WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pudelek

Sandra Hajduk odchodzi z serwisu Pudelek.pl. Stawia na rozwój autorskich treści

pudelek Czw Lis 07, 2019 10:58 am

GUOVA JEJ KOLEZANECZKA JEST UTRZYMANKA gacha z wp, powodzenia sandra w kupowaniu follow - mamy nadzieje ze masz jakies oszczednosci na życie HEHEHE
Awatar użytkownika
Ciz

Re: Sandra Hajduk odchodzi z serwisu Pudelek.pl. Stawia na rozwój autorskich treści

Ciz Czw Lis 07, 2019 11:11 am

Nie trudno wychodzić ze strefy komfortu w apartamencie na wilanowie opłaconym przez bogatego partnera :)
Awatar użytkownika
Zbyszek

Re: Sandra Hajduk odchodzi z serwisu Pudelek.pl. Stawia na rozwój autorskich treści

Zbyszek Czw Lis 07, 2019 11:13 am

Może to i dobrze. Ta pani ma wadę wymowy, nieprzyjemnie się tego słucha
Awatar użytkownika
szef zakładki

szef zakładki Czw Lis 07, 2019 1:25 pm

Powodzenia Sandra, jak mnie przebijesz ilością komenatrzy od hylewicza i reszty to stawiam sok
Awatar użytkownika
Aga

Aga Czw Lis 07, 2019 1:36 pm

Sendi, zdolna dziewucha jesteś i trzymam mocno za ciebie kciuki! Do zobaczenia gdzieś kiedyś :-)
Awatar użytkownika
Ja tylko pytam

Ja tylko pytam Czw Lis 07, 2019 2:56 pm

Brawo Ania G.! Która to już osoba odchodzi z Pudelka? Wspaniałe rządy nowej dyrektor obszaru. Biedna pewnie dalej się zastanawia, co stało się z wynikami. Który to już miesiąc z rzędu Plotek wyprzedza Pudelka?
Awatar użytkownika
lol

lol Czw Lis 07, 2019 8:54 pm

Kogo to obchodzi?
Awatar użytkownika
foksterier

foksterier Sob Lis 16, 2019 12:08 am

To prawdziwe strata. projekty autorskie o plotkowaniu?
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości