[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL włączone KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL wyłączone
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Sąd znów rozpatrzy spór wydawcy "DGP" i Press-Service Monitoring Mediów dot. przeglądów prasy. "Może być przełomowy wyrok"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ivan
 

Sąd znów rozpatrzy spór wydawcy "DGP" i Press-Service Monitoring Mediów dot. przeglądów prasy. "Może być przełomowy wyrok"

Ivan Pon Sie 12, 2019 9:44 am

Może i usunęliście mój komentarz, ale oni mnie też okradają. I jeszcze śmieją mi się w twarz.
Awatar użytkownika
bumu nie widać
 

Re: Sąd znów rozpatrzy spór wydawcy "DGP" i Press-Service Monitoring Mediów dot. przeglądów prasy. "Może być przełomowy wyrok"

bumu nie widać Pon Sie 12, 2019 9:48 am

Koleżanki i koledzy z prasy wszelakiej. Wam już nic, ale to nic nie pomoże. Prasa, taka prasa jaką mamy od lat na terenie RP jest na wymarciu. Wy robicie dokładnie to wszystko czego prasa czynić nie powinna. Wy nawet zapomnieliście iż prasa jest dla czytelnika. Jeżeli ludzie was nie kupują to oznacza jedno, wasze poczynania są nie potrzebne, takie poczynania. Dodatkowo, te trwające jakieś śmieszne wojenki, tylko dokładają się do waszego coraz większego marginalizowania. Prasa coraz szybciej staje się niczym innym jak tylko zadrukowanym strzępkiem papieru. Zamiast zdobywać nowych czytelników, to wy wręcz na siłę tracicie kolejne pokolenie dla którego prasa to coś bardziej dziwnego od UFO. Media generalnie zamknęły się w sosie własnym, i bijecie piankę w oderwaniu od otaczającego świata. Co bardziej bystrzy już dawno pouciekali na rzeczników prasowych a to biura podróży, a to gazowni, a to elektrowni, a to klubów sportowych, a to innego wysypiska śmieci :P Bawcie się daje w tym własnym tygielku tylko nie wylewajcie własnych pomyj na zewnątrz, bo to już naprawdę ludzi nie obchodzi!
Awatar użytkownika
mm
 

Re: Sąd znów rozpatrzy spór wydawcy "DGP" i Press-Service Monitoring Mediów dot. przeglądów prasy. "Może być przełomowy wyrok"

mm Pon Sie 12, 2019 11:36 am

Mam ambiwalentny stosunek do powyższego wyroku. Z jednej strony przedrukowywanie całych artykułów jako cytatów było ewidentnym nadużyciem. Z drugiej jednak strony określenie, "cytowanie czy przegląd prasy ma mieć twórczy charakter" co ono oznacza i kto ma decydować czy cytat ma twórczy charakter czy też nie? Lub "nie może naruszać interesów twórców i szerzej właścicieli utworów". Kto ma o tym decydować i jakie jest kryterium. A może chodzi tu tylko i wyłącznie o odczucia "poszkodowanych" (cytowanych). Na pewno powinno się ucywilizować ten proceder a powyższy wyrok nie rozwiązuje problemu.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości