WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Widz

Sebastian Szczęsny przechodzi z TVP do TVN, będzie komentować skoki narciarskie

Widz Czw Lis 04, 2021 1:36 am

Zły ruch ...TVN ma takie pojecie o sporcie jak murarz o piekarni Szczęsny bardzo komentował w TVP zwłaszcza walki bokserskie TVN nie będzie w stanie mu zapewnić kariery komentatora sportowego
Awatar użytkownika
Tina

Re: Sebastian Szczęsny przechodzi z TVP do TVN, będzie komentować skoki narciarskie

Tina Czw Lis 04, 2021 1:59 am

Świetna decyzja, to będzie zima TVN!
Awatar użytkownika
KoniecPolskichSkokówNarciarskich2022

Re: Sebastian Szczęsny przechodzi z TVP do TVN, będzie komentować skoki narciarskie

KoniecPolskichSkokówNarciarskich2022 Czw Lis 04, 2021 2:32 am

Wróci z podkulonym ogonem do TVP. A co do skoków w TVN to jeszcze tylko ten sezon pociągną. Po tym sezonie Żyła, Kubacki, Stoch kończą karierę i będzie koniec polskich skoczków. Ze skokami będzie to samo co z biegami narciarskimi - J.Kowalczyk się skończyła i TVP2 przestało transmitować biegi narciarskie i przenieśli je do TVP Sport gdzie od czasu do czasu je pokazują. TVN zrobi to samo PO sezonie 2022/23 jak zobaczy niskie wyniki oglądalności i przeniesie na jakiś inny kanał NTC, np. Metro.
Awatar użytkownika
widz

widz Czw Lis 04, 2021 3:27 am

Tak się cieszyłem że w końcu uwolnię się od komentarza Szczęsnego i Babiarza a tu bach taka wiadomość. Znowu przyjdzie mi oglądać z wyłączonym głosem.
Awatar użytkownika
Eurosport

Eurosport Czw Lis 04, 2021 6:37 am

Skoki wyłącznie w Eurosport z komentarzem Igora Błachuta. Marek Rudziński solo jest mdły. Najlepszy był duet Błachut i Pieczatowski. Mam nadzieję że TVN nie zabije skoków w Eurosport
Awatar użytkownika
Bart

Bart Czw Lis 04, 2021 6:39 am

Duża strata dla TVP.
Awatar użytkownika
Paul

Paul Czw Lis 04, 2021 6:41 am

Brawo!! Doskonały ruch, nie mogę się doczekać skoków w TVN!
Awatar użytkownika
Edward

Edward Czw Lis 04, 2021 6:42 am

Już głupot nie piszcie. Po Małyszu tez miało być koniec skoków i nagle rozkwitł Stoch i inni. Teraz pewnie będzie podobnie.
Awatar użytkownika
Gie

Gie Czw Lis 04, 2021 7:08 am

Tylko czekać jak ogłoszą przejście Kurzajewskiego. Miały być inne skoki ale chyba Discovery i TVN się przestraszyły i zrobią kopie skoków na TVP.

Szczęsny robi audiodeskrypcję przy skokach. Na ekranie pojawia się grafika z informację o prędkości na progu, Szczęsny podaje prędkość na progu. Pojawia się informacja o odległości, Szczęsny ją podaje. Pojawia się informacja o wietrze, Szczęsny podaje prędkość wiatru. Pojawiają się noty, Szczęsny je wylicza. Co widzowie zobaczą na grafikach ekranowych, Szczęsny zaraz im przeczyta.
Awatar użytkownika
Widz Eurosportu

Widz Eurosportu Czw Lis 04, 2021 7:50 am

Boże sprawy, by SS komentował tylko w TVN. Od Eurosportu, Igora i Marka wara!!!
Awatar użytkownika
ludzik

ludzik Czw Lis 04, 2021 7:59 am

no to teraz czas na transfer justyny Sz.-K. z TVP1 do uwagi TVN - to będzie jeden z większych transferów reporterskich. Kobieta świetnie ogarnia tematy sportowe i przez full lat pracowała w redakcji sportowej TVP. Trzymamy kciuki.
Awatar użytkownika
Fan

Fan Czw Lis 04, 2021 8:25 am

Myślałem ze odpoczniemy od tego dennego dziennikarzyny
Awatar użytkownika
qba

qba Czw Lis 04, 2021 8:40 am

Jeśli chodzi o skoki to tylko z komentarzem Włodzimierza Szaranowicza lub Krzysztofa Miklasa!
Awatar użytkownika
Tomekk

Tomekk Czw Lis 04, 2021 9:17 am

Ogólnie nie rozumiem ostatniego poziomu komentowania skoków mam tu na myśli dwóch komentatorów.Co innego jeśli jest komentator i ekspert np były skoczek( coś w rodzaju piłki nożnej czy siatkówki czy nawet tenisa) nawet jeśli nie zrobił wielkiej kariery to jednak coś tam o skokach wie z pewnością więcej od komentatora.
Awatar użytkownika
Do Tomekk

Do Tomekk Czw Lis 04, 2021 9:24 am

Jak sobie przypomnę dukajacego Małysza w studiu Eurosportu bodajże, to o mój Boże! Nie wracajmy do tego
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości