[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Samuel Pereira wiceszefem publicystyki w TVP Info

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
newsroom

Samuel Pereira wiceszefem publicystyki w TVP Info

newsroom Pon Mar 21, 2016 1:26 pm

no to jeszcze tylko Gmyza gdzieś tam wstawić i będzie komplet.
Awatar użytkownika
Ojojo

Re: Samuel Pereira wiceszefem publicystyki w TVP Info

Ojojo Pon Mar 21, 2016 1:36 pm

No to Gazeta Polska wkracza na plac. Dyrekcjo i całe info - macie sypki grunt pod nogami.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Pon Mar 21, 2016 1:49 pm

Zaraz żenujący antyPiSowscy hejterzy będą szczekali w komentarzach. :D Trzy...dwa...jeden...START! proszę szczekać! :D Chętnie poczytam, mam z was niezły ubaw! :lol:
Awatar użytkownika
egh

egh Pon Mar 21, 2016 1:59 pm

Ale tak bez żadnego komentarza od Wildsteina? No nie wiem, coś w stylu: "Samuel to przenikliwy analityk, którego liczne talenty z pewnością wpłyną na jakość programu". Nic? Byłoby do śmiechu.
Awatar użytkownika
ann

ann Pon Mar 21, 2016 2:03 pm

"Maciej konserwatywny" napisał(a): Zaraz żenujący antyPiSowscy hejterzy będą szczekali w komentarzach. TrZazy...dwa...jeden...START! proszę szczekać! Chętnie poczytam, mam z was niezły ubaw!

Zalecam kontakt z rozumem zanim się wypowiesz .........
Awatar użytkownika
rom

rom Pon Mar 21, 2016 2:10 pm

#dobrazmiana gdy dzięcioł puka bociana
wcześniej było tak, że bociana pukał szpak
Awatar użytkownika
lepszy sort

lepszy sort Pon Mar 21, 2016 2:45 pm

tera kurna my :)
Awatar użytkownika
hada

hada Pon Mar 21, 2016 3:14 pm

Pamiętacie takie obrazki z kampanii, jak Pereira latał za posłami PiS i im zza pleców suflował? Gdzieś jeszcze zdjęcia krążą. Tu za plecami byłoby niewygodnie, ale mogliby mu zrobią taką budkę, na przykład pod stołem, z której by na żywca podpowiadał.
Awatar użytkownika
wojtek

wojtek Pon Mar 21, 2016 3:18 pm

Ale co niektórych tu obecnych razi, że młody, inteligentny i niepokorny dziennikarz pnie się do góry.
Może by tak pogratulować a nie ciągle opluwać???
Awatar użytkownika
@Maciej

@Maciej Pon Mar 21, 2016 3:25 pm

"Maciej konserwatywny" napisał(a): Zaraz żenujący antyPiSowscy hejterzy będą szczekali w komentarzach. Trzy...dwa...jeden...START! proszę szczekać! Chętnie poczytam, mam z was niezły ubaw!

Macieju, czy wam tam na Nowogrodzkiej stawiają stopnie za naukę gomułkowszczyzny? Biedni, którzy nie maja talentu do języków...
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pon Mar 21, 2016 3:30 pm

Samuel... Ale tak zwyczajnie po ludzku... Nie jest Ci wstyd, że zajmujesz miejsca profesjonalistów? Że w normalnych warunkach nie dostałbyś pracy nawet w regionalnej rozgłośni Polskiego Radia? Że nie masz studiów, a Twoim jedynym doświadczeniem jest opluwanie Platformy? Nic tam się nie świeci? Żadna lampka w stylu "Trochę mi głupio, że dostałem fuchę, bo przez kilka lat lizałem partię gdzie się dało"?
Awatar użytkownika
Tesla

Tesla Pon Mar 21, 2016 3:55 pm

Szkoda, że dziennikarzom rozdaje się stanowiska i posady, po dwie, trzy, a inni nie mają nawet jednego etatu! Pereira red.nacz. w Radio, teraz do TV Info i pewnie jeszcze w gazecie jest. Smutne to naprawdę!!!!
Miło być inaczej, ale widać że to nie jest dobra zmiana :(
Awatar użytkownika
xm

xm Pon Mar 21, 2016 4:43 pm

Ta nominacja to oczywiście realizacja hasła wyborczego Beaty Szydło "praca, nie obietnice".
Awatar użytkownika
POwyborcza

POwyborcza Pon Mar 21, 2016 4:44 pm

wam juz podziekujemy , trolli wam zabraknie na tą nagonke .
Awatar użytkownika
toms

toms Pon Mar 21, 2016 4:45 pm

Jeszcze jedna polityczna nominacja do TVPiS. Za wybitne osiągnięcia w sferze propagandy.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości