[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Sąd rozpozna poza kolejnością odwołanie Rzecznika Praw Obywatelskich na zakup Polska Press przez Orlen

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
żenada

Sąd rozpozna poza kolejnością odwołanie Rzecznika Praw Obywatelskich na zakup Polska Press przez Orlen

żenada Śro Maj 05, 2021 9:50 am

poza kolejnością... czyli właśnie ten pseudo rpo potwierdził słowa Prezydenta. Nawet do sądu wcisnął się ze swoim wnioskiem poza kolejnością, przed innymi obywatelami. to zwykły polityk, nie rzecznik. Sąd może jeszcze na telefon uzgadniał z adasiem treść decyzji?
Awatar użytkownika
Antypis

Re: Sąd rozpozna poza kolejnością odwołanie Rzecznika Praw Obywatelskich na zakup Polska Press przez Orlen

Antypis Śro Maj 05, 2021 9:57 am

"żenada" napisał(a): poza kolejnością... czyli właśnie ten pseudo rpo potwierdził słowa Prezydenta. Nawet do sądu wcisnął się ze swoim wnioskiem poza kolejnością, przed innymi obywatelami. to zwykły polityk, nie rzecznik. Sąd może jeszcze na telefon uzgadniał z adasiem treść decyzji?

Idź się wypłacz do Przyłębskiej. Ona też poza kolejnością niszczy Polskę!
Awatar użytkownika
Ron

Re: Sąd rozpozna poza kolejnością odwołanie Rzecznika Praw Obywatelskich na zakup Polska Press przez Orlen

Ron Śro Maj 05, 2021 12:04 pm

Można się domyślać, jaka będzie orzeczenie "niezależnego sądu", skoro tak byłego rzecznika slucha
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Śro Maj 05, 2021 12:23 pm

"Antypis" napisał(a):
"żenada" napisał(a): poza kolejnością... czyli właśnie ten pseudo rpo potwierdził słowa Prezydenta. Nawet do sądu wcisnął się ze swoim wnioskiem poza kolejnością, przed innymi obywatelami. to zwykły polityk, nie rzecznik. Sąd może jeszcze na telefon uzgadniał z adasiem treść decyzji?

Właśnie wróciłem z zakupów. Nie zauważyłem żadnych zniszczeń. Polska ma się całkiem dobrze, tylko chwilowo trochę pada.
A jak tam u was w Tworkach?
Awatar użytkownika
Antypis

Antypis Śro Maj 05, 2021 12:48 pm

"Pankracy" napisał(a):
"Antypis" napisał(a):

Mówisz, że wróciłeś z zakupów? Jak tam największa inflacja w Europie? Za te 100 pln da się jeszcze coś kupić czy pusta reklamówka?

Właśnie wróciłem z zakupów. Nie zauważyłem żadnych zniszczeń. Polska ma się całkiem dobrze, tylko chwilowo trochę pada.
Awatar użytkownika
Antypis

Antypis Śro Maj 05, 2021 12:49 pm

"Antypis" napisał(a):
"Pankracy" napisał(a):
"Antypis" napisał(a):

Mówisz, że wróciłeś z zakupów? Jak tam największa inflacja w Europie? Za te 100 pln da się jeszcze coś kupić czy pusta reklamówka?
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Śro Maj 05, 2021 1:57 pm

Nie wiem co ma wspólnego kupno gazety przez kogoś z prawami obywatelskimi. Pan Bodnar chyba minął się z powołaniem. Na taczce bym go wywiózł.
Awatar użytkownika
Finka

Finka Śro Maj 05, 2021 3:13 pm

"Pankracy" napisał(a): Właśnie wróciłem z zakupów. Nie zauważyłem żadnych zniszczeń. Polska ma się całkiem dobrze, tylko chwilowo trochę pada.

Wiceminister finansów przyznaje, że 500+ jest warte teraz co najwyżej 300 PLN.
Prowadzone są analizy, czy nie podnieść do 600+, żeby przeciętne dziecko miało realne 400 złotych, ale jak sam wice przyznaje, nie ma na to środków w budżecie.
Rozważa się obcięcie programu, bo niektóre dzieci są bardziej dziecięce niż inne i się im należy, ale tym mniej dziecięcym można obciąć.
Od sześciu lat rządzi prorodzinny PiS.
Awatar użytkownika
Alina

Alina Śro Maj 05, 2021 3:55 pm

Jakby nie było, to sad swoja decyzją narobił chaosu, wiec teraz w jego interesie jest, zeby sprawe jak najszybciej rozwiazac
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Śro Maj 05, 2021 10:00 pm

"Finka" napisał(a):
"Pankracy" napisał(a): Właśnie wróciłem z zakupów. Nie zauważyłem żadnych zniszczeń. Polska ma się całkiem dobrze, tylko chwilowo trochę pada.

Wiceminister finansów przyznaje, że 500+ jest warte teraz co najwyżej 300 PLN.
Prowadzone są analizy, czy nie podnieść do 600+, żeby przeciętne dziecko miało realne 400 złotych, ale jak sam wice przyznaje, nie ma na to środków w budżecie.
Rozważa się obcięcie programu, bo niektóre dzieci są bardziej dziecięce niż inne i się im należy, ale tym mniej dziecięcym można obciąć.
Od sześciu lat rządzi prorodzinny PiS.

Chyba tylko była wiceminister finansów Izabela Leszczyna (polonistka z zawodu) tak twierdzi.
Według GUS wskaźniki wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych (potocznie inflacja) za lata 2016 - 2020 wynosiły kolejno:
-0,6%; 2,0%; 1,6%; 2,3%; 3,4% - czyli łączna inflacja za 5 lat wyniosła 8,96%.
Niestety rozum podrożał dużo bardziej, co odbija się także na jakości wpisów na tym forum.
Awatar użytkownika
Aldo

Aldo Śro Maj 05, 2021 10:44 pm

Jestem wstrząśnięty ale nie zmieszany.
Awatar użytkownika
Finka

Finka Czw Maj 06, 2021 1:41 am

"Pankracy" napisał(a): Niestety rozum podrożał dużo bardziej, co odbija się także na jakości wpisów na tym forum.

W istocie, zaniżasz poziom wyraźnie.
Awatar użytkownika
Ebro

Ebro Czw Maj 06, 2021 11:48 am

Trolle Obajtka dostały piany.
Awatar użytkownika
j

j Czw Maj 06, 2021 11:57 am

lecicie ztą CENZURĄ lepiej niż na mysiej za PRLu
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Czw Maj 06, 2021 2:38 pm

"Finka" napisał(a):
"Pankracy" napisał(a): Niestety rozum podrożał dużo bardziej, co odbija się także na jakości wpisów na tym forum.

W istocie, zaniżasz poziom wyraźnie.

A może coś merytorycznie? Jakieś problemy z matematyką na poziomie podstawówki?
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 21 gości