdzone w KRS, a teraz będą bić pianę bo jakiemuś pulpetowi zamarzyło się liberum veto.
Awatar użytkownika
Pietras

Pietras Pią Maj 06, 2022 12:23 am

"@Pietras" napisał(a): Jesteś przełomocowym prostakiem, wiec czego od Ciebie wymagać, ale jednak pomge Ci. 1. Oko za oko to nie Biblia, a prawo Hammurabiego. 2. Putin ma przynajmniej dwie córki.

Pomagaj, pomagaj ...klienteli sklepu. Co by nie pomyślała zamawiać przez Internet, czy w Łodzi. Każdym gruzem dojada, a i bilet kolejowy 12 zlotych.

Co Ty na to?

,,Małpo bocie, a raczej ty frajerze vel frajerko, o małpim móżdżku, wpierw naucz się pisać po polsku, a potem mnie obrażaj, ale Ty nawet nie masz odwagi, ruski wypierdku historii, a teraz spójrz w lusterko, o Boże, to Ja, nie wierzę,,
Awatar użytkownika
@Pietras

@Pietras Pią Maj 06, 2022 12:31 am

"Pietras" napisał(a):
"@Pietras" napisał(a): Jesteś przełomocowym prostakiem, wiec czego od Ciebie wymagać, ale jednak pomge Ci. 1. Oko za oko to nie Biblia, a prawo Hammurabiego. 2. Putin ma przynajmniej dwie córki.

Co Ty na to?

,,Małpo bocie, a raczej ty frajerze vel frajerko, o małpim móżdżku, wpierw naucz się pisać po polsku, a potem mnie obrażaj, ale Ty nawet nie masz odwagi, ruski wypierdku historii, a teraz spójrz w lusterko, o Boże, to Ja, nie wierzę,,

mnie od początku dziwiło, dlaczego Ty się tak denerwujesz jeśli to miałaby być nieprawda. O mnie jeśli ktoś bzdury opowiada to mi to zwisa i powiewa. Ale widocznie to nie są bzdury.

Na koniec, chcę Ci jeszcze raz podziękować za obdarcie mnie ze strachu. Jestem takim samym obywatelem Polski jak i Ty. Nie masz żadnych większych praw hochsztaplerku.
Awatar użytkownika
Pietras

Pietras Pią Maj 06, 2022 12:55 am

"@Pietras" napisał(a):
"Pietras" napisał(a):

Co Ty na to?

mnie od początku dziwiło, dlaczego Ty się tak denerwujesz jeśli to miałaby być nieprawda. O mnie jeśli ktoś bzdury opowiada to mi to zwisa i powiewa. Ale widocznie to nie są bzdury.

Na koniec, chcę Ci jeszcze raz podziękować za obdarcie mnie ze strachu. Jestem takim samym obywatelem Polski jak i Ty. Nie masz żadnych większych praw hochsztaplerku.

Mieszkasz w Łodzi, to fakt wynikający z twego wpisu i rozumiem Twe wzburzenie, ale po wpisie nadal uważam że jesteś ruskim trollem, choć być może nie świadomym i dodam że nie jestem za tym aby na siłę komuś pomagać, a na pewno komuś kto wykorzysta to przeciwko mnie.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 50 gości