WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ała

Sakiewicz i Gójska-Hejke w „Gazecie Wyborczej” przepraszają Suboticia za tekst z „Gazety Polskiej”

ała Sob Kwi 29, 2017 4:42 pm

Z perspektywy czasu może dziwić, że gdy orzekano w I instancji, ktokolwiek uważał raport likwidacji WSI za źródło wiarygodne.
A potem było kilkadziesiąt odrębnych postępowań wytoczonych przez zwykłych funkcjonariuszy, a państwo polskie płaciło odszkodowania...

A obecnie raport jest tylko pomnikiem polskiej głupoty. Bośmy jedynym krajem, który ujawnia dane własnego wywiadu i nazwiska własnych funkcjonariuszy. I to jeszcze z (nie)dokładnością podobną do fekaliów wrzuconych we wiatrak.
Awatar użytkownika
jkej

Re: Sakiewicz i Gójska-Hejke w „Gazecie Wyborczej” przepraszają Suboticia za tekst z „Gazety Polskiej”

jkej Nie Kwi 30, 2017 12:48 am

Myślę, że Sakiewicza i Hejkę jasny ch*j strzela jak widzą swoje przeprosiny i to jeszcze w Wyborczej! ;>
Awatar użytkownika
xm

Re: Sakiewicz i Gójska-Hejke w „Gazecie Wyborczej” przepraszają Suboticia za tekst z „Gazety Polskiej”

xm Nie Kwi 30, 2017 1:19 am

Po tych przeprosinach na łamach Wyborczej tej dwójce pisowskich propagandystow pewnie aż jelita wykręca z wściekłosci I dobrze!
Awatar użytkownika
sdf

sdf Nie Kwi 30, 2017 8:55 am

2006 rok! Błyskawiczna reakcja wymiaru sprawiedliwości! Brawo! Brońcie tego przed Ziobrą i PiS-em, bo oni to zniszczą!
Awatar użytkownika
Ha, ha, ha

Ha, ha, ha Nie Kwi 30, 2017 9:14 am

Proponuję, aby tacy ludzie jak wyżej wymienieni i ich żałosne gazetki nigdy więcej w historii tego kraju nie byli dopuszczeni do głosu. Poza tym zlikwidować republikę i inne prawackie media, bo prawica to symbol upadku kultury co widać chociażby po wyczynach polityków PiSu. Taki totalny symbol głupoty. Na tym należy uczyć dzieci jak nie postępować. Czasem się zastanawiam jak nie wstyd ludziom przyznawać się do prawackich poglądów... To ciekawy fenomen...
Awatar użytkownika
rr

rr Nie Kwi 30, 2017 10:19 am

a gdzie wolność słowa
Awatar użytkownika
sammler

sammler Nie Kwi 30, 2017 3:23 pm

Dlaczego ... nie zacytowały uzasadnienia wyroku sądu II instancji? Wyrok sądu pierwszej instancji wydaje się zgodny z logiką. Nazwisko tego pana pojawiło się na oficjalnej liście wydanej przez władze publiczne. Rozumiem, że gdyby ci państwo konfabulowali (dla gimbazy: zmyślili sobie wszystko), powinni dawno przeprosić. Ale jeżeli oparli się na jakiejś publikacji, która później okazała się być może nieprawdziwa, to przepraszać powinien chyba jej autor?

I proszę mi tu nie minusować mojej wypowiedzi, bo piszę bezstronnie. Nie obchodzi mnie, kim jest pani Hejke i pan Sakiewicz. Wstawcie tam sobie np. Lisa i Żakowskiego, jeżeli łatwiej będzie zrozumieć, o czym piszę.
Awatar użytkownika
gość

gość Nie Kwi 30, 2017 6:31 pm

"sammler" napisał(a): Dlaczego ... nie zacytowały uzasadnienia wyroku sądu II instancji? Wyrok sądu pierwszej instancji wydaje się zgodny z logiką. Nazwisko tego pana pojawiło się na oficjalnej liście wydanej przez władze publiczne. Rozumiem, że gdyby ci państwo konfabulowali (dla gimbazy: zmyślili sobie wszystko), powinni dawno przeprosić. Ale jeżeli oparli się na jakiejś publikacji, która później okazała się być może nieprawdziwa, to przepraszać powinien chyba jej autor?

I proszę mi tu nie minusować mojej wypowiedzi, bo piszę bezstronnie. Nie obchodzi mnie, kim jest pani Hejke i pan Sakiewicz. Wstawcie tam sobie np. Lisa i Żakowskiego, jeżeli łatwiej będzie zrozumieć, o czym piszę.

Rzetelność wymaga, aby opierając się na jakimś papierze zapytać tego co to dotyczy jak było i napisać prawdę i tylko tyle. Jeżeli nie jest się w stanie czegoś zweryfikować to można tylko powiedzieć, że w dokumencie takim i takim ktoś figuruje. Za powtarzanie nieprawdy nie odpowiada jej pierwotny autor, tylko każdy kto ją powtarza - ale jak widać jest to zbyt trudne do zrozumienia.
Awatar użytkownika
dracov6664

dracov6664 Nie Kwi 30, 2017 9:26 pm

Nie dziwie się że mają przepraszać.Pomylili się o miesiąc.
Awatar użytkownika
to ja

to ja Nie Kwi 30, 2017 10:37 pm

co to jest ta gazeta, gazeta polska? tzn, że w Polsce jest wydawana?! nie kumam tego tytułu. tak samo jak "w sieci" kojarzy mi się z rybactwem..........
Awatar użytkownika
sammler

sammler Nie Kwi 30, 2017 11:23 pm

@ gość

Jak widzę, wyjaśnienie dla gimbazy nie wystarczyło.
Awatar użytkownika
@sammler

@sammler Nie Kwi 30, 2017 11:48 pm

"sammler" napisał(a): @ gość

Awatar użytkownika
!

! Nie Kwi 30, 2017 11:49 pm

"@sammler" napisał(a):
"sammler" napisał(a): @ gość

Bo marne to wyjaśnienie.........
Awatar użytkownika
I tyle tylko!

I tyle tylko! Nie Kwi 30, 2017 11:52 pm

Pani Hejke uwodzona kiedyś na teczki z IPN-u nie przywykła sama sięgać do źródeł! To już wyższa szkoła...
Awatar użytkownika
zbyszek

zbyszek Nie Sie 20, 2017 11:19 am

panie sakiewicz nie wstydz sie swego zyciorysu i napisz pan prawde.Innym zarzuca pan ze nie sa prawdziwymi polakami a kim pan jest ?Jjak zmierzyc pana polskosc.Mam 87 lat i wiele przezylem,nie kazdy nie Polak jest dobrym Polakiem.Naszymi sa siadami byli Niemcy jeden z nich w 1939r.wcielony do polskiego wojska wziety przez Niemcow doniewoli uciekl za granice do szwecji i do dzis tam przebya i czuje sie polakiem.Ten drugi byl w gestapo imordowal polakow.niech pan tak latwo nie ocenia ludz.Niech pan przestanie korzystac z wazeliny .
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości