[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Sebastian Nejfeld: nowe o2.pl z interfejsem jak w aplikacjach, słabsza personalizacja i interaktywne rogi

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
lusi

Sebastian Nejfeld: nowe o2.pl z interfejsem jak w aplikacjach, słabsza personalizacja i interaktywne rogi

lusi Pon Paź 05, 2015 1:32 pm

dlacego nie otwieraja sie artykuly , co trzeba zrobic
Awatar użytkownika
gość

Re: Sebastian Nejfeld: nowe o2.pl z interfejsem jak w aplikacjach, słabsza personalizacja i interaktywne rogi

gość Pon Lis 09, 2015 1:49 pm

Nowy interfejs to tragedia.
Wg mnie jest to strzał w plecy nie dając możliwości pozostania przy starym.
Coś mi się wydaje że tu będzie podobnie jak z Win 8
Awatar użytkownika
Mona

Re: Sebastian Nejfeld: nowe o2.pl z interfejsem jak w aplikacjach, słabsza personalizacja i interaktywne rogi

Mona Pią Sty 29, 2016 5:09 pm

Nie znoszę nowego interfejsu; to, że stary był czytelny, szybki, minimalistyczny i prosty powodowało, że lubiłam korzystać z tej poczty, mimo że spam zalewał go niczym biblijny potop. W tym momencie wszystko działa trzy razy wolniej niż poprzednio, denerwuje mnie to, że muszę przewijać strony, zamiast przejść do kolejnej, opcji jest dużo mniej, mniej wyboru. Kurcze, zapłaciłabym za możliwość powrotu do starego interfejsu...
Awatar użytkownika
Indukton

Indukton Nie Mar 20, 2016 4:32 pm

Nowy interfejs jest do kitu. Chodzi wolno, zacina się. Przepis na bałagan. A użytkownik potraktowany z buta, bo nie można wrócić do starego wyglądu. Przestrzegam przed O2!
Awatar użytkownika
Lisa

Lisa Nie Wrz 04, 2016 8:21 pm

Nowy interfejs poczty o2/tlenu niby nowoczesny, a w rzeczywistości do kitu. Nic nie funkcjonuje, jak powinno, problemy z wyszukiwaniem wiadomości, wszystko działa o wiele wolniej. Zgadzam się w zupełności z Moną.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości