[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Sama słodycz” bez drugiej serii. TVN postawi na nowy serial

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Anna

„Sama słodycz” bez drugiej serii. TVN postawi na nowy serial

Anna Śro Kwi 30, 2014 8:21 am

Szkoda bo ja bardzo lubię ten serial a zwłaszcza fenomenalnego Piotra Adamczyka
Awatar użytkownika
Zenon

Re: „Sama słodycz” bez drugiej serii. TVN postawi na nowy serial

Zenon Śro Kwi 30, 2014 8:49 am

Oto jak się niszczy prawdziwą sztukę...
Awatar użytkownika
rodrygo

rodrygo Śro Kwi 30, 2014 9:23 am

no i bardzo dobrze, bo to gniot, jakiego dawno nie było.... po genialnym "Przepisie na życie" - zakończonym nie wiadomo dlaczego i na "łapu capu" - spodziewałem się więcej po scenarzystce Agnieszce Pilaszewskiej i po aktorach, zwłaszcza Adamczyku, a tu taka kicha wyszła....
Awatar użytkownika
byly widz

byly widz Śro Kwi 30, 2014 9:35 am

nikt już nie czeka na kolejnego gniota szmira TVN
Awatar użytkownika
Storczyk

Storczyk Śro Kwi 30, 2014 9:48 am

Ile można oglądać kryminałów, trillierów, dreszczowców ? TVN upada, upodabnia się do państwowej telewizji, gdzie rządzą amerykańskie produkcje z morderstwami i strzelaniną. Potem się dziwimy,
że nasze społeczeństwo bierze przykład z tych filmów i podobnie się zachowuje. "Gratulacje".
Awatar użytkownika
Ania

Ania Śro Kwi 30, 2014 10:08 am

dzięki Bogu... nie dało się tego oglądać... aż żal Adamczyka
Awatar użytkownika
oglądająca

oglądająca Śro Kwi 30, 2014 10:48 am

a ja ten serial lubiła. oczywiście że to takie love story czy coś w ten deseń, ale na tle lekarzy (którzy nie wiedzieć czemu lecą już któryś sezon z rzędu) wypada o 10000% lepiej. jest śmieszny a bohater zabawny (p.Adamczyk super gra). także mi szkoda
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Śro Kwi 30, 2014 11:03 am

W sumie szkoda.
Awatar użytkownika
swordfish

swordfish Śro Kwi 30, 2014 11:20 am

Mogliby zrobić serial z tajemnicą jak "Naznaczony". To był jedyny serial jaki śledziłem na TVNie w ostatnich latach. Jeśli to będą proceduralni "Kryminalni", to ja dziękuję. Wystarczy już "Ojca Mateusz" i "Komisarza Alexa" na TVP.
Awatar użytkownika
asd

asd Śro Kwi 30, 2014 12:51 pm

Ludzie zacznijcie czytać książki zamiast katować mózg serialami.
Awatar użytkownika
Zula

Zula Śro Kwi 30, 2014 1:47 pm

Scenariusz fatalny, dialogi drętwe, aktorzy ( z wyjatkiem niezrównanego Adamczyka) beznadziejni (Klimas!). Z pustego i Salomon nie naleje, nawet dobry reżyser który zrobił perełkę -"Przepis na życie" .
Awatar użytkownika
Snick

Snick Śro Kwi 30, 2014 1:47 pm

Szkoda, wielka szkoda, naprawdę fajny. Może nie tak dobry jak "Przepis na życie", ale dało się oglądnąć i pośmiać od czasu do czasu :-)
Awatar użytkownika
sa

sa Śro Kwi 30, 2014 2:02 pm

Najważniejsze, ze będzie piąta seria Lekarzy. Aby jak najwięcej, bo to najlepszy serial TVN.
Awatar użytkownika
Donna

Donna Śro Kwi 30, 2014 2:27 pm

Klimas dramatyczna, nie można jej słuchać!Mam nadzieję, że to jej jeden sezon i na tym koniec, bo już nawet Zielińska jest mniejszym drewnem aktorskim.
Awatar użytkownika
pozdrawiam

pozdrawiam Śro Kwi 30, 2014 2:42 pm

Ten serial był mega nudny. A co do czytania książek i oglądania, to przecież można robić i to i to.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości